Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Škola vaření a Škola kávy u moře v Itálii, 7.-14.9.2019

Přílohy ke stažení

Soubory ke stažení

Datum: 07.09.2019 - 14.09.2019Čas:
MístoItáliePobočka:

Škola vaření, pizzy a kávy u moře v Itálii

Týdenní vzdělávací pobyt v luxusním přímořském letovisku Milano Marittima s odbornými kurzy, degustacemi, výlety a koupáním. Účastníci si mohou vybrat mezi 3 druhy odborného programu: Škola vaření, Škola kávy nebo Škola pizzy. Vzdělávací pobyt je určen jak žákům, tak dospělým. Organizátor skupiny jede zdarma.

Škola vaření

Italští lektoři vás naučí jak připravovat čerstvé domácí těstoviny a omáčky, naučíte se barvení těsta přírodními surovinami, jako je například špenát, barvivo ze sépie nebo rajský protlak. Vyrobíte si svou pizzu od vyválení placky až po vytažení z pece. Naučíte se upravovat mořské ryby a plody moře, uvařit tradiční krémové rizoto. Používáme kvalitní lokální a sezonní suroviny.

Videopozvánku na Školu vaření pro vás připravil šéfkuchař Fabio Capelli.

Škola kávy a míchaných nápojů

Italský mistr barista vás provede teorií i praxí přípravy kávových nápojů. Začnete teoretickým základem, poté se naučíte připravit perfektní espresso a nápoje na něm založené. Naučíte se vyšlehat mléčnou pěnu s krémovou konzistencí, připravit z ní hebké cappuccino. Součástí kurzu je také ukázka a degustace míchaných nápojů vytvořených především na základě italských surovin od světoznámých značek jako je například Aperol, Martini, Fabbri.

Videopozvánku na Školu kávy pro vás připravil mistr barista Iuri Grandini.

Škola pizzy

Škola pizzy je určena všem, kteří se chtějí věnovat přípravě pizzy více do hloubky. Cílem intenzivního kurzu pizzy je naučit se připravit italskou pizzu v profesionální peci od přípravy těsta, přes správné nakynutí, vytvarování bochánku, vyválení placky, dochucení, pečení až po vytažení z pece.

Videopozvánku na Školu pizzy pro vás připravil šéfkuchař Fabio Capelli.

Volný čas

Každý den budete mít dostatek volného času, abyste si odpočinuli u moře. Těšit se můžete na výlety do okolních měst, na nákupy v San Marinu nebo na tradičním trhu po širým nebem.

Výlety a exkurze

Navštívíte město Cervia, kde si prohlédnete muzeum soli a nakoupíte na tradičních trzích pod širým nebem. V Milano Marittima ochutnáte tradiční italskou zmrzlinu vyráběnou bez barviv a konzervantů. Navštívíte středověké město San Marino s nezapomenutelným výhledem a možností nákupů. Po domluvě je možné zařadit navíc zábavní park Mirabilandia za cenu 25,-EUR.

Stravování

Plná penze včetně vody k jídlu. Snídaňový bufet, degustační oběd, večeře formou tříchodového menu. Můžete se těšit na vynikající kuchyni a degustaci regionálních produktů.

Doprava

Doprava moderním autobusem s klimatizací, TV, polohovacími sedačkami.

Termíny

11. až 18. května – Škola vaření

18. až 25. května – Škola vaření, Škola kávy

26. května až 02. června – Škola kávy, Škola pizzy

 

07. až 14. září – Škola vaření, Škola kávy,

14. až 21. září – Škola vaření, Škola kávy, Škola pizzy

20. až 27. září – Škola vaření, Škola kávy

Cena

V ceně je ubytování na 5 nocí v krásném hotelu***, plná penze, 3denní kurz italské gastronomie nebo baristický kurz nebo intenzivní kurz pizzy. Tlumočení do češtiny. Seminář o výrobě zmrzliny s degustací, výlet do San Marina, tradiční trhy v Cervii, prohlídka muzea soli. Seminář o výrobě balzamiko octů s degustací. Doprava autobusem.

Cena pro žáky od 8.900,-Kč + 125,-EUR. Pro skupinu 12 studenů je jedna doprovodná osoba zdarma, pro skupinu 20 studentů jsou dvě doprovodné osoby zdarma.

Cena pro dospělé od 10.500,-Kč + 125,-EUR. Organizátor skupiny 12 a více účastníků jede zdarma.

Přihlášky

Přihlášky podávejte na e-mail info@igp.cz.

Vzdělávací pobyt organizuje Italy Gastro Promotion s.r.o., která má více než 20 let zkušeností v oblasti italské gastronomie a cestovního ruchu.

Kontaktní osoba

Ing. Jan Kopecký

+420 777 622 097

info@igp.cz

 

 

 

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. DRANA CATERING Mirel Vratimov Mirel Vratimov PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk