Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka Šumava

Předseda

Miroslava Pítrová
e-mail:sumava@akc.cz
telefon:606 488 819

Akce - pobočka Šumava

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka Šumava

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Bečvařík Patrik Plzeň
Bečvářová Drahomíra Strakonice
Bendl Marek Železná Ruda
Bostl Jan Vejprnice
Dušák Radek Mariánské Lázně
Dzámová Nicole Angelika Domažlice
Egermaierová Nikol Tlučná
Farář Jan Praha 5 - Zbraslav
Fiala Luboš Domažlice
Frgal Lukáš Přeštice
Havlík Martin Měcholupy u Blovic
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 Plzeň
Husník Jakub Merklín
Integrovaná střední škola, Jesenice Jesenice
Integrovaná střední škola, Rakovník Rakovník
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích České Budějovice
Jindrák Pavel Milevsko
Kalabza Jan Nepomuk
Kamody Jan Plzeň - Slovany
Kaňka Jan Chrást
Karas Petr Praha 4
Kašparová Marie Nezvěstice Olešná
Knob Filip Kroměříž
Kohout Václav Plzeň 5-Křimice
Kolář Jiří Sušice
Koudelka Vladimír Dobrá Voda u Č.Budějovic
Krajíček Daniel Plzeň
Králíčková Gabriela Praha 5
Lanc Jaroslav Chotěšov
Latka Rudolf Železná Ruda
Levý Eduard Ing. Blatná
Lodr Martin Bolevec
Maříková Ivanka Klatovy
Matěj Marek Klatovy
Matiaska Petr Vejprnice
Miňovský Jan Vejprnice
Myslivcová Lucie Kasejovice
Ngoc Khanh Hang Le Plzeň
Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Plzeň
Paukner Martin Sedlice u Blatné
Pešková Lucie Kaznějov
Petřík Jindřich České Budějovice
Pítra Oldřich Sušice
Pítrová Miroslava, Bc Sušice
Podloucký František Sušice
Polenová Hana Horažďovice
Polerecký Lukáš Bělčice
Popp Tomáš Plzeň
Šafář Karel Včelná
Šmíd Michal Plzeň
Sopková Tereza Starý Plzenec
Steinberger Martin Plzeň
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek Písek
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy Klatovy
Střední škola živnostenská a Základní škola Planá Planá
Vačkář Ladislav Strakonice
Valter Jan Plzeň
Větrovec Karel Horažďovice
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ŠJ Hostouň
Vyhnis Vladimír Praha 4
Weymannová Jarmila Stod
Zikmundová Kateřina Merklín
Žydek Jindřich Ing. Zvíkov

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk