Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Seznam členů AKC ČR

Pobočka: Jméno:
   
Jméno/název Město Pobočka
AHOL - SŠ gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava - Vítkovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola s.r.o. Plzeň pobočka Šumava
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Al-Bakkarová Samíra Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Albrechtova střední škola, Český Těšín, p.o. Český Těšín pobočka Severní Morava a Slezsko
Aldorf Václav Sadská pobočka pražská a středočeská
Almeco s.r.o. Úvaly pobočka pražská a středočeská
ARDO Mochov, s. r. o. Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
Armat s.r.o., Restaurace Pivovar Faltus Česká Třebová pobočka východní Čechy
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. Praha 9 - Kyje pobočka pražská a středočeská
Avrat Tomáš Olomouc pobočka Brno
AZ Catering services s.r.o. Plzeň pobočka Šumava
Babinec Rostislav Hutisko - Solanec pobočka Severní Morava a Slezsko
BANCIBO, SE Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Barák Robert Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Barry Callebaut Czech Republic s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Baštýř Zdeněk Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Bečvář Patrik Světice - Praha východ pobočka pražská a středočeská
Bečvařík Patrik Plzeň pobočka Šumava
Bečvářová Drahomíra Strakonice pobočka Šumava
Bednářová Marcela Fryčovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Belza Josef Mirotice pobočka Šumava
Benda Břetislav Nové Sedlo pobočka Karlovy Vary
Benkovič Jindřich, Ing. Pohořelice pobočka Brno
Beránek Ludvík, Ing. Kořenov pobočka pražská a středočeská
Berzsiová Pavlína Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Bezděka Stanislav, Ing. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou pobočka pražská a středočeská
Bil Luděk Rožnov pod Radhoštěm pobočka Brno
Bíško Tomáš Hlinsko pobočka východní Čechy
Bláha František Lhenice pobočka pražská a středočeská
Bláha Martin Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Blažko Filip Nejdek pobočka pražská a středočeská
Boráňová Jitka Luhačovice pobočka Brno
Bortník Pavel Praha 9 - Letňany pobočka východní Čechy
Bostl Jan Vejprnice pobočka Šumava
Botakoz Ajpkaljeva Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Bouchner Václav Plzeň pobočka Karlovy Vary
Brabcová Petra Praha 10 - Záběhlice pobočka pražská a středočeská
Brablec Břetislav Prostějov pobočka Brno
Brázda Lubomír Polička pobočka východní Čechy
Brdička Jaromír Trutnov pobočka východní Čechy
Březina Jakub Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Buchal František Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Buchalová Jarmila Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Bukovský Miroslav Brno - Žabovřesky pobočka Brno
Bušta Michal Suchdol nad Lužnicí pobočka pražská a středočeská
Čadil Bohuslav Měchenice pobočka pražská a středočeská
Čadil Pavel Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Čáslavský Karel Tábor pobočka Šumava
Čech Martin Rudná pobočka pražská a středočeská
Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze - SPV Jeseník Jeseník pobočka Brno
Černohorský Martin Velké Popovice pobočka pražská a středočeská
Černý Jaroslav Mělník pobočka pražská a středočeská
Černý Jiří Nová Paka pobočka pražská a středočeská
Černý Michal Kuřim pobočka Brno
CESK a.s. Brno pobočka Brno
Chobot Ondřej Kadaň pobočka Severní Čechy
Chovaník Filip Považská Bystrica, SLOVENSKO pobočka Severní Morava a Slezsko
Chvilíčková Darina Vlčnov pobočka Severní Morava a Slezsko
Cichy Robert Staré Město pobočka Severní Morava a Slezsko
Čížek Lukáš Vrchlabí pobočka východní Čechy
Croitor František Hradec Králové pobočka východní Čechy
Damborsky Adam Uherský Ostroh pobočka Brno
Daníček Radek Praha 10 - Záběhlice pobočka pražská a středočeská
Dašek Josef Chlumec nad Cidlinou pobočka východní Čechy
Dašková Marie Chlumec nad Cidlinou pobočka východní Čechy
Dašková Martina Chlumec nad Cidlinou pobočka východní Čechy
David Radek Psáry - Dolní Jirčany pobočka Karlovy Vary
Davídek Václav Moravské Budějovice pobočka pražská a středočeská
Dejmek Jakub Telč pobočka Brno
Demel Tomáš Libhošť pobočka Severní Morava a Slezsko
Derner Jakub Brno - Obřany pobočka Brno
Dernerová Eliška Brno - Obřany pobočka Brno
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Dlabajová Jana Zlín pobočka Brno
Dlouhá Eva Turnov pobočka pražská a středočeská
Doksanská Jana Praha 8 - Kobylisy pobočka pražská a středočeská
Doležal Tomáš Milonice okr. Blansko pobočka Brno
Dortisimo.cz Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Dostálová Drahomíra, Mgr. Pardubice pobočka východní Čechy
Douša Ladislav Praha 6 - Řepy pobočka pražská a středočeská
Douša Přemysl Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Drahotuská Miroslava Zlín pobočka Brno
Drápal Karel Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Duben Jakub Radvanice v Čechách pobočka východní Čechy
Dubovská Jaroslava Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Dubovský Julius Praha 4-Lhotka pobočka pražská a středočeská
Důbrava Martin Hradčovice pobočka Brno
Dufek Josef Brno pobočka Brno
Dušák Radek Mariánské Lázně pobočka Šumava
Dušátková Zlata Ivanovice na Hané pobočka východní Čechy
Dvořáková Michaela Brno pobočka Brno
Egermaierová Nikol Tlučná pobočka Šumava
Eichner Jiří Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Ende Lukáš Petrovice pobočka východní Čechy
Farář Jan Praha 5 - Zbraslav pobočka Šumava
Fiala Jaroslav, Ing. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Fléglová Helena Tábor pobočka pražská a středočeská
Floreán Ladislav Bratislava 5 - Slovensko pobočka Severní Morava a Slezsko
FOMI Praha 3 pobočka pražská a středočeská
Forman Václav, Ing. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Formánek Petr Prusy-Boškůvky pobočka Severní Morava a Slezsko
Fouček Martin Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Fridrich Jan Hrdlořezy pobočka pražská a středočeská
Furch Dominik Lomnice u Sokolova pobočka Karlovy Vary
Gasior Miroslav Byšice pobočka pražská a středočeská
Géczy Radim Žatec pobočka Brno
Gergel Lukáš Uherské Hradiště pobočka Brno
GOLIS, spol. s r.o. Moravská Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Gorovoy Daniil Ondřejov - Třemblat pobočka pražská a středočeská
Grigova Olga Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Groh Jiří Rovensko pod Troskami pobočka východní Čechy
GTH catering a.s. Praha 4 pobočka východní Čechy
Günsberger Michal Praha 10 - Hostivař pobočka pražská a středočeská
Guričanová Marie Osečná pobočka Severní Čechy
Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a SOU Kaplice Kaplice pobočka Šumava
Hadrbolec Roman Ostrava - Hrabůvka pobočka Severní Morava a Slezsko
Hafinec Milan Rajnochovice pobočka Brno
Hájek Jan, Mgr. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Hájková Eva Nový Jičín pobočka Brno
Hajšman Jaroslav Špindlerův Mlýn pobočka východní Čechy
Hampejs Michal Praha 4 - Bráník pobočka pražská a středočeská
Hamr Jiří Netolice pobočka pražská a středočeská
Hanáková Gabriela Kroměříž pobočka Brno
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk pobočka pražská a středočeská
Hašek Stanislav Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Havel Jan Praha 5 - Stodůlky pobočka pražská a středočeská
Havel Martin Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Havlík Martin Měcholupy u Blovic pobočka Šumava
Havlová Anna Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Heger Dominik Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Hejný Pavel Miličín pobočka pražská a středočeská
Heřmánek Jan Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Hermannová Monika Rousínov pobočka Brno
Hladík Zdeněk, Ing. Praha 5-Hlubočepy pobočka pražská a středočeská
Hladný Jan Hradec Králové pobočka východní Čechy
Hlůžek Jan Praha 6 - Ruzyně pobočka pražská a středočeská
Hofmann Bohemia - partner gastronomie s.r.o. Sokolov pobočka Karlovy Vary
Hojda Norbert Liberec - Ostašov pobočka pražská a středočeská
Holeček Jiří Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Holub Josef Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
Homola Petr Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Homolka Libor Jihlava pobočka Brno
Hora Petr Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Horký Jan České Budějovice pobočka Šumava
Horníček Miloslav Humpolec pobočka pražská a středočeská
Horníková Maria, Bc. Slapy pobočka pražská a středočeská
Hošťálková Ivana, Ing. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Hotelová škola Bohemia s.r.o. Chrudim pobočka východní Čechy
Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm pobočka Severní Morava a Slezsko
Hotelová škola Hradec Králové s.r.o. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Hotelová škola, obchodní akademie a střední průmyslová škola Teplice pobočka Severní Čechy
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 Plzeň pobočka Šumava
Hrabovský Patrik Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Hradečný Stanislav Hranice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrazdilová Jitka Osek nad Bečvou pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrdý Tomáš Brno pobočka Severní Morava a Slezsko
Hromádková Marta Stará Boleslav pobočka pražská a středočeská
Hruška Antonín Praha 4 - Chodov pobočka pražská a středočeská
Hubálek Pavel Kostelec nad Orlicí pobočka východní Čechy
Hůňa Štěpán Praha 4 - Chodov pobočka pražská a středočeská
Husák Miroslav Brno pobočka Brno
Husník Jakub Merklín pobočka Šumava
Indrová Pavla Přerov pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a JŠ Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola Moravská Třebová Moravská Třebová pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p.o. Slavkov u Brna pobočka Brno
Integrovaná střední škola, Jesenice Jesenice pobočka Šumava
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Integrovaná střední škola, Rakovník Rakovník pobočka Šumava
Integrovaná stření škola Hodonín, p.o. Hodonín pobočka Brno
InterGast a.s. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jabali Jan Trhové Sviny pobočka Brno
Janda Filip Kroměříž pobočka Brno
Janeček Jiří Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Janečka Jan Český Krumlov pobočka pražská a středočeská
Janík Pavel Otrokovice pobočka Brno
Janoušek Petr Nasavrky pobočka východní Čechy
Jansová Zdeňka Police nad Metují pobočka východní Čechy
Janurová Jarmila Pardubice pobočka východní Čechy
Jarý Filip Louny pobočka pražská a středočeská
Jedlička Petr Plzeň pobočka Šumava
Jindrák Pavel Milevsko pobočka Šumava
Jiřičná Ivana Hradec Králové pobočka východní Čechy
Jiřík Ondřej Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jirková Pavlína Batňovice pobočka východní Čechy
Jiskra Martin Praha 9 Kbely pobočka pražská a středočeská
Jiskra Petr Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Juránková Lenka Písečná pobočka Brno
Jurča Jakub Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Juriga Rudolf Jablonec nad Nisou pobočka pražská a středočeská
Jůzek Robert Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Kačírek Josef České Meziříčí pobočka východní Čechy
Kalendová Marta Praha 4 - Modřany pobočka pražská a středočeská
Kalhous Michal Přelouč pobočka východní Čechy
Kalina David Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kalina Filip Útvina pobočka Karlovy Vary
Kalousková Jana Brno - Bystre pobočka Brno
Kamiš Václav Meziboří pobočka Severní Čechy
Kamody Jan Plzeň pobočka Šumava
Kaňka Jan Chrást pobočka Šumava
Karásková Jarmila Pardubice 6 pobočka východní Čechy
Kašparová Jana Velké Losiny pobočka Brno
Kašparová Marie Nezvěstice Olešná pobočka Šumava
Kielová Zuzana Chrudim pobočka východní Čechy
Kirpalová Alena Stochov pobočka pražská a středočeská
KKIG FOODMARKET, s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Kladívková Renata Nejdek pobočka Karlovy Vary
Klát Oldřich Jeseník pobočka Brno
Klečka Václav Praha 10 - Benice pobočka pražská a středočeská
Klegová Hana Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Klimecký Jiří Dubí pobočka Severní Čechy
Klimeš Petr Brno pobočka Brno
Klopfštoková Pavlína Děčín 6 pobočka Severní Čechy
Knotková Linda Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Kobza Bohumil Rožná pobočka Brno
Kočárek Viktor Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Kohout Martin Slavomil Praha 8 - Libeň pobočka pražská a středočeská
Kohoutek Tomáš Hovězí pobočka Severní Morava a Slezsko
Kolář Jiří Sušice pobočka Šumava
Kollárová Radka Stará Ves nad Ondřejnicí pobočka Severní Morava a Slezsko
Konečná Jarmila Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Koníček Jan Vlčnov pobočka Brno
Konopka Tomáš Stochov pobočka Karlovy Vary
Kopal František Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kopal Miloš Praha 15 pobočka pražská a středočeská
Kopřiva Miroslav Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Kortusová Hana Děčín 1 pobočka Severní Čechy
Kos Karel Hradec Králové pobočka východní Čechy
Kostrhunová Kristýna Velké Pavlovice pobočka Brno
Kotlán Radek Karlovy Vary - Nová Role pobočka Karlovy Vary
Koudelka Vladimír Dobrá Voda u Č.Budějovic pobočka Šumava
Kourek Tomáš Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kovářová Lucie Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Kožíšek René Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Kozler Karel Praha 9 - Kbely pobočka pražská a středočeská
Krajíček Daniel Nezvěstice pobočka Šumava
Král David Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Král Jiří Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Králíčková Gabriela Praha 5 pobočka Šumava
Křenek Václav Klobouky v Čechách pobočka pražská a středočeská
Křivánek Daniel Říčany pobočka pražská a středočeská
Křivohlavý Jiří Praha 15 - Horní Měcholupy pobočka pražská a středočeská
Krušina Miroslav Polička pobočka východní Čechy
Kuba Čeněk Chvalčov pobočka Brno
Kuba Miloš Všestary - Menčice pobočka pražská a středočeská
Kubát Filip Rychnov u Jablonce nad Nisou pobočka Severní Čechy
Kubec Miroslav, Bc. Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Kubelka Jan Hradec Králové pobočka východní Čechy
Kubešová Klára Lovosice pobočka Severní Čechy
Kubíček Zdeněk Hrob pobočka Severní Čechy
Kučerová Marie Bzenec pobočka Brno
Kučová Veronika, Bc. Zlín pobočka Brno
Kudlík Martin Praha - východ pobočka pražská a středočeská
Kulíková Barbora Praha 4 - Michle pobočka pražská a středočeská
Kulíšek Čestmír Sušice pobočka Šumava
Kuřátko Jiří Pardubice pobočka východní Čechy
Kyncl Roman, Bc. Brno pobočka Brno
Labská hotelová SOŠ a SOU Pardubice s.r.o. Pardubice pobočka východní Čechy
Lach Vladimír Milovice pobočka pražská a středočeská
Landa Lubomír Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Landa Petr Český Krumlov pobočka Šumava
Langerová Libuše Velká Bystřice pobočka Severní Morava a Slezsko
Lásková Kristýna Bzenec pobočka Brno
Laštovka Jiří Slapy pobočka pražská a středočeská
Lattenbergová Pavla Děčín pobočka Severní Čechy
Lázně Luhačovice a.s. Luhačovice pobočka Brno
Lázně Teplice v Čechách a.s. Teplice pobočka Severní Čechy
Lessl Jiří Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Lessl Jiří ml. Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Lesslová Marcela Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Lev František Praha 4 - Nusle pobočka pražská a středočeská
Levý Eduard Ing. Blatná pobočka Šumava
Lněnička Petr Osík pobočka východní Čechy
Lot Jiří Žamberk pobočka východní Čechy
Lozinský David Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Ludvík Alexandr Břeclav 6 pobočka Brno
Lukeš Karel Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Madej Roman Zlín pobočka Brno
Maděryč Vít Brandýs nad Labem pobočka pražská a středočeská
Maják - gastronomické centrum, restaurace Arte, hotel Elegance Šumperk pobočka východní Čechy
Majerová Ludmila Praha 4-Chodov pobočka pražská a středočeská
Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Makusi Michal Praha 9-Letňany pobočka pražská a středočeská
Malé Versailles Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Maléřová Libuše Bzenec pobočka Brno
Malůšková Eva Mělník pobočka pražská a středočeská
Mandík Ondřej Strančice pobočka pražská a středočeská
Maříková Ivanka Klatovy pobočka Šumava
Marková Jana Brno pobočka Brno
Martini Petr Most pobočka Severní Čechy
Martínková Helena Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Matějíček Jiří Bílovice pobočka Brno
Matiaska Petr Vejprnice pobočka Šumava
Matoulek Milan Trutnov pobočka východní Čechy
Matulová Alena Příbor pobočka Severní Morava a Slezsko
Matušková Věra Uherský Ostroh pobočka Brno
Matušková Věra Praha 7-Troja pobočka pražská a středočeská
Mazáč Jiří Praha 2 - Vinohrady pobočka pražská a středočeská
Medková Jana Praha 10 - Záběhlice pobočka pražská a středočeská
Mejsnar Patrik Most pobočka Severní Čechy
Menzl Rostislav Rakovník pobočka pražská a středočeská
Michalcová Jaroslava Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Míčková Anežka Dolní Lhota pobočka Severní Morava a Slezsko
Mikuličková Lucie Bystřice pod Hostýnem pobočka Brno
Minář Pavel Želeč pobočka Šumava
Minaříková Tereza Brodce nad Jizerou pobočka pražská a středočeská
Minářová Zdenka Hostěradice - Chlupice pobočka Severní Morava a Slezsko
Miňovský Jan Vejprnice pobočka Šumava
Mizerovský František Roblin - Praha Západ pobočka pražská a středočeská
Motlová Marie Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Moudříková Pavla Slavičín pobočka Brno
Myška Petr Praha 8 pobočka východní Čechy
Myslivcová Lucie Kasejovice pobočka Šumava
Napravil Jiří Praha 3 pobočka pražská a středočeská
Navrátil Ivo Zábřeh pobočka východní Čechy
Nečas David Staré Město u Moravské Třebové pobočka východní Čechy
Nechyba Lukáš Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Nektar Natura s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Nemcová Olga Brno pobočka Brno
Němcová Tereza Klapý pobočka Severní Čechy
Němec Jiří Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Němeček Josef Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Němeček Petr Náchod pobočka východní Čechy
Nesládek Martin Nový Bor pobočka Brno
Netušil Milan Plzeň pobočka Šumava
Ngoc Khanh Hang Le Plzeň pobočka Šumava
Novák Jiří Králův Dvůr pobočka pražská a středočeská
Novák Vojtěch Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Nováková Eva Benešov nad Ploučnicí pobočka Severní Čechy
Novopacká Dana Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Novotný Břetislav Zlín pobočka Brno
Novotný Matěj Třebestovice pobočka pražská a středočeská
Novotný Roman pobočka Karlovy Vary
OA, SZŠ a SOŠS Jihlava Jihlava pobočka Brno
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod pobočka Brno
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola Třebíč Třebíč pobočka Brno
Ondarza Jan Veverská Bitýška pobočka Brno
Ontek Peter Bouzov pobočka Severní Morava a Slezsko
Opatrný Miloš Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Opavová Lenka Děčín 6 pobočka Severní Čechy
Palounek Bohumil Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Paluska Lukáš Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Palusková Anna Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
PAPEI, a.s. Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Papíková Daniela Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Paprstkářová Marie, Bc. Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Pardy Antonín Služovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Pátek Vladimír Pardubice pobočka východní Čechy
Paukner Martin Sedlice u Blatné pobočka Šumava
Pavlíčková Zuzana Lipová - lázně pobočka pražská a středočeská
Pavlidis Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Pavlík Petr Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pavlovec Jiří Brno pobočka Brno
Pavlovec Lukáš Brno - Jehnice pobočka Brno
Pechlátová Alena Brodce nad Jizerou pobočka pražská a středočeská
Pelikánová Lenka Vojkovice pobočka Karlovy Vary
Permedlová Pavlína Brno pobočka Brno
Peroutková Jiřina, Ing., Bc. Sušice pobočka Šumava
Pertlová Jana Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pešička Miroslav Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Pešičková Anna České Budějovice pobočka Šumava
Pešková Lucie Kaznějov pobočka Šumava
Pěta František Brno pobočka Brno
Petrášek Petr Doksy pobočka pražská a středočeská
Petřík Jindřich České Budějovice pobočka Šumava
Picka Vladimír Pelhřimov pobočka Šumava
Pilařová Miroslava Slatiňany pobočka východní Čechy
Pítra Oldřich Sušice pobočka Šumava
Pítrová Miroslava, Bc Sušice pobočka Šumava
Plainer Vladimír Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Plaskoň Dominik Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Podloucký František Sušice pobočka Šumava
Podracký Jan Praha 5 - Stodůlky pobočka pražská a středočeská
Poláčková Eva Praha 6 - Vokovice pobočka pražská a středočeská
Polenová Hana Horažďovice pobočka Šumava
Polerecký Lukáš Bělčice pobočka Šumava
Polívka Karel Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pomikálek Martin Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí pobočka východní Čechy
Popp Tomáš Plzeň pobočka Šumava
Porada Ján Březová pobočka Karlovy Vary
Pošepná Jana Červený Kostelec pobočka východní Čechy
Poskočil Vojtěch Třebíč pobočka Brno
Pospíšilová Milada Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Prant Jiří Kamenický Šenov pobočka Severní Čechy
Přepechalová Veronika Hrotovice pobočka Brno
Příhodová Vladimíra Bečov nad Teplou pobočka Karlovy Vary
Procházka Luděk Benešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Progast spol. s r.o. Hustopeče u Brna pobočka východní Čechy
Prokeš František Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Provázek Pavel Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Pšenák David Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Pštros Václav Praha 10 - Vršovice pobočka pražská a středočeská
Pudil Martin Sedlčany pobočka Šumava
Pupíková Anna Olomouc pobočka Brno
Puratos CZ Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pýcha Jan Průhonice pobočka pražská a středočeská
Radil Martin Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Rataj Petr Plzeň pobočka Šumava
Regata Čechy a.s. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Rejhonová Věra, Bc. Uhlířské Janovice pobočka pražská a středočeská
Rezek Tomáš Hradec Králové pobočka východní Čechy
Richter Josef Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Řihák Jaroslav Bílovice nad Svitavou pobočka Brno
Řiháková Martina Brno pobočka Brno
Roďom Štefan Karviná - Ráj pobočka Severní Morava a Slezsko
Roith Jiří Praha 1 pobočka Severní Čechy
Runštuk Jaroslav Hradec Králové pobočka východní Čechy
Růžička Tomáš Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Růžička Vlastimil Rakovník pobočka Severní Čechy
Ryasnyy Vladyslav Praha 6 - Řepy pobočka pražská a středočeská
Rychtecký Svatoslav Polná pobočka Brno
Sahánek Milan Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Samek Martin Litomyšl pobočka východní Čechy
Schellong Jiří Praha 14 Černý most pobočka pražská a středočeská
Scherkl Richard Lukov pobočka Severní Morava a Slezsko
Šedivá Marie Brno pobočka Brno
Sedláček Jakub Vratimov pobočka Severní Morava a Slezsko
Sedláčková Hana Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Sedláčková Jitka Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Sedlář Michal Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Sedlář Petr Zlín pobočka Brno
Sejval Roman Ing. Louny pobočka Severní Čechy
Severin Marek Týnec nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Shejbal Pavel Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Šibůrek Ondřej Koněšín pobočka Brno
Šíma Petr Boršov nad Vltavou pobočka Šumava
Šipula Petr Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Sirůček Tomáš Mělník pobočka pražská a středočeská
Šitinová Václavka Bohuslavice nad Metují pobočka východní Čechy
Škabrada Jiří Praha 6 pobočka Severní Čechy
Skála Lukáš Praha 8 - Kobylisy pobočka Karlovy Vary
Skalicky Petr Praha 13 pobočka pražská a středočeská
Skálová Eva Praha 4-Bráník pobočka pražská a středočeská
Škeřík Václav Litomyšl pobočka východní Čechy
Sklenář Robert Liberec - Starý Harcov pobočka Severní Morava a Slezsko
Skočilas Jaromír Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Školní jídelna Frýdlant, okres Liberec, p.o., Školní 692 Frýdlant pobočka východní Čechy
Školní jídelna RK Rychnov nad Kněžnou pobočka východní Čechy
Škutchanová Emilie Rychnovek pobočka východní Čechy
Škvarek Robert Rousínov pobočka Brno
Sládková Jana Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Slavík Jan Pečky pobočka pražská a středočeská
Slavík Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Slavíková Růžena Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Šlechta Rastislav Liberec 13 pobočka pražská a středočeská
Slezák Martin Praha 1 pobočka Severní Čechy
Smekalová Hana Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Šmerda Václav Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmerda Václav Přezletice pobočka východní Čechy
Šmerdová Květa Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmíd Michal Plzeň pobočka Šumava
Šmíd Václav, PaedDr. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Smolák Miroslav, Bc. Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Smyček Robert Petřvald pobočka východní Čechy
Sochová Renata Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šolc Martin Sněžné pobočka Brno
Solution Factory s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Sopková Tereza Starý Plzenec pobočka Šumava
Šormová Eva Sázava pobočka pražská a středočeská
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o. Znojmo pobočka Brno
Soukromá hotelová škola Bukaschool Most pobočka Severní Čechy
Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Soustružníková Blažena Praha 4 - Háje pobočka pražská a středočeská
Špaček Rudolf Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šplíchal Radek Hřiměždice pobočka pražská a středočeská
Šplíchalová Jana Předměřice nad Jizerou pobočka pražská a středočeská
Správa kolejí a menz Masarykova univerzita Brno pobočka Brno
SPŠ a SOŠ GS Most Most pobočka Severní Čechy
SPV Grandhotel Pupp Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šrámková Anežka Brno pobočka Brno
Srbecká Květuše Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Srcháček Jan Zlín pobočka Brno
SŠ hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o. Praha 9 - Klánovice pobočka pražská a středočeská
Štaimarová Hana Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Steinberger Martin Plzeň pobočka Šumava
Steiner Milan Prešov, SLOVENSKO pobočka Severní Morava a Slezsko
Stejskalová Jaroslava Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Štěpáníková Renáta Bystřice pod Hostýnem pobočka Brno
Štěpánková Kateřina Praha 6 - Bubeneč pobočka pražská a středočeská
Stibora Petr Bystřice pod Hostýnem pobočka Severní Morava a Slezsko
Štolcová Nikola Kadaň pobočka Severní Čechy
Štrébl Jiří Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Středa Jiří Trutnov pobočka pražská a středočeská
Středisko praktického vyučování hotelu InterContinental s.r.o. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou Brodce pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov pobočka východní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice pobočka Šumava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, p.o. Česká Lípa 6 pobočka Severní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim Chrudim pobočka východní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek Písek pobočka Šumava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Polička Polička pobočka východní Čechy
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Třešť Třešť pobočka Brno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim Vlašim pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, p.o. Velká Bíteš pobočka Brno
Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Vsetín pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Litovel Litovel pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Prostějov Prostějov pobočka Brno
Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, p.o. Znojmo pobočka Brno
Střední odborné učiliště , Domažlice Domažlice pobočka Šumava
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec Žatec pobočka Severní Čechy
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4 - Písnice pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav pobočka pražská a středočeská
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice pobočka východní Čechy
Střední průmyslová škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště Nové Město nad Metují pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník pobočka pražská a středočeská
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Přerov pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomie a služeb Liberec pobočka Severní Čechy
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Bzenec pobočka Brno
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, p.o. Frýdek - Místek pobočka Brno
Střední škola hotelnictví a gastronomie International s.r.o. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, p.o. Opava pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují pobočka východní Čechy
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Kroměříž pobočka Brno
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, p.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice pobočka Severní Čechy
Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno Brno pobočka Brno
Střední škola potravinářská, Smiřice Smiřice pobočka východní Čechy
Střední škola prof.Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, p.o. Ostrava-Poruba pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola řemesel a služeb Děčín, p.o. Děčín IV pobočka Severní Čechy
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Střední škola technická a gastronomická Blansko Blansko pobočka Brno
Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov pobočka Severní Čechy
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy Klatovy pobočka Šumava
Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice, p.o. Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola živnostenská a Základní škola Planá Planá pobočka Šumava
Střední škola živnostenská Sokolov, p.o. Sokolov pobočka pražská a středočeská
Štropová Alena Beroun 2 pobočka pražská a středočeská
Stružik Josef Most pobočka Severní Čechy
Stuchlíková Vlasta Děčín pobočka Severní Čechy
Štulcová Vlasta Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Stuparič Vladislav Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Stuparičová Helena Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Suchánek Jan Brno pobočka Brno
Suchánek Michal Krabčice – Rovné pobočka pražská a středočeská
Suková Jarmila Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Svačina Marek Frýdek - Místek pobočka Severní Čechy
Švancer Josef Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švantner Dušan Jakub Domažlice pobočka Šumava
Svárovský Karel Plavy pobočka Severní Čechy
Svatek Martin Košice pobočka Šumava
Švec Vladimír Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švecová Zlata Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Švestková Kateřina Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Svoboda Marek Bc. Pchery pobočka Severní Čechy
Svoboda Pavel Bečov nad Teplou pobočka Karlovy Vary
Svoboda Petr Praha 4 - Lhotka pobočka pražská a středočeská
Svobodová Lea Rumburk pobočka Severní Čechy
Svobodová Soňa, PhDr. Brno pobočka Brno
Svobodová Věra Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Sýkora Martin Kutná Hora pobočka východní Čechy
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Talčík Ladislav Hořice pobočka pražská a středočeská
Tatarenko Volodymyr Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Tesař Jaroslav Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Tichá Veronika Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Tojnar Josef Pardubice pobočka východní Čechy
Tomášek Milan Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Tomek Ladislav Ledeč nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Tomková Marta Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Triskalová Soňa Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Trnková Ivana Šlapanice u Brna pobočka Brno
Trsek Rudolf Praha 8 - Kobylisy pobočka pražská a středočeská
Trumpešová Jana Brno pobočka Brno
Ťulpa Roman Bludov pobočka východní Čechy
Tůnová Markéta Bzenec pobočka Brno
Tureček Karel Cornwall, United Kingdom pobočka pražská a středočeská
Uher Lukáš Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Uher Tomáš Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Univerzita Karlova v Praze Koleje a Menzy Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Urbanová Dagmar Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Urbanová Eliška Brno pobočka Brno
Urbanová Helena, Ing. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Vačkář Ladislav Strakonice pobočka Šumava
Václavek Jaroslav Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Vahovská Zdeňka Přelouč pobočka pražská a středočeská
Vaigl Vladimír Valašské Meziříčí pobočka východní Čechy
Válek Dalibor Brno pobočka Brno
Valíček David Český Těšín pobočka Severní Morava a Slezsko
Valter Jan Plzeň pobočka Šumava
Váňa Jaroslav Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vančura Tomáš Ostrov pobočka Karlovy Vary
Vaněk Petr Jílové u Prahy pobočka pražská a středočeská
Vaňková Jana Bystřice pod Hostýnem pobočka Brno
Vašinová Jana Litenčice pobočka Brno
Vaverka Arnošt Újezd u Brna pobočka Brno
Vedral Jakub Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Veigl Pavel Nebovidy pobočka Brno
Vendlig Pavel Opatov pobočka pražská a středočeská
Veselá Eva Osek pobočka Severní Čechy
Veselík Michal Přibyslav pobočka východní Čechy
Veselský Pavel Rakovník pobočka pražská a středočeská
Veselý Jaroslav Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Větrovec Karel Horažďovice pobočka Šumava
Vinárna a pension "U Langrů" Dolní Věstonice pobočka Brno
Vinš Jiří Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Vitana a.s. Byšice pobočka pražská a středočeská
Vlásek Petr Praha 8 - Libeň pobočka pražská a středočeská
Vobr Josef, Bc. České Budějovice pobočka Šumava
Vodičková Zdenka Zlín pobočka Brno
Vojta Miroslav Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Vokal Jakub Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vokal Václav Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vostalová Eliška Třebíč pobočka Brno
Votava Miroslav Průhonice pobočka pražská a středočeská
Votíková Jana Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Voženílek Petr Sezemice pobočka východní Čechy
Vrána Radek Spálov pobočka Severní Morava a Slezsko
Vránová Petra Dřevohostice pobočka Brno
Vrbovský Lukáš Praha 4 - Chodov pobočka Severní Čechy
Vrtílek Milan Dolní Loučky pobočka Brno
Vrzalová Květa Praha 4-Podolí pobočka pražská a středočeská
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ŠJ Hostouň pobočka Šumava
Vyhnis Vladimír Praha 4 pobočka Šumava
Vylítová Eva Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Wolf Lubomír Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Zábojník Martin Louny pobočka Severní Čechy
Zahálková Božena Hradec nad Svitavou pobočka východní Čechy
Základní škola Český Brod, Žitomířská 885 Český Brod pobočka pražská a středočeská
Základní škola Habrmanova 1500 Česká Třebová pobočka východní Čechy
Záleský Pavel Praha 4 - Podolí pobočka pražská a středočeská
Zámecký Resort Sobotín Sobotín pobočka východní Čechy
Zanini Daniele Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Žďárská Alena Hořice v Podkrkonoší pobočka východní Čechy
Zelenka Jaroslav Nymburk pobočka pražská a středočeská
Zeman Jiří Louny pobočka Severní Čechy
Žídek Jan Jablonec nad Nisou pobočka Severní Morava a Slezsko
Žídek Josef Česká Kamenice pobočka Severní Čechy
Zikmundová Kateřina Merklín pobočka Šumava
Žižka Jan Praha 18 - Letňany pobočka pražská a středočeská
Zoulová Eva Klecany pobočka pražská a středočeská
Zvára Martin Vlašim pobočka pražská a středočeská
Zvěřina Roman Kostelec u Jihlavy pobočka pražská a středočeská
Zvoníček Lukáš Hořice pobočka východní Čechy
Žydek Jindřich Ing. Zvíkov pobočka Šumava

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast KKIG Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Gastrojobs.cz Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk

Připomínky k věcnému obsahu a informační dotazy směřujte na: info@akc.cz.
Připomínky nebo náměty technického či grafického charakteru stránek směřujte na: webmaster@akc.cz

© 2001-2017 Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, tvorba www Neofema, s.r.o., redakční systém Kompletweb