Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Mimořádná volební Valná hromada Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, pobočky Severní Moravy a Slezska

14.06.2017  |  pobočka Severní Morava a Slezsko

Vážení členové Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, pobočky Severní Moravy a Slezska, kolegové, přátelé.

 

Dlouholetá členka předsednictva AKC ČR, pobočky SMS paní Renáta Škvorová rezignovala na funkci v předsednictvu AKC ČR, pobočky SMS.

Je mojí povinností dle schválených Stanov AKC ČR vyhlásit Mimořádnou volební Valnou hromadu AKC ČR, pobočky SMS, která má jediný bod jednání, a to doplnění člena předsednictva AKC ČR, pobočky SMS.

Hlasování po dohodě s předsedou revizní komise AKC ČR panem Vyhnisem se uskuteční elektronicky na www.akc.cz  v termínu od 14. do 22. června 2017.

Zde, prosím odevzdejte svůj hlas pro navrženou kandidátku paní Bc. Marii Paprstkářovou, která je dlouholetou členkou AKC ČR, vedoucí Regionálního týmu juniorů a seniorů AKC SMS, učitelka odborného výcviku na ISŠ COP Valašské Meziříčí. Je nositelkou bronzové medaile M.D.Rettigové. Je aktivní a spolehlivá členka AKC ČR. Z těchto důvodů doporučuji volit paní Paprstkářovou.

Pokyny pro hlasování Vám byly zaslány na Váš uvedený mailový kontakt. 

Žádám Vás všechny, abyste hlasovali, a tím bylo hlasování platné. Pokud námi navržený kandidát nedostane 50 % hlasů, bude se volba muset opakovat s novým kandidátem.

Dovolte mi, abych využil této formy a poděkoval všem členům AKC ČR, pobočky SMS za přízeň a ochotu být členy profesionální organizace kuchařů a cukrářů.

Budeme se snažit pro Vás organizovat celou řadu seminářů, kurzů, workshopů a soutěží. Využívejte tyto nabídky k rozšíření svých vědomostí a dovedností.

Přeji Vám krásnou dovolenou a prázdniny. Odpočiňte si od náročné a zodpovědné práce a budu se těšit na další spolupráci.

 

S přátelským pozdravem

Ing. Václav Forman

předseda AKC ČR, pobočky SMS

 

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk