Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka Severní Morava a Slezsko

Předseda

Václav Forman
e-mail:sms@akc.cz
telefon:732 411 034

Akce - pobočka Severní Morava a Slezsko

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka Severní Morava a Slezsko

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
AHOL - SŠ gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava - Vítkovice
Almiro hospitality, P.Gut Praha 1
Bednářová Marcela Fryčovice
Bláha Martin Prostějov
Březina Jakub Olomouc
BROSE CZ, Kopřivnice - 1 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 10 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 2 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 3 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 4 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 5 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 6 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 7 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 8 Kopřivnice
BROSE CZ, Kopřivnice - 9 Kopřivnice
Čechan Vilém Opava-Vávrovice
Chovaník Filip Považská Bystrica, SLOVENSKO
Cichy Robert Staré Město
Demel Tomáš Libhošť
Drápal Karel Ostrava
Floreán Ladislav Bratislava 5 - Slovensko
Forman Václav, Ing. Holešov
Formánek Petr Prusy-Boškůvky
Göbelová Edita Libina
GOLIS, spol. s r.o. Moravská Ostrava
Hadrbolec Roman Ostrava - Hrabůvka
Hafinec Milan Rajnochovice
Hanková Lucie Velké Kunetice
Hanzel Petr Ostrava - Poruba
Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm
Hrabánková Kateřina Morkovice Slížany
Hradečný Stanislav Hranice
Hrazdilová Jitka Osek nad Bečvou
Hrdý Tomáš Brno
Indrová Pavla Přerov
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a JŠ Valašské Meziříčí
Janovac Marek Rusava
Klimeczek Pierre Cédrick Brno - Veveří
Kollárová Radka Stará Ves nad Ondřejnicí
Leczo Matěj Olomouc - Droždín
Macháček Vojtěch Kroměříž
Maixnerová Anna Ruda nad Moravou
Manínský Miroslav Holešov
Matulová Alena Příbor
Míčková Anežka Dolní Lhota
Mrázek Michal Orlová
Ontek Peter Bouzov
Paprstkářová Marie, Bc. Valašské Meziříčí
Pavlidis Pavel Frýdek - Místek
Procházka Luděk Benešov
Radil Martin Frýdek - Místek
Rigo Zdeněk Nový Jičín
Sedláček Martin Rožnov pod Radhoštěm
Sedlaříková Zdeňka Holešov
Šipula Petr Albrechtice
Skála Jiří Zlín
Slavík Pavel Frýdek - Místek
SOŠ a SOU služeb Velký Újezd, s.r.o. Velký Újezd
Steiner Milan Prešov, SLOVENSKO
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Město Albrechtice
Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Vsetín
Střední odborná škola Litovel Litovel
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, p.o. Opava
Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
Střední škola společného stravování, Ostrava- Hrabůvka, p.o. Ostrava - Hrabůvka
Studený Martin Morkovice Slížany
Švecová Zlata Prostějov
Svoreň Petr Karviná - Ráj
Vlčková Jitka Ivanovice na Hané
Wolf Lubomír Město Albrechtice

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk