Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Celostátní VOLEBNÍ VALNÁ HROMADA AKC ČR 2021 - výsledky hlasování

Přílohy ke stažení

Soubory ke stažení

Datum: 20.04.2021Čas:
MístoElektronické hlasováníPobočka: Centrála AKC ČR

Vážení členové,  

dovolujeme si vám představit členy nově zvoleného představenstva AKC ČR na volební období 2021-2024, kteří byli zvoleni a jmenováni na prvním zasedání představenstva AKC ČR.

 

Prezidentem AKC ČR byl jednohlasně zvolen pan Bc. Miroslav Kubec.

Viceprezidentem pro obor kuchař byl jmenován pan Jakub Sedláček.

Viceprezidentkou pro obor cukrář byla jmenována paní Helena Šoltés Fléglová.

Sekci vzdělávání povede paní Ing. Věra Rejhonová.

Sekci pro soutěže a národní týmy povede pan Bc. Marek Svoboda.

 

Kontrolní a revizní komise bude pracovat ve složení: JUDr. Vladimír Vyhnis, paní Pavlína Berzsiová, paní Eva Vylítová

Děkujeme všem členům odstupujícího představenstva za jejich práci po celé uplynulé období a nově zvolenému představenstvu přejeme hodně úspěchů při práci pro Asociaci kuchařů a cukrářů ČR, její členy a partnery.

Děkujeme také panu Hladíkovi, panu Procházkovi a panu Rajtorovi, kteří se přihlásili do volebního klání a nabídli tak svou pomoc při rozvoji naší Asociace. Přestože nebyli zvoleni do představenstva AKC ČR, všichni si velmi vážíme jejich zájmu a byli bychom rádi, kdybychom s nimi mohli počítat i do budoucna. Věříme, že prostor pro spolupráci bude nemalý.

 

AKC ČR


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení členové Asociace kuchařů a cukrářů ČR,

dovolujeme si vás informovat o výsledcích hlasování jednotlivých hlasovacích otázek na CELOSTÁTNÍ VOLEBNÍ VALNÉ HROMADĚ AKC ČR, které proběhlo elektronicky per rollam v termínu 7. - 19.5.2021. Současně proběhlo korespondenční hlasování členů, kteří nemají e-mailové adresy a nemohli hlasovat elektronicky. Na obálce s hlasovacím lístkem bylo akceptováno razítko s datem odeslání maximálně 7. - 19.5.2021.  

Hlasovací otázky zněly:

1) Souhlasím s Programem VVH AKC ČR – PRO hlasovalo 121 členů elektronicky a 14 členů formou korespondenčních hlasovacích lístků. Program VVH AKC ČR byl schválen.

2) Souhlasím s Modernizací AKC ČR – PRO hlasovalo 119 členů elektronicky a 14 členů formou korespondenčních hlasovacích lístků, PROTI hlasovali 2 členové elektronicky. Modernizace AKC ČR byla schválena.

3) Souhlasím se Stanovami AKC ČR – PRO hlasovalo 120 členů elektronicky a 14 členů formou korespondenčních hlasovacích lístků, PROTI hlasoval 1 člen elektronicky. Stanovy AKC ČR byly schváleny.

4) Souhlasím s Vnitřním organizačním předpisem AKC ČR – PRO hlasovalo 121 členů elektronicky a 14 členů formou korespondenčních hlasovacích lístků, PROTI hlasoval 1 člen elektronicky. Vnitřní organizační předpis AKC ČR byl schválen.

5) Souhlasím se zprávou o hospodaření AKC ČR – PRO hlasovalo 122 členů elektronicky a 14 členů formou korespondenčních hlasovacích lístků. Zpráva o hospodaření AKC ČR byla schválena.

6) Souhlasím s kandidáty do Představenstva AKC ČR na volební období 2021 – 2024

 

Elektronické hlasy

Korespondenční hlasovací lístky

CELKEM HLASŮ

FLÉGLOVÁ Helena

85

5

90

HLADÍK Zdeněk               

67

14

81

KUBEC Miroslav            

105

14

119

PROCHÁZKA Marek        

60

  2

62

RAJTORA Jaroslav           

27

  8

35

REJHONOVÁ Věra           

92

  9

101

SEDLÁČEK Jakub              

85

  7

92

SVOBODA Marek             

84

11

95

Do Představenstva AKC ČR na volební období 2021–2024 byli zvoleni následující kandidáti:

Miroslav Kubec, Věra Rejhonová, Marek Svoboda, Jakub Sedláček a Helena Fléglová.

Nyní proběhne 1. jednání členů Představenstva AKC ČR, na kterém bude zvolen prezident AKC ČR, viceprezident pro obor kuchař, viceprezident pro obor cukrář a ostatní pozice. O výsledku jednání vás budeme informovat.

7) Souhlasím s přihlášenými kandidáty do Revizní komise AKC ČR na volební období 2021–2024 –   PRO hlasovalo 121 členů elektronicky a 14 členů formou korespondenčních hlasovacích lístků, PROTI hlasoval 1 člen.  Revizní komise AKC ČR ve složení Pavlína Berzsiová, JUDr. Vladimír Vyhnis, Eva Vylítová byla schválena.

8) Souhlasím s Usnesením VVH AKC ČR – PRO hlasovalo 120 členů elektronicky a 14 členů formou korespondenčních hlasovacích lístků. Usnesení VVH AKC ČR bylo schváleno.

Zápis z celostátní VOLEBNÍ VALNÉ HROMADY AKC ČR bude zveřejněn do pátku 28. 5. 2021 na webových stránkách AKC ČR.

 

Sekretariát AKC ČR

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vážení členové,

 

aktuálně probíhá sčítání hlasů - čekáme na hlasovací lístky od členů, kteří nemají e-mailové adresy a nemohli hlasovat elektronicky. Na obálce s hlasovacím lístkem musí být razítko s datem odeslání maximálně 19.5.2021.

Konečný výsledek hlasování bude zveřejněn během příštího týdne.

 

Sekretariát AKC ČR

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení členové,


v příloze ke stažení naleznete kandidátky do Představenstva AKC ČR na volební období 2021–2024 a kandidátky do Revizní komise AKC ČR na volební období 2021–2024.


Do Představenstva AKC ČR se přihlásili tito kandidáti:

FLÉGLOVÁ Helena

HLADÍK Zdeněk

KUBEC Miroslav

PROCHÁZKA Marek

RAJTORA Jaroslav

REJHONOVÁ Věra

SEDLÁČEK Jakub

SVOBODA Marek

 

Do Revizní komise AKC ČR se přihlásili tito kandidáti:

BERZSIOVÁ Pavlína

VYHNIS Vladimír

VYLÍTOVÁ Eva

 

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

Orkla Premiu Gastro

Partneři AKC ČR

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Česká unie cestovního ruchu Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nektar natura Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST