Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka pražská a středočeská

Předseda

Jiří Středa
e-mail:praha@akc.cz
telefon:724 420 588

Akce - pobočka pražská a středočeská

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka pražská a středočeská

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Al-Bakkarová Samíra Praha 6 Břevnov
Aldorf Václav Sadská
Almeco s.r.o. Úvaly
ARDO Mochov, s. r. o. Praha 9 - Horní Počernice
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. Praha 9 - Kyje
Barák Robert Praha 9 - Čakovice
Barry Callebaut Czech Republic s.r.o. Praha 4
Baštýř Zdeněk Praha 2
Bečvář Patrik Světice - Praha východ
Beránek Ludvík, Ing. Kořenov
Berzsiová Pavlína Praha 6
Bezděka Stanislav, Ing. Praha 9
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou
Bláha František Lhenice
Blažko Filip Nejdek
Bouša Tomáš Čečelice
Braunerová Tereza Korycany
Brom Matěj Praha 10
Buchal František Praha 9 - Čakovice
Buchalová Jarmila Praha 9 - Čakovice
Bučkó Michal Praha 8
Bušta Michal Suchdol nad Lužnicí
Čadil Bohuslav Měchenice
Čech Martin Rudná
Černohorský Martin Velké Popovice
Černý Jaroslav Mělník
Černý Jiří Nová Paka
Daníček Radek Praha 10 - Záběhlice
Davídek Václav Moravské Budějovice
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5
Dlouhá Eva Turnov
Doboš Stanislav Praha 9
Dobřický Radek Praha 9
Doksanská Jana Praha 8 - Kobylisy
Dortisimo.cz Praha 9
Douša Přemysl Praha 8
Drexlerová Ilona Tuchlovice
Dubovská Jaroslava Praha 4
Dubovský Julius Praha 4-Lhotka
Dvořák Josef Veleň
Eichner Jiří Praha 2
Fabiánová Adéla Čkyně
Fiala Jaroslav, Ing. Praha 5
Fléglová Helena Tábor
FOMI Praha 3
Fushtei Marian Vasyljovič Praha 7
Germeková Světlana Strančice
Hamr Jiří Netolice
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk
Hašek Stanislav Praha 6
Havel Jan Praha 5 - Stodůlky
Havel Martin Praha 10 - Uhřiněves
Havlová Anna Praha 10
Hladík Zdeněk, Ing. Praha 5-Hlubočepy
Hlůžek Jan Praha 6 - Ruzyně
Holub Josef Praha 9 - Horní Počernice
Holý Jakub Janov nad Nisou
Homolková Martina Vrbčany
Hora Petr Praha 6 Břevnov
Horníček Miloslav Humpolec
Horníková Maria, Bc. Slapy
Hradecká Nikola Kostelec nad Černými lesy
Hromádková Marta Stará Boleslav
Hroudová Karolína Český Brod
Hůňa Štěpán Praha 4 - Chodov
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav Mladá Boleslav
InterGast a.s. Praha 10
Janeček Jiří Praha 4
Janečka Jan Český Krumlov
Jiřík Ondřej Praha 10
Jirkalová Eliška Praha 4
Jiskra Petr Praha 10
Jůzek Robert Praha 1
Kadeřávek Jakub Čelákovice
Kalenda Tomáš Kolín V
Kalendová Marta Praha 4 - Modřany
Kalina David Praha 5
Karatuev Alexandr Praha 9
Kirpalová Alena Lány
Klečka Václav Praha 10 - Benice
Klegová Hana Praha 4
Kniplová Vlasta Praha 10
Kočárek Viktor Praha 4
Kohout Martin Slavomil Praha 8 - Libeň
Kolek Josef Kolín
Kopal František Čelákovice
Kopal Miloš Praha 15
Kopřiva Miroslav Praha 6
Korsová Ivana Praha 9
Kourek Tomáš Praha 9
Kovářová Lucie Kutná Hora
Kozma Petr Protivín
Krajíčková Květa Praha 7
Král David Praha 9-Klánovice
Král Jiří Praha 9-Klánovice
Kreuzer David Přeštice
Křivková Andrea Rostoklaty
Křivohlavý Jiří Praha 15 - Horní Měcholupy
Kuba Miloš Všestary - Menčice
Kubec Miroslav, Bc. Mníšek pod Brdy
Kudela Jakub Klecany
Kvasnička Lukáš Praha 5
Landa Lubomír Mladá Boleslav
Laštovka Jiří Slapy
Lochmanová Pavlína Brandýs nad Labem
Lukeš Karel Praha 8
Maděryč Vít Brandýs nad Labem
Majerová Ludmila Praha 4-Chodov
Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Praha 5
Makusi Michal Praha 9-Letňany
Málková Věra Potěhy
Malůšková Eva Mělník
Marek Jan Praha 8
Martínková Helena Praha 4
Matušková Věra Praha 7-Troja
Mazáč Jiří Praha 2 - Vinohrady
Mikulová Karolína Mladá Boleslav
Mizerovský František Roblin - Praha Západ
Motlová Marie Praha 7
Müller Dušan Strančice
Napravil Jiří Praha 3
NASLADKO.CZ Praha 6 Suchdol
Nektar Natura s.r.o. Praha 4
Němeček Josef Praha 6 Břevnov
Németová Viktorie Praha 9
Neubert Vojtěch Úvaly
Novák Jakub Úvaly
Novák Jiří Králův Dvůr
Novák Vojtěch Praha 10
Novotný Matěj Třebestovice
Opatrný Miloš Praha 6
Pačandová Klára Praha 5
Padevět Petr Knovíz
Papíková Daniela Praha 10
Pavlíčková Zuzana Lipová - lázně
Pavlík Petr Kutná Hora
Pechlátová Alena Brodce nad Jizerou
Pelíšek Václav Krnov
Perrin Angelo Praha 5
Pertlová Jana Praha 8
Pikner Kryštof Praha 9
Plaskoň Dominik Světlá nad Sázavou
Polívka Karel Kutná Hora
Prkno Jakub Doubravčice
Puratos CZ Praha 8
Pýcha Jan Průhonice
Rejhonová Věra, Bc. Uhlířské Janovice
Říhová Barbora Lysá nad Labem
Rishko Yan Praha 9
Roháčová Iva Kačice
Roubíčková Věra Praha 7
Schellong Jiří Praha 14 Černý most
Šebek Petr Jirny
Sedláčková Hana Praha 6
Sedláčková Jitka Praha 2
Sedlář Michal Praha 7
Shejbal Pavel Praha 6
Skálová Eva Praha 4-Bráník
Slavík Václav Nebužely
Slavíková Růžena Praha 4
Smekalová Hana Praha 1
Šmíd Václav, PaedDr. Praha 8
Smítková Simona Praha 9
Smolák Miroslav, Bc. Lysá nad Labem
Smolíková Pavlína Kolín II
Solution Factory s.r.o. Říčany
Šormová Eva Sázava
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9 - Čakovice
Soustružníková Blažena Praha 4 - Háje
Šplíchal Radek Hřiměždice
Srbecká Květuše Praha 1
Štaimarová Hana Praha 9
Šťástková Barbora Horní Počaply
Stejskalová Jaroslava Praha 4
Štěpánková Kateřina Praha 6 - Bubeneč
Středa Jiří Trutnov
Středisko praktického vyučování hotelu InterContinental s.r.o. Praha 1
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4 - Písnice
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník
Střední škola hotelnictví a gastronomie International s.r.o. Praha 6
Štropová Alena Beroun 2
Štrosová Denisa Dolní Bousov
Stuparič Vladislav Praha 8
Švancer Josef Praha 4
Švec Vladimír Praha 4
Svoboda Jakub Praha 9
Svobodová Pavla Poříčany
Svobodová Věra Praha 6
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5
Tomášek Milan Sedlčany
Tomková Marta Praha 6
Triskalová Soňa Praha 4
Trsek Rudolf Praha 8 - Kobylisy
Tursunov Kirill Praha 9
Urbanová Dagmar Praha 10
Váňa Jaroslav Praha 10
Vaněk Petr Jílové u Prahy
Vendlig Pavel Opatov
Veselský Pavel Rakovník
Veselý Jaroslav Praha 5
Vitana a.s. Byšice
Vlasák Jakub Praha 10
Vlčková Anna Praha 9
Vodrášková Pavlína Praha 9
Vokal Jakub Pchery - Humny
Vokal Václav Pchery - Humny
Vosecká Iveta Tatce
Votíková Jana Praha 10
Vrzalová Květa Praha 4-Podolí
Vylítová Eva Praha 2
Základní škola Český Brod, Žitomířská 885 Český Brod
Záleský Pavel Praha 4 - Podolí
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10
Zelenka Jaroslav Nymburk
Zirm Stanislav Vrchlabí
Žižka Jan Praha 18 - Letňany
Zoulová Eva Klecany
Zvára Martin Vlašim
Zvěřina Roman Kostelec u Jihlavy

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast KKIG Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk