Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Seznam členů AKC ČR

Pobočka: Jméno:
   
Jméno/název Město Pobočka
AHOL - SŠ gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava - Vítkovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Al-Bakkarová Samíra Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Aldorf Václav Sadská pobočka pražská a středočeská
Almeco s.r.o. Úvaly pobočka pražská a středočeská
Almiro hospitality, P.Gut Praha 1 pobočka Severní Morava a Slezsko
ARDO Mochov, s. r. o. Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. Praha 9 - Kyje pobočka pražská a středočeská
AZ Catering services s.r.o. Plzeň pobočka Šumava
Babinec Rostislav Hutisko - Solanec pobočka Severní Morava a Slezsko
Barák Robert Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Barry Callebaut Czech Republic s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Baštýř Zdeněk Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Bauerová Věra Libochovice pobočka Severní Čechy
Bečvář Patrik Světice - Praha východ pobočka pražská a středočeská
Bečvařík Patrik Plzeň pobočka Šumava
Bečvářová Drahomíra Strakonice pobočka Šumava
Bednářová Marcela Fryčovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Benda Břetislav Nové Sedlo pobočka Karlovy Vary
Bendl Marek Železná Ruda pobočka Šumava
Beránek Ludvík, Ing. Kořenov pobočka pražská a středočeská
Bernad Miroslav Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Berzsiová Pavlína Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Bezděka Stanislav, Ing. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou pobočka pražská a středočeská
Bíško Tomáš Hlinsko pobočka východní Čechy
Bláha František Lhenice pobočka pražská a středočeská
Bláha Martin Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Blažko Filip Nejdek pobočka pražská a středočeská
Bohemia – Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o. Chrudim pobočka východní Čechy
Bostl Jan Vejprnice pobočka Šumava
Botakoz Ajpkaljeva Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Bouchner Václav Plzeň pobočka Karlovy Vary
Bouša Tomáš Čečelice pobočka pražská a středočeská
Brablec Břetislav Prostějov pobočka Brno
Braunerová Tereza Korycany pobočka pražská a středočeská
Brázda Lubomír Polička pobočka východní Čechy
Brom Matěj Praha 10 pobočka pražská a středočeská
BROSE CZ, Kopřivnice - 1 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 10 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 2 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 3 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 4 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 5 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 6 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 7 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 8 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 9 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
Buchal František Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Buchalová Jarmila Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Bučkó Michal Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Bukovský Miroslav Brno - Žabovřesky pobočka Brno
Bušta Michal Suchdol nad Lužnicí pobočka pražská a středočeská
Čadil Bohuslav Měchenice pobočka pražská a středočeská
Čech Martin Rudná pobočka pražská a středočeská
Čechan Vilém Opava-Vávrovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Centrální školní jídelna Lovosice - 2 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice - 3 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice -1 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze - SPV Jeseník Jeseník pobočka Brno
Černohorský Martin Velké Popovice pobočka pražská a středočeská
Černý Jaroslav Mělník pobočka pražská a středočeská
Černý Jiří Nová Paka pobočka pražská a středočeská
Černý Michal Kuřim pobočka Brno
CESK a.s. Brno pobočka Brno
Charvát Michal Kaňovice pobočka Brno
Chovaník Filip Považská Bystrica, SLOVENSKO pobočka Severní Morava a Slezsko
Cichy Robert Staré Město pobočka Severní Morava a Slezsko
Cirkva David Černikov pobočka východní Čechy
Čížek Lukáš Vrchlabí pobočka východní Čechy
Croitor František Hradec Králové pobočka východní Čechy
Damborsky Adam Uherský Ostroh pobočka Brno
Daníček Radek Praha 10 - Záběhlice pobočka pražská a středočeská
David Radek Psáry - Dolní Jirčany pobočka Karlovy Vary
Davídek Václav Moravské Budějovice pobočka pražská a středočeská
Derner Jakub Brno - Obřany pobočka Brno
Dernerová Eliška Brno - Obřany pobočka Brno
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Dlabajová Jana Zlín pobočka Brno
Dlouhá Eva Turnov pobočka pražská a středočeská
Doboš Stanislav Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Dobřický Radek Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Doksanská Jana Praha 8 - Kobylisy pobočka pražská a středočeská
Doležal Tomáš Milonice okr. Blansko pobočka Brno
Domov pro seniory Sloupnice - 1 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 2 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 3 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 4 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 5 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 6 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Dortisimo.cz Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Dostálová Drahomíra, Mgr. Pardubice pobočka východní Čechy
Douša Přemysl Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Drahotuská Miroslava Zlín pobočka Brno
Drápal Karel Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Drexlerová Ilona Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Duben Jakub Radvanice v Čechách pobočka východní Čechy
Dubovská Jaroslava Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Dubovský Julius Praha 4-Lhotka pobočka pražská a středočeská
Dvořák Josef Veleň pobočka pražská a středočeská
Dzámová Nicole Angelika Domažlice pobočka Šumava
Egermaierová Nikol Tlučná pobočka Šumava
Eichner Jiří Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Fabiánová Adéla Čkyně pobočka pražská a středočeská
Farář Jan Praha 5 - Zbraslav pobočka Šumava
Fiala Jaroslav, Ing. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Fléglová Helena Tábor pobočka pražská a středočeská
Floreán Ladislav Bratislava 5 - Slovensko pobočka Severní Morava a Slezsko
FOMI Praha 3 pobočka pražská a středočeská
Formánek Petr Prusy-Boškůvky pobočka Severní Morava a Slezsko
Fouček Martin Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Frgal Lukáš Přeštice pobočka Šumava
Furch Dominik Lomnice u Sokolova pobočka Karlovy Vary
Fushtei Marian Vasyljovič Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Géczy Radim Žatec pobočka Brno
Germeková Světlana Strančice pobočka pražská a středočeská
Göbelová Edita Libina pobočka Severní Morava a Slezsko
GOLIS, spol. s r.o. Moravská Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Guričanová Marie Osečná pobočka Severní Čechy
Hájek Jan, Mgr. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Hajšman Jaroslav Špindlerův Mlýn pobočka východní Čechy
Hamr Jiří Netolice pobočka pražská a středočeská
Hanáková Gabriela Kroměříž pobočka Brno
Hanková Lucie Velké Kunetice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hanzel Petr Ostrava - Poruba pobočka Severní Morava a Slezsko
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk pobočka pražská a středočeská
Hašek Stanislav Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Havel Jan Praha 5 - Stodůlky pobočka pražská a středočeská
Havel Martin Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Havlík Martin Měcholupy u Blovic pobočka Šumava
Havlová Anna Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hayek Robin Lipová lázně pobočka Brno
Heřmánek Jan Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Hermannová Monika Rousínov pobočka Brno
Hladík Zdeněk, Ing. Praha 5-Hlubočepy pobočka pražská a středočeská
Hladný Jan Hradec Králové pobočka východní Čechy
Hlůžek Jan Praha 6 - Ruzyně pobočka pražská a středočeská
Hofmann Bohemia - partner gastronomie s.r.o. Sokolov pobočka Karlovy Vary
Holub Josef Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
Holý Jakub Janov nad Nisou pobočka pražská a středočeská
Homolka Libor Jihlava pobočka Brno
Homolková Martina Vrbčany pobočka pražská a středočeská
Hora Petr Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Horníček Miloslav Humpolec pobočka pražská a středočeská
Horníková Maria, Bc. Slapy pobočka pražská a středočeská
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 Plzeň pobočka Šumava
Hrabovský Patrik Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Hradecká Nikola Kostelec nad Černými lesy pobočka pražská a středočeská
Hradečný Stanislav Hranice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrazdilová Jitka Osek nad Bečvou pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrdý Tomáš Brno pobočka Severní Morava a Slezsko
Hromádková Marta Stará Boleslav pobočka pražská a středočeská
Hroudová Karolína Český Brod pobočka pražská a středočeská
Hůňa Štěpán Praha 4 - Chodov pobočka pražská a středočeská
Husník Jakub Merklín pobočka Šumava
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p.o. Slavkov u Brna pobočka Brno
Integrovaná střední škola, Jesenice Jesenice pobočka Šumava
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Integrovaná střední škola, Rakovník Rakovník pobočka Šumava
Integrovaná stření škola Hodonín, p.o. Hodonín pobočka Brno
InterGast a.s. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jabali Jan Trhové Sviny pobočka Brno
Janda Filip Kroměříž pobočka Brno
Janeček Jiří Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Janečka Jan Český Krumlov pobočka pražská a středočeská
Jansová Zdeňka Police nad Metují pobočka východní Čechy
Janurová Jarmila Pardubice pobočka východní Čechy
Jindrák Pavel Milevsko pobočka Šumava
Jiřík Ondřej Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jirkalová Eliška Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Jiskra Petr Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Juránková Lenka Písečná pobočka Brno
Jůzek Robert Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Kačírek Josef České Meziříčí pobočka východní Čechy
Kadeřávek Jakub Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kalenda Tomáš Kolín V pobočka pražská a středočeská
Kalendová Marta Praha 4 - Modřany pobočka pražská a středočeská
Kalhous Michal Přelouč pobočka východní Čechy
Kalina David Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kalina Filip Útvina pobočka Karlovy Vary
Kamiš Václav Meziboří pobočka Severní Čechy
Kamody Jan Plzeň - Slovany pobočka Šumava
Kaňka Jan Chrást pobočka Šumava
Karas Petr Praha 4 pobočka Šumava
Karásková Jarmila Pardubice 6 pobočka východní Čechy
Karatuev Alexandr Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kašparová Marie Nezvěstice Olešná pobočka Šumava
Kielová Zuzana Chrudim pobočka východní Čechy
Kirpalová Alena Lány pobočka pražská a středočeská
Kladívková Renata Nejdek pobočka Karlovy Vary
Klát Oldřich Jeseník pobočka Brno
Klečka Václav Praha 10 - Benice pobočka pražská a středočeská
Klegová Hana Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Klimeš Petr Brno pobočka Brno
Klopfštoková Pavlína Děčín 6 pobočka Severní Čechy
Kniplová Vlasta Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Knob Filip Kroměříž pobočka Šumava
Knotková Linda Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Kočárek Viktor Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Kočířová Eva Uherské Hradiště pobočka Brno
Kohout Martin Slavomil Praha 8 - Libeň pobočka pražská a středočeská
Kolář Jiří Sušice pobočka Šumava
Kolek Josef Kolín pobočka pražská a středočeská
Kollárová Radka Stará Ves nad Ondřejnicí pobočka Severní Morava a Slezsko
Konečná Jarmila Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Kopal František Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kopal Miloš Praha 15 pobočka pražská a středočeská
Kopřiva Miroslav Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Korčák Martin Mikulov pobočka Brno
Korsová Ivana Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kos Karel Hradec Králové pobočka východní Čechy
Kourek Tomáš Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kovářová Lucie Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Kozma Petr Protivín pobočka pražská a středočeská
Krajíček Daniel Plzeň pobočka Šumava
Krajíčková Květa Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Král David Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Král Jiří Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Králíčková Gabriela Praha 5 pobočka Šumava
Kreuzer David Přeštice pobočka pražská a středočeská
Křivka Zdeněk Sebranice u Litomyšle pobočka východní Čechy
Křivková Andrea Rostoklaty pobočka pražská a středočeská
Křivohlavý Jiří Praha 15 - Horní Měcholupy pobočka pražská a středočeská
Kuba Miloš Všestary - Menčice pobočka pražská a středočeská
Kubát Filip Rychnov u Jablonce nad Nisou pobočka Severní Čechy
Kubec Miroslav, Bc. Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Kučová Veronika, Bc. Zlín pobočka Brno
Kudela Jakub Klecany pobočka pražská a středočeská
Kulíšková Kristýna Dětřichov pobočka východní Čechy
Kuřátko Jiří Pardubice pobočka východní Čechy
Kvasnička Lukáš Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kyncl Roman, Bc. Brno pobočka Brno
Lanc Jaroslav Chotěšov pobočka Šumava
Landa Lubomír Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Lásková Kristýna Bzenec pobočka Brno
Laštovka Jiří Slapy pobočka pražská a středočeská
Lázně Luhačovice a.s. Luhačovice pobočka Brno
Lázně Teplice v Čechách a.s. Teplice pobočka Severní Čechy
Levý Eduard Ing. Blatná pobočka Šumava
Lněnička Petr Osík pobočka východní Čechy
Lochmanová Pavlína Brandýs nad Labem pobočka pražská a středočeská
Lot Jiří Žamberk pobočka východní Čechy
Ludvík Alexandr Břeclav 6 pobočka Brno
Lukeš Karel Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Madej Roman Zlín pobočka Brno
Maděryč Vít Brandýs nad Labem pobočka pražská a středočeská
Majerová Ludmila Praha 4-Chodov pobočka pražská a středočeská
Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Makusi Michal Praha 9-Letňany pobočka pražská a středočeská
Malé Versailles Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Málková Věra Potěhy pobočka pražská a středočeská
Malůšková Eva Mělník pobočka pražská a středočeská
Marek Jan Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Maříková Ivanka Klatovy pobočka Šumava
Marková Jana Brno pobočka Brno
Martínková Helena Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Matějíček Jiří Bílovice pobočka Brno
Matiaska Petr Vejprnice pobočka Šumava
Matoušek Petr Rychnov nad Kněžnou pobočka Brno
Matulová Alena Příbor pobočka Severní Morava a Slezsko
Matušková Věra Praha 7-Troja pobočka pražská a středočeská
Mazáč Jiří Praha 2 - Vinohrady pobočka pražská a středočeská
Míčková Anežka Dolní Lhota pobočka Severní Morava a Slezsko
Mikulová Karolína Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Miňovský Jan Vejprnice pobočka Šumava
Mizerovský František Roblin - Praha Západ pobočka pražská a středočeská
Motlová Marie Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Moudříková Pavla Slavičín pobočka Brno
Mrázek Michal Orlová pobočka Severní Morava a Slezsko
Müller Dušan Strančice pobočka pražská a středočeská
Myška Petr Praha 8 pobočka východní Čechy
Myslivcová Lucie Kasejovice pobočka Šumava
Napravil Jiří Praha 3 pobočka pražská a středočeská
NASLADKO.CZ Praha 6 Suchdol pobočka pražská a středočeská
Navrátil Ivo Zábřeh pobočka východní Čechy
Nektar Natura s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Němcová Tereza Klapý pobočka Severní Čechy
Němeček Josef Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Němeček Petr Náchod pobočka východní Čechy
Németová Viktorie Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Nesládek Martin Nový Bor pobočka Brno
Neubert Vojtěch Úvaly pobočka pražská a středočeská
Neufusová Hana Teplice pobočka Severní Čechy
Ngoc Khanh Hang Le Plzeň pobočka Šumava
Novák Jakub Úvaly pobočka pražská a středočeská
Novák Jiří Králův Dvůr pobočka pražská a středočeská
Novák Vojtěch Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Novák Vratislav Koštice nad Ohří pobočka Severní Čechy
Novotný Břetislav Zlín pobočka Brno
Novotný Matěj Třebestovice pobočka pražská a středočeská
Novotný Roman pobočka Karlovy Vary
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod pobočka Brno
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola Třebíč Třebíč pobočka Brno
Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Plzeň pobočka Šumava
Ondarza Jan Veverská Bitýška pobočka Brno
Ontek Peter Bouzov pobočka Severní Morava a Slezsko
Opatrný Miloš Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Opavová Lenka Děčín 1 pobočka Severní Čechy
Pačandová Klára Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Padevět Petr Knovíz pobočka pražská a středočeská
Palounek Bohumil Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Paluska Lukáš Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
PAPEI, a.s. Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Papíková Daniela Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Paukner Martin Sedlice u Blatné pobočka Šumava
Pavlíčková Zuzana Lipová - lázně pobočka pražská a středočeská
Pavlidis Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Pavlík Petr Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pavlovec Lukáš Brno - Jehnice pobočka Brno
Pechlátová Alena Brodce nad Jizerou pobočka pražská a středočeská
Pelíšek Václav Krnov pobočka pražská a středočeská
Permedlová Pavlína Brno pobočka Brno
Peroutková Jiřina, Ing., Bc. Sušice pobočka Šumava
Perrin Angelo Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Pertlová Jana Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pešková Lucie Kaznějov pobočka Šumava
Petrák Kamil Nový Bor pobočka Severní Čechy
Petřík Jindřich České Budějovice pobočka Šumava
Pikner Kryštof Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Pilařová Miroslava Slatiňany pobočka východní Čechy
Pítra Oldřich Sušice pobočka Šumava
Pítrová Miroslava, Bc Sušice pobočka Šumava
Plaskoň Dominik Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Podloucký František Sušice pobočka Šumava
Polenová Hana Horažďovice pobočka Šumava
Polerecký Lukáš Bělčice pobočka Šumava
Polívka Karel Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Popp Tomáš Plzeň pobočka Šumava
Pošepná Jana Červený Kostelec pobočka východní Čechy
Pospíšilová Milada Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Přepechalová Veronika Hrotovice pobočka Brno
Příhodová Vladimíra Bečov nad Teplou pobočka Karlovy Vary
Prkno Jakub Doubravčice pobočka pražská a středočeská
Procházka Luděk Benešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Progast spol. s r.o. Hustopeče u Brna pobočka východní Čechy
Prokeš František Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Provázek Pavel Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Pšenák David Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Pupíková Anna Olomouc pobočka Brno
Puratos CZ Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pýcha Jan Průhonice pobočka pražská a středočeská
Radil Martin Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Rejhonová Věra, Bc. Uhlířské Janovice pobočka pražská a středočeská
Rezek Tomáš Hradec Králové pobočka východní Čechy
Řihák Jaroslav Bílovice nad Svitavou pobočka Brno
Řiháková Martina Brno pobočka Brno
Říhová Barbora Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Rishko Yan Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Roháčová Iva Kačice pobočka pražská a středočeská
Roubíčková Věra Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Rubešová Zdeňka Seč 1 pobočka východní Čechy
Runštuk Jaroslav Hradec Králové pobočka východní Čechy
Růžička Vlastimil Rakovník pobočka Severní Čechy
Šafář Karel Včelná pobočka Šumava
Schellong Jiří Praha 14 Černý most pobočka pražská a středočeská
Šebek Petr Jirny pobočka pražská a středočeská
Sedláčková Hana Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Sedláčková Jitka Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Sedlář Michal Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Sedlář Petr Zlín pobočka Brno
Sejval Roman Ing. Louny pobočka Severní Čechy
Shejbal Pavel Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Škabrada Jiří Praha 6 pobočka Severní Čechy
Skálová Eva Praha 4-Bráník pobočka pražská a středočeská
Škeřík Václav Litomyšl pobočka východní Čechy
Sklenář Robert Liberec - Starý Harcov pobočka Severní Morava a Slezsko
Skočilas Jaromír Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Školní jídelna Frýdlant, okres Liberec, p.o., Školní 692 Frýdlant pobočka východní Čechy
Školní jídelna RK Rychnov nad Kněžnou pobočka východní Čechy
Škutchanová Emilie Rychnovek pobočka východní Čechy
Slavík Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Slavík Václav Nebužely pobočka pražská a středočeská
Slavíková Růžena Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Smekalová Hana Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Šmerda Václav Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmerdová Květa Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmíd Michal Plzeň pobočka Šumava
Šmíd Václav, PaedDr. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Smítková Simona Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Smolák Miroslav, Bc. Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Smolíková Pavlína Kolín II pobočka pražská a středočeská
Sochová Renata Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šolc Martin Sněžné pobočka Brno
Solution Factory s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Sopková Tereza Starý Plzenec pobočka Šumava
Šormová Eva Sázava pobočka pražská a středočeská
SOŠ a SOU služeb Velký Újezd, s.r.o. Velký Újezd pobočka Severní Morava a Slezsko
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Soukromá hotelová škola Bukaschool Most pobočka Severní Čechy
Soustružníková Blažena Praha 4 - Háje pobočka pražská a středočeská
Špaček Rudolf Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šplíchal Radek Hřiměždice pobočka pražská a středočeská
Správa kolejí a menz Masarykova univerzita Brno pobočka Brno
SPV Grandhotel Pupp Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Srbecká Květuše Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Štaimarová Hana Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Staňková Pavla Děčín pobočka Severní Čechy
Šťástková Barbora Horní Počaply pobočka pražská a středočeská
Steinberger Martin Plzeň pobočka Šumava
Steiner Milan Prešov, SLOVENSKO pobočka Severní Morava a Slezsko
Stejskalová Jaroslava Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Štěpánková Kateřina Praha 6 - Bubeneč pobočka pražská a středočeská
Štolcová Nikola Kadaň pobočka Severní Čechy
Středa Jiří Trutnov pobočka pražská a středočeská
Středisko praktického vyučování hotelu InterContinental s.r.o. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov pobočka východní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice pobočka Šumava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, p.o. Česká Lípa 6 pobočka Severní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek Písek pobočka Šumava
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Třešť Třešť pobočka Brno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim Vlašim pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, p.o. Velká Bíteš pobočka Brno
Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Vsetín pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Litovel Litovel pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Prostějov Prostějov pobočka Brno
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec Žatec pobočka Severní Čechy
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4 - Písnice pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav pobočka pražská a středočeská
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník pobočka pražská a středočeská
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Přerov pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Liberec pobočka Severní Čechy
Střední škola hotelnictví a gastronomie International s.r.o. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, p.o. Opava pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují pobočka východní Čechy
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Kroměříž pobočka Brno
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, p.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice pobočka Severní Čechy
Střední škola potravinářská, Smiřice Smiřice pobočka východní Čechy
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy Klatovy pobočka Šumava
Střední škola živnostenská a Základní škola Planá Planá pobočka Šumava
Štropová Alena Beroun 2 pobočka pražská a středočeská
Štrosová Denisa Dolní Bousov pobočka pražská a středočeská
Stuparič Vladislav Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Suchánek Jan Brno pobočka Brno
Švancer Josef Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Svárovský Karel Plavy pobočka Severní Čechy
Švec Vladimír Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švecová Zlata Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Svoboda Jakub Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Svobodová Pavla Poříčany pobočka pražská a středočeská
Svobodová Věra Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Svoreň Petr Karviná - Ráj pobočka Severní Morava a Slezsko
Sýkora Martin Kutná Hora pobočka východní Čechy
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Tojnar Josef Pardubice pobočka východní Čechy
Toman Josef Lechovice pobočka Brno
Tomášek Milan Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Tomková Marta Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Triskalová Soňa Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Trnková Ivana Šlapanice u Brna pobočka Brno
Trsek Rudolf Praha 8 - Kobylisy pobočka pražská a středočeská
Ťulpa Roman Bludov pobočka východní Čechy
Tůnová Markéta Bzenec pobočka Brno
Tursunov Kirill Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Uher Lukáš Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Uhlíř Lukáš Žamberk pobočka východní Čechy
Urbanová Dagmar Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Urbanová Eliška Brno pobočka Brno
Vačkář Ladislav Strakonice pobočka Šumava
Václavek Jaroslav Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Vaigl Vladimír Valašské Meziříčí pobočka východní Čechy
Valter Jan Plzeň pobočka Šumava
Váňa Jaroslav Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vaněk Petr Jílové u Prahy pobočka pražská a středočeská
Vaňková Jana Bystřice pod Hostýnem pobočka Brno
Vašinová Jana Litenčice pobočka Brno
Vávra František Uherské Hradiště pobočka Brno
Vendlig Pavel Opatov pobočka pražská a středočeská
Veselá Eva Osek pobočka Severní Čechy
Veselík Michal Přibyslav pobočka východní Čechy
Veselský Pavel Rakovník pobočka pražská a středočeská
Veselý Jaroslav Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Větrovec Karel Horažďovice pobočka Šumava
Vitana a.s. Byšice pobočka pražská a středočeská
Vlasák Jakub Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vlčková Anna Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Vodičková Zdenka Zlín pobočka Brno
Vodrášková Pavlína Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Vojta Miroslav Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Vokal Jakub Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vokal Václav Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vosecká Iveta Tatce pobočka pražská a středočeská
Vostalová Eliška Třebíč pobočka Brno
Votíková Jana Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Voženílek Petr Sezemice pobočka východní Čechy
Vránová Petra Dřevohostice pobočka Brno
Vrbovský Lukáš, DREAM FOOD Praha 4 - Chodov pobočka Severní Čechy
Vrzalová Květa Praha 4-Podolí pobočka pražská a středočeská
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ŠJ Hostouň pobočka Šumava
Vyhnis Vladimír Praha 4 pobočka Šumava
Vylítová Eva Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Weymannová Jarmila Stod pobočka Šumava
Wolf Lubomír Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Zábojník Martin Louny pobočka Severní Čechy
Zahálková Božena Hradec nad Svitavou pobočka východní Čechy
Základní škola Český Brod, Žitomířská 885 Český Brod pobočka pražská a středočeská
Základní škola Habrmanova 1500 Česká Třebová pobočka východní Čechy
Záleský Pavel Praha 4 - Podolí pobočka pražská a středočeská
Zanini Daniele Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Žďárská Alena Hořice v Podkrkonoší pobočka východní Čechy
Zelenka Jaroslav Nymburk pobočka pražská a středočeská
Žídek Jan Jablonec nad Nisou pobočka Severní Morava a Slezsko
Zikmundová Kateřina Merklín pobočka Šumava
Zirm Stanislav Vrchlabí pobočka pražská a středočeská
Žižka Jan Praha 18 - Letňany pobočka pražská a středočeská
Zoulová Eva Klecany pobočka pražská a středočeská
Zvára Martin Vlašim pobočka pražská a středočeská
Zvěřina Roman Kostelec u Jihlavy pobočka pražská a středočeská
Zvoníček Lukáš Hořice pobočka východní Čechy
Žydek Jindřich Ing. Zvíkov pobočka Šumava

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast KKIG Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk