Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Nabídka pro členy AKC ČR – sleva 15% na nákup produktů značky WÜSTHOF

19.11.2015  |  Centrála AKC ČR

Pro členy AKC přinášíme časově neomezenou nabídku zvýhodněného nákupu nožů, nožířských produktů a příslušenství značky WÜSTHOF.

WÜSTHOF vyrábí své vysoce kvalitní nožířské produkty více jak 200 let v oblasti Solingenu v Německu a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců. V současné době má Wüsthof v nabídce více než 350 nožů, spolu s tím krájecí desky, bloky s noži, kuchyňské náčiní a nůžky nesoucí slavné logo s trojzubcem - symbol formy, funkce a nekompromisní kvality.

Wüsthof nože jsou oblíbenými nástroji  mezi nejvýznamnějšími kuchaři i domácími nadšenci, což je důvod, proč Wüsthof je oficiálním partnerem Německé asociace kuchařů a dodavatelem německého Národního tým kuchařů, stejně jako i další mezinárodních kulinářských týmů včetně českého národního týmu kuchařů.

Novinkou roku 2015 je řada PRO® určená speciálně pro gastro provozy. Tato řada nožů PRO® byla vyvinuta ve spolupráci s kuchaři. Výsledkem jsou nože, které vyhovují vysokým požadavkům profesionálů ve svém oboru jako jsou kuchaři, řezníci, cukráři a další. Ergonomická rukojeť snižuje únavu z dlouhodobé práce s nožem. Rukojeť má jádro z tvrdého plastu pro lepší vyvážení nože. Povrch rukojeti je potažen příjemně měkkým neklouzavým materiálem. Nože PRO® jsou hygienicky nezávadné – testováno a certifikováno NSF. Jsou k dispozici i v barvách odpovídajících HACCP = Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP)

Členům AKC tak nabízíme slevu 15% na nákup vše výrobků WÜSTHOF nabízených na e-shopu www.wusthof.cz. Při objednávce stačí zadat slevový kód AKC2016 a sleva bude automaticky odečtena z hodnoty objednaného zboží (netýká se ceny dopravy a doběrečného).

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk