Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Pracovní příležitosti

Nabídka Poptávka Ostatní Vložit inzerát

Nabídka Počet inzerátů: 9

Nově vznikající sportovně relaxační areál přijme šéfkuchaře a další personál kuchyně Podáno: 26.04.2018, region: Plzeňský kraj

Do nově vznikajícího sportovně relaxačního areálu v Žihli hledáme šéfa kuchyně a další kuchaře/ky, pomocné kuchaře/ky a pomocné síly.

Vyučení v oboru je pro nás výhodou, nadšení pro gastronomii podmínkou. Pro vedoucí pozici uvítáme předešlou zkušenost na podobné pozici.

Nabízíme pracovní uplatnění a poctivý přístup pro zaměstnance z okolí, ale postaráme se i o zájemce, kteří budou potřebovat pro výkon práce zajistit ubytování.

Možnost profesního rozvoje vám umíme zajistit v našich dalších provozech a vaše zkušenosti rozšíříme také při součinnosti na rekonstrukci kuchyně a výstavbě nové restaurace s vlastním pivovarem právě v areálu Žihle.

Pojďte s námi vytvořit příjemný areál plný kvalitních služeb pro klienty i místní obyvatelstvo!

Pokud vás naše myšlenka zaujala, kontaktujte nás na:
Hana Zemanová
Hana.zemanova@triload.cz
TRILOAD Invest, s.r.o.
Tel: 606 610 503

Šéf horské kuchyně - Krkonoše Podáno: 06.04.2018, region: Celá ČR

Pro dnes již klasiku mezi horskými hotely, která je už roky součástí krkonošských panoramat, hledáme šikovného pana Šéfkuchaře. Tato práce přináší možnost pracovat a žít v jednom z našich nejznámějších lyžařských středisek.

Hotel poskytuje svým hostům, kromě unikátních výhledů, komfortní a cenově dostupné ubytování a to přímo na populární sjezdovce. Náš klient chce prioritně navázat na tradici myšlenky, se kterou byl roky hotel veden - vřelý servis, čistota, rodinná atmosféra a kvalitu všech služeb nadále prohlubovat a pracovat na inovacích. Kromě rodinných pobytů, se otevírá prostor pro korporátní klientelu, která zde má zázemí pro netradiční team-building akce, stejně jako pro školení s potřebným vybavením.

Do týmu jsou zváni ti, kteří mají energii se na tomto podílet a věří, že i v horách se dají věci dělat poctivě a s chutí, i bez luxusního vybavení:)

Šéf horské kuchyně se bude starat o bezproblémový provoz a zajištění kvalitního stravování pro hotelové hosty i návštěvníky z okolních chalup. Pro hosty je připraveno 30 pokojů a jejich obsazenost je velmi slušná celoročně. Kapacita restaurace je 64 míst a provoz funguje v režimu: bufetové snídaně - obědy a večeře formou a la carte.

Klient pro solidní zájemce nabízí velmi pěkné finanční ohodnocení částku ve výši cca 40.000,-Kč netto. Ubytování se stravou na místě zdarma a v podstatě neomezený prostor pro realizaci.

V případě Vašeho zájmu o bližší info, se budu těšit na reakce na email: job@dream-job.cz

Hledáme obchodního zástupce pro prodej Chytrých lékárniček nejen do Gastronomie oblast Čechy Podáno: 26.03.2018, region: Celá ČR

Do svého obchodního týmu hledám posilu, která má obchodní talent, zkušenosti s prodejem, přesvědčivost na osobních jednáních a chuť aktivně se podílet na prodeji kvalitního produktu hlavně v Gastronomii.

Nabízíme:
Různorodou práci, zaškolení na produkty, provizi z prodejů, mobilní telefon s neomezeným tarifem a internetem, kontaktní databázi, kompletní skladové zásoby, prezentace na výstavách a mnoho dalšího.
Celková odměna závisí pouze na Vašich výsledcích. Práce ideální na DPP, DPČ a IČ.

V případě zájmu nás neváhej kontaktovat:
Email: info@chytrelekarnicky.cz
www.chytrelekarnicky.cz
Jakub Sedláček mob: 603 571 360

Cafe Restaurant Kaprova 8 na Praze 1 přijme SERVÍRKU/ČÍŠNÍKA Podáno: 20.03.2018, region: Praha

Pro nově otevíranou restauraci Cafe Restaurant Kaprova 8 na Praze 1 do týmu Miroslava Kubece hledáme SERVÍRKU/ČÍŠNÍKA, který nám pomůže zajistit spokojenost našich zákazníků svým milým přístupem i naladěnou komunikací.
Pokud máte výuční list a praxi v oboru je to Vaše výhoda, ale anglicky se musíte domluvit bez váhání. Jestliže mluvíte ještě dalším jazykem, je to velké plus pro Vás, ale nadšení pro práci a spokojenost našich zákazníků je pro nás podmínkou.
Za práci odváděnou srdcem se Vám odměníme pravidelnou mzdou s dalšími benefity jako je sleva v našich ubytovacích a restauračních zařízeních, příspěvek na stravování, pracovní doba uzpůsobená pro Váš vydatný soukromý život nebo příjemné oblečení pro Váš pracovní den.
Chcete-li pracovat s radostí, přidejte se k nám!
Nástup dle domluvy. Více informací naleznete na: http://triload.cz/cafe-restaurant-kaprova-8/

Kontakt:
Hana Zemanová
Hana.zemanova@triload.cz
TRILOAD Invest, s.r.o.
Tel: 606 610 503

Cafe Restaurant Kaprova 8 na Praze 1 přijme KUCHAŘE Podáno: 20.03.2018, region: Praha

Pro nově otevíranou restauraci Cafe Restaurant Kaprova 8 na Praze 1 do týmu Miroslava Kubece hledáme KUCHAŘE, který bude rád vytvářet chutné pokrmy z portfolia české kuchyně pro nadšení chuťových pohárků našich zákazníků.
Pokud Vás kuchařina baví, gastronomie je Vašemu srdci blízká a chcete pracovat na sobě i dobrých výsledcích celého týmu, rádi Vás přivítáme v našem týmu!
Za práci odváděnou srdcem se Vám odměníme pravidelnou mzdou s dalšími benefity jako je sleva v našich ubytovacích a restauračních zařízeních, příspěvek na stravování, pracovní doba uzpůsobená pro Váš vydatný soukromý život nebo příjemné oblečení pro Váš pracovní den.
Chcete-li pracovat s radostí, přidejte se k nám! Více informací naleznete na: http://triload.cz/cafe-restaurant-kaprova-8/

Kontakt:
Hana Zemanová
Hana.zemanova@triload.cz
TRILOAD Invest, s.r.o.
Tel: 606 610 503

Restaurace na Zborově přijme KUCHAŘE Podáno: 19.03.2018, region: Praha

Restaurace v Praze 10 Strašnicích se zaměřením na českou kuchyní
přijme samostatného KUCHAŘE.
Kontakt: Pavel Záleský, p.zalesky@seznam.cz , 777 201 244

Hledá se samostatný "Šéf kuchyně s italským srdcem" Podáno: 15.03.2018, region: Celá ČR

Hledá se samostatný "Šéf kuchyně s italským srdcem" na klíčovou vedoucí pozici zcela nového ambiciózního projektu, který vzniká uprostřed Krkonoš.

Nabízíme ideální příležitost pro Šéfa, kterého jeho řemeslo stále baví, který uvítá výzvu vést zcela čerstvý tým, podepsat se pod jeho práci a zároveň být aktivním členem kuchyně.
Nově vznikající provoz, s jasným záměrem nabízet relax, komfortní ubytování a především kvalitní kuchyni nejen vyznavačům aktivní dovolené, má jasnou vizi být TOP podnikem.
Plánovaná kapacita restaurace je 70 míst a do přilehlého skibaru se posadí až 50 hostů. V reprezentativním prostředí bude k dispozici kvalitní a vkusně zařízené ubytování a budou se podávat i snídaně.
Náš klient je připraven vytvořit ideální místo pro příjemnou dovolenou, speciální akce nebo firemní klientelu.

Požadujeme minimálně 5 let praxe na obdobné vedoucí pozici a pro tuto práci nutné adekvátní zkušenosti se zajištěním kompletního provozu kuchyně i restaurace...Kromě bezvadného vaření, bude náplní práce také:

- tvorba menu pro restauraci i pro speciální akce
- jednání s dodavateli, zajištění nejkvalitnějších surovin
- péče o technologie i o pracoviště
- vedení týmu a školení nových kolegů
- tvorba cen, podpora prodeje, orientace v kalkulacích
- přehled v ekonomických souvislostech
- znalost HACCP i BOZP

Nabízíme jedinečnou příležitost pro odhodlaného šéfa, který nové vidí jako výzvu, předvést poctivou italskou kuchyni v podobě domácí pasty, pečiva i pizzy v oblíbeném horském středisku Malá Úpa. Velmi pěkné platové podmínky v rozmezí 60-80.000,-Kč.
Pro budoucího Šéfa, který přivítá příležitost žít a pracovat na horském vzduchu se zázemím stabilního zaměstnavatele, bude zajištěno ubytování a uzpůsobená předpokládaná pracovní doba 4-5 dní v týdnu, čtvrtek až neděle.

Zkušební provoz je plánován na srpen 2018 a oficiální otevření celého komplexu bude následovat o pár měsíců později. Těšíme se na Vaši odpověď!
Kontakt: consultant@dream-job.cz
telefon: + 420 773 565 896

Restaurace Konvice s.r.o. - Kuchař/ka - Možnost ubytování Podáno: 02.03.2018, region: Celá ČR

Název pozice:
Kuchař/ka - Možnost ubytování
Popis:

Co vás čeká
-příprava hotovek a minutek (teplá kuchyně - hlavně klasická česká)
-výdej jídel
-objednávání a skladování surovin
-samostatná práce
-krátký/dlouhý týden (možnost domluvy)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
-vyučený kuchař (praxe výhodou, ale není nutná)
-schopnost práce v kolektivu

Výhodou bude, pokud budete umět
-schopnost organizovat podřízené-pomocníky v kuchyni
-vlastní iniciativa (nápady co zlepšit)

Co vám můžeme nabídnout
-kuchyň je čerstvě po rekonstrukci
-možnost ubytování za výhodnou cenu
-možnost postupu na pozici šéfkuchaře
-možnost vlastní iniciativy (kreativity) - např. rozšíření jídelního lístku vlastními jídly
-stravování v pracovní době zdarma
-finanční bonus v případě spokojenosti zaměstnavatele

Kontakt: hotelkonvice@quick.cz
Web: www.konvicekrumlov.cz

**CUKRÁŘ/KA v restauraci Mlýnec (fine dining) Podáno: 02.03.2018, region: Praha

*Náš cukrář nebo cukrářka vytváří ty nejlepší dezerty v týmu zkušených a fajn kolegů.

*Zájem, kreativita, kratší či delší praxe, ochota, samostatnost jsou naše očekávání.

*Na oplátku nabízíme práci s kvalitními surovinami, experimentovat a učit se nejen od hostujících michelinských šéfkuchařů.

*Pracujete v režimu krátký/dlouhý týden. Nástupní mzda je 25 tis netto + odměny. Po zapracování navýšení mzdy až 35 tis netto.

www.karieravgastru.cz
Kontakt: Ladislava Šebestová, hr@zatisigroup.cz , 739 320 345

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk