Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Pracovní příležitosti

Nabídka Poptávka Ostatní Vložit inzerát

Nabídka Počet inzerátů: 5

Kuchař v Café Lounge Podáno: 23.01.2018, region: Praha

Do týmu šéfkuchaře Michala Černého (Café Lounge, www.cafe-lounge.cz) hledáme šikovného profesionála, který má chuť stát se členem mladého týmu a společně budovat špičkovou kuchyni. Hledáme člověka, který je zkušený, pracuje s radostí, je spolehlivý, umí zachovat chladnou hlavu, sleduje současné trendy v gastronomii a respektuje práci ostatních. Pokud se vám líbí, co děláme, CV posílejte na karolina@prague.coffee . Těšíme se na Vás!

SERVÍRKA / ČÍŠNÍK Podáno: 22.01.2018, region: Praha

Pro nově otevíranou restauraci Cafe Restaurant Kaprova 8 na Praze 1 do týmu Miroslava Kubece hledáme SERVÍRKU/ČÍŠNÍKA, který nám pomůže zajistit spokojenost našich zákazníků svým milým přístupem i naladěnou komunikací.
Pokud máte výuční list a praxi v oboru je to Vaše výhoda, ale anglicky se musíte domluvit bez váhání. Jestliže mluvíte ještě dalším jazykem, je to velké plus pro Vás, ale nadšení pro práci a spokojenost našich zákazníků je pro nás podmínkou.
Za práci odváděnou srdcem se Vám odměníme pravidelnou mzdou s dalšími benefity jako je sleva v našich ubytovacích a restauračních zařízeních, příspěvek na stravování, pracovní doba uzpůsobená pro Váš vydatný soukromý život nebo příjemné oblečení pro Váš pracovní den.
Chcete-li pracovat s radostí, přidejte se k nám!
Nástup 15.2.2018 nebo dle domluvy. Více informací naleznete na: Cafe Restaurant Kaprova 8

Hana Zemanová
Hana.zemanova@triload.cz
TRILOAD Invest, s.r.o.
Tel: 606 610 503

KUCHAŘ Podáno: 22.01.2018, region: Praha

Pro nově otevíranou restauraci Cafe Restaurant Kaprova 8 na Praze 1 do týmu Miroslava Kubece hledáme KUCHAŘE, který bude rád vytvářet chutné pokrmy z portfolia české kuchyně pro nadšení chuťových pohárků našich zákazníků.
Pokud Vás kuchařina baví, gastronomie je Vašemu srdci blízká a chcete pracovat na sobě i dobrých výsledcích celého týmu, rádi Vás přivítáme v našem týmu!
Za práci odváděnou srdcem se Vám odměníme pravidelnou mzdou s dalšími benefity jako je sleva v našich ubytovacích a restauračních zařízeních, příspěvek na stravování, pracovní doba uzpůsobená pro Váš vydatný soukromý život nebo příjemné oblečení pro Váš pracovní den.
Chcete-li pracovat s radostí, přidejte se k nám! Více informací naleznete na: Cafe Restaurant Kaprova 8

Hana Zemanová
Hana.zemanova@triload.cz
TRILOAD Invest, s.r.o.
Tel: 606 610 503

Přijmeme hlavního kuchaře a kuchaře Podáno: 11.12.2017, region: Praha

Do nové restaurace v Praze (zahájení provozu 1.4.2018) přijmeme kuchaře – nástupní plat během tříměsíční zkušební doby 1000€, po zkušební době 1200€.
Hlavního kuchaře – nástupní plat během tříměsíční zkušební doby 1200€, po zkušební době 1500€.
Nabízíme: práci na HPP, krátký – dlouhý týden, pracovní oblečení, zaučení.
Kontakt: dima.sakal@outlook.com
telefon: +421908172866 pan Sakaľ

VEDOUCÍ PROVOZU CUKRÁRNA Podáno: 23.11.2017, region: Praha

Společnost TRILOAD Invest je postavená na třech základních pilířích: Gastronomie, finance a služby. Díky rychlému rozvoji společnosti mohou všichni, kdo se společností spolupracují, realizovat vize, touhy, pocity.

Přidejte se do našeho týmu a sdílejte tyto možnosti s námi.

Pro nově otevíranou restauraci s cukrárnou na Praze 1 hledáme VEDOUCÍHO PROVOZU CUKRÁRNA, jehož úkolem bude zajistit kvalitní výrobu cukrářských a pekařských výrobků (bábovky, větrníky, věnečky, záviny, domácí koláče, houstičky apod.) pro naše spokojené zákazníky.

Pokud tedy máte výuční list v oboru cukrář, baví Vás tvořit pro lidi dobroty, máte zkušenost v cukrářství i ve vedení menšího kolektivu, rádi si s Vámi popovídáme o možnosti spolupráce.

Kontaktujte nás!

Hana Zemanová
Hana.zemanova@triload.cz
TRILOAD Invest, s.r.o., Tel: 606 610 503

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast KKIG Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk