Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka Severní Čechy

Předseda

Lukáš Uher
e-mail:severnicechy@akc.cz
telefon:774 940 383

Akce - pobočka Severní Čechy

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka Severní Čechy

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Bauerová Věra Libochovice
Briguny David Havlíčkův Brod
Centrální školní jídelna Lovosice - 2 Lovosice
Centrální školní jídelna Lovosice - 3 Lovosice
Centrální školní jídelna Lovosice -1 Lovosice
Doležal Jiří Ústí nad Labem
GASTROTECHNO GROUP s.r.o. Ústí nad Labem
Guričanová Marie Osečná
Hájková Martina Ústěk
Heřmánek Jan Ústí nad Labem
Kasan Milan Jablonec nad Nisou
Kerberová Nikola Havlíčkův Brod
Klopfštoková Pavlína Děčín 6
Knotková Linda Ústí nad Labem
Konečná Jarmila Ústí nad Labem
Král Matěj Havlíčkův Brod
Kubíček Zdeněk Hrob
Lázně Teplice v Čechách a.s. Teplice
Martínková Kristýna Náchod
Matyunina Yana Moldava
Michalcová Jaroslava Roudnice nad Labem
Nedbalová Leona Mšené Lázně
Němcová Tereza Klapý
Neufusová Hana Teplice
Novák Vratislav Koštice nad Ohří
Opavová Lenka Děčín 1
Palounek Bohumil Česká Lípa
PAPEI, a.s. Roudnice nad Labem
Pertlová Hana Chotěboř
Petrák Kamil Nový Bor
Prant Jiří Kamenický Šenov
Prokeš František Ústí nad Labem
Rataj Boleslav Děčín 3
Růžička Vlastimil Rakovník
Sejval Roman Ing. Louny
Šimon Vojtěch Ústěk
Škabrada Jiří Praha 6
Skočilas Jaromír Ústí nad Labem
Soukromá hotelová škola Bukaschool Most
Staňková Pavla Děčín
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, p.o. Česká Lípa 6
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec Žatec
Střední škola gastronomie a služeb Liberec
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, p.o. Ústí nad Labem
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice
Svárovský Karel Plavy
Svoboda Marek Bc. Pchery
Svobodová Radka Travčice
Tichý René Ústí nad Labem
Uher Lukáš Děčín 32
Uher Tomáš Děčín 32
Vinš Jiří Česká Lípa
Vrbovský Lukáš, DREAM FOOD Praha 4 - Chodov
Zábojník Martin Louny
Zeman Jiří Louny

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk