Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka Brno

Předseda

Eliška Dernerová
e-mail:brno@akc.cz, akcbrno2015@atlas.cz
telefon:602 585 214

Akce - pobočka Brno

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka Brno

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Avrat Tomáš Olomouc
Baráková Hana Protivanov
Bil Luděk Rožnov pod Radhoštěm
Blažka Stanislav Cerekvička - Rosice
Boráňová Jitka Luhačovice
Brablec Břetislav Prostějov
Bukovský Miroslav Brno - Žabovřesky
Centrální školní jídelna Třebíč Třebíč
Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze - SPV Jeseník Jeseník
Černý Jakub Mikulov
Černý Michal Kuřim
CESK a.s. Brno
Charvát Michal Kaňovice
Derner Jakub Brno - Obřany
Dernerová Eliška Brno - Obřany
Dlabajová Jana Zlín
Drahotuská Miroslava Zlín
Dufek Josef Brno
Fouček Martin Jaroměřice nad Rokytkou
Géczy Radim Žatec
Hanáková Gabriela Kroměříž
Hayek Robin Lipová lázně
Hermannová Monika Rousínov
Homolka Libor Jihlava
Hořáková Kamila Nedašov
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p.o. Slavkov u Brna
Integrovaná stření škola Hodonín, p.o. Hodonín
Jabali Jan Trhové Sviny
Janík Pavel Otrokovice
Juránková Lenka Písečná
Kalousková Jana Brno - Bystre
Klát Oldřich Jeseník
Klimeš Petr Brno
Kočířová Eva Uherské Hradiště
Korčák Martin Mikulov
Kučerová Marie Bzenec
Kučová Veronika, Bc. Zlín
Kyncl Roman, Bc. Brno
Lásková Kristýna Bzenec
Lázně Luhačovice a.s. Luhačovice
Ludvík Alexandr Břeclav 6
Maléřová Libuše Bzenec
Marková Jana Brno
Matějíček Jiří Bílovice
Matoušek Petr Rychnov nad Kněžnou
Matušková Věra Uherský Ostroh
Moudříková Pavla Slavičín
Nemcová Olga Brno
Nesládek Martin Nový Bor
Novotný Břetislav Zlín
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola Třebíč Třebíč
Pálková Vanda Brno
Pavlovec Lukáš Brno - Jehnice
Permedlová Pavlína Brno
Pěta František Brno
Přepechalová Veronika Hrotovice
Pučanová Kristýna DiS. Mikulov
Pupíková Anna Olomouc
Řihák Jaroslav Bílovice nad Svitavou
Řiháková Martina Brno
Šedivá Marie Brno
Šolc Martin Sněžné
SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o. Znojmo
Šrámková Anežka Brno
Stránská Markéta Černá Voda
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Třešť Třešť
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, p.o. Velká Bíteš
Střední odborná škola Prostějov Prostějov
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník
Střední škola gastronomie a služeb Přerov
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Bzenec
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, p.o. Frýdek - Místek
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Kroměříž
Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno Brno
Suchánek Jan Brno
Svobodová Soňa, PhDr. Brno
Toman Josef Lechovice
Trnková Ivana Šlapanice u Brna
Trumpešová Jana Brno
Tůnová Markéta Bzenec
Urbanová Eliška Brno
Válek Dalibor Brno
Vaňková Jana Bystřice pod Hostýnem
Vašinová Jana Litenčice
Vaverka Arnošt Újezd u Brna
Vávra František Uherské Hradiště
Vavříková Blanka Strážnice
Vodičková Zdenka Zlín
Vostalová Eliška Třebíč
Vránová Petra Dřevohostice
Vrtílek Milan Dolní Loučky
Zrzavá Markéta Žďár nad Sázavou

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk