NABÍDKA PRO
ČLENY AKC


Muzeum Gastronomie


Podpora a medializace řemesel - České ručičky


KURZ: HOVĚZÍ STEAKY - II.

 
 
Kalendář akcí
<< >>
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Dnes je 20.04.2014
svátek: Marcela
Nejbližší akce VÍTÁME NOVÉ ČLENY
Děkujeme všem členům, kteří zaslali a již uhradili členské příspěvky na rok 2014. Tento týden je členům (kteří uhradili čl. příspěvek), zaslána poštou – Členská karta /plastová/, s novým členským číslem a dále oboustranný znak k vylepení na vstupní dveře. Ostatním členům budou postupně zasílány. Děkujeme za pochopení!!
Autor: Centrála AKC ČR, 11.02.2014

V MĚSÍCI LISTOPADU: Karla Strasse - Krnov, Jana Pečeného - Most, Pavla Medunu - Chrudim, Petera Vaculku - Skalica (Slovensko), Adama Procházku - Veselí nad Moravou, Patrika Bačíka - Veselí nad Moravou
Autor: Centrála AKC ČR, 15.11.2013

V MĚSÍCI ŘÍJNU: Dominika Bachofnera - Teplice, Alenu Kirpalovou - Stochov, Daniela Pochopa - Praha 10
Autor: Centrála AKC ČR, 01.10.2013

V MĚSÍCI ZÁŘÍ: firmu Gastro Záruba M&K a.s.- České Budějovice, Anetu Kučerovou - Vysoké Mýto, firmu AGRIMEX Vestec a.s.- zástupce p. Jacko
Autor: Centrála AKC ČR, 17.09.2013

 
Starší zprávy

Seminář KURZ: HOVĚZÍ STEAKY - II.

Soubory ke stažení:

 

29.09.2012, 15 - 20hod, v učebně a grilovacím středisku firmy STEAKGRILL

pořádá pobočka:
lektor:pan Jaroslav Honzajk
cena pro členy:
cena pro nečleny:
přihlášky do:29.09.2012
sponzoři:
 
 

Informace

Unikátní 5 ti hodinový seminář o grilování.
Pro veliký úspěch a zájem, kurzy pořádáme v učebně a grilovacím středisku firmy STEAKGRILL. Na letošek plánujeme 3 kurzy grilování pro každého a 2 kurzy HOVĚZÍ STEAKY. Kurz grilování pro každého je tak trochu všeobecný, kde se naučíte co, kdy, kde, jak a správné techniky grilování.

Unikátnost tohoto semináře spočívá ve více než 50 stránkách textu s barevnými fotografiemi, ve kterém jsou všechny techniky grilování popsány pro následnou referenci. Unikátní také je více než hodinová video-presentace od autora tohoto semináře pana Michaela Klímy.

Náš přední grillman pan Jaroslav Honzajk, bude se svými asistenty demonstrovat kuchařské techniky, jako je broušení nožů, krájení a grilování steaků, tenderizování, marinování, dále i grilování drůbeže, ryb, krevet, zeleniny a ovoce. Následně budeme demonstrovat tajemství správného grilování těchto potravin na grilu. Součástí semináře bude ochutnávka všech upravovaných potravin se sklenkou dobrého vína či piva. J

Grilování není, zase tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Pro ty co si chtějí prohloubit své znalosti a chtějí se dozvědět více, jsme připravili kurz s jednoduchým názvem HOVĚZÍ STEAKY. V tomto kurzu máte možnost ochutnat a naučit se rozeznávat několik velice známých i méně známých steaků nejenom z USA. Dále se naučíte různé techniky grilování, gridlování, pečení na grilu, Churrasco apod. Tento kurz nebude jen o steacích, ale také o populárních jídlech, která se z nich dají snadno připravit.

Kurz „HOVĚZÍ STEAKY“, je nezávislým pokračováním kurzu Grilování pro každého a kredity, které jste získali absolvováním kurzů, se sčítají.

Pro přespolní můžeme zajistit ubytování v nedalekém pěkném hotýlku.

Cena seminářů je 2500,- Kč. Kurzy jsou připravovány pro omezené množství 12 účastníků. Pokud nechcete riskovat, že kurz bude již obsazen, tak nás kontaktujte co nejdříve.

Člen AKC ČR má slevu 20%.V případě zájmu o kurz nás kontaktujte na: honzajk@steakgrill.cz, nebo na tel.: 777 72 73 62

AKC ČR - ODBORNÝ GARANT KURZU

 
 
 

Související stránky:

Novinky e-mailem
Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek, vyplňte Va‘i e-mailovou adresu:

Nejvíce hledané
Anketa

Jsou pro Vás zajímavé slevy pro členy AKC ČR?

AKC ČR partner projektu
Nabídky práce
Restaurace THE PUB Praha 1
18.04.2014, Praha  
Kuchař/ka do restaurace U Zběhlíka
15.04.2014, Pardubický kraj  
Zástupce šéfkuchaře
15.04.2014, Pardubický kraj  
 
Všechny nabídky
Fotogalerie
GLOBUS GRILMÁNIE 2013 - finále soutěže


dal‘í fotografie
 
 
Generální partner AKC ČR: Hlavní partneři AKC ČR: AKC ČR člen: Odborní partneři AKC ČR:
   
Partneři AKC ČR:

Hlavní mediální partneři AKC ČR: Mediální partneři AKC ČR:
 
Ostatní partneři AKC ČR:
 
Připomínky k věcnému obsahu a informační dotazy směřujte na: info@akc.cz. Připomínky nebo náměty technického či grafického charakteru stránek směřujte na: webmaster@akc.cz© 2001-2014 Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, tvorba www Neofema s.r.o.