Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Kalendář akcí

Vše Soutěže Semináře Akce   |   2008 2009 2010   |   Tuzemské Zahraniční

Leden

21Leden Moderní úprava jehněčího masa Seminář, pobočka Severní Čechy
22Leden Danubius Gastro 2009 Akce
30Leden Valná hromada Akce, pobočka východní Čechy

Únor

5Únor Veletrh HOLIDAY WORLD Akce
18Únor Seminář zdarma - kopečková zmrzlina Seminář, pobočka Brno
19Únor Ryby v moderní úpravě, předkrmy a finger food z ryb Seminář, pobočka Šumava
19Únor Seminář 19.2.2009 v Plzni Seminář
24Únor Ryba v kuchyni Seminář

Březen

4Březen Finále Gastro Junior 2009 - Nowaco cup Soutěž, Centrála AKC ČR
4Březen Pozvánka na veletrh G+H 2009 Pozvánka na veletrh G+H 2009 (410 KB|pdf)Akce
6Březen Finále soutěže Cukrář roku - Martin Braun Cup Soutěž, Centrála AKC ČR
6Březen OLIO CAPITALE Akce
11Březen Veletrh ITB BERLÍN Akce
11Březen „ROADSHOW“ Akce
13Březen Veletrh „DOVOLENÁ“ Akce
14Březen Seminář Moderní pokrmy a restaurační moučníky Pardubic Seminář, pobočka východní Čechy
17Březen Soutěž žáků SOU a SŠ Moravský pohár 2009 Soutěž, pobočka Brno
18Březen "ROADSHOW" Akce
18Březen Veletrh MITT MOSKVA Akce
21Březen Seminář soutěžní - Studená kuchyně Seminář, pobočka Severní Morava a Slezsko
25Březen "ROADSHOW" Akce
28Březen Zájezd na Valnou hromadu v Praze Seminář, pobočka východní Čechy a pobočka Severní Morava a Slezsko
28Březen Celostátní valná hromada AKC ČR 2009 Akce, Centrála AKC ČR
31Březen Finger Food Seminář, pobočka Severní Morava a Slezsko

Duben

1Duben Seminář zdarma - točená zmrzlina Seminář, pobočka Brno
2Duben XIV. ročník národní soutěže Gastro Hradec Soutěž, pobočka východní Čechy
3Duben Nabídka jednodenních kulinářských kurzů Seminář, pobočka Šumava
8Duben „ROADSHOW“ Akce
9Duben Restaurační moučník v podání kuchaře Seminář, pobočka Šumava
18Duben Moderní pokrmy a restaurační moučníky (soutěžní seminář) Seminář, pobočka východní Čechy
18Duben Restaurační moučníky soutěžní a pro provoz Seminář, pobočka východní Čechy
21Duben Slavnostní dorty Seminář

Květen

4Květen Kurz studené kuchyně Seminář, pobočka Severní Morava a Slezsko
5Květen Seminář Francouzská kuchyně Seminář, pobočka Brno
13Květen Gastroden HŠ Světlá Seminář, pobočka Brno
13Květen „ROADSHOW“ Akce
13Květen Schůzka VČ pobočky na SŠ, ZŠ a MŠ Hradec Králové Akce, pobočka východní Čechy
16Květen 6. ročník Moravský Kuchař 2009 Soutěž, pobočka Severní Morava a Slezsko
19Květen Studené předkrmy Seminář
22Květen Seminář Molekulární kuchyně a Slow-Food Seminář, pobočka Brno
27Květen Prague Experience Days Akce
31Květen Nestlé Chřest Cup 2009 Soutěž

Červen

13Červen Japonská kuchyně Seminář, pobočka pražská a středočeská
17Červen „ROADSHOW“ Akce
25Červen "ROADSHOW" Akce
27Červen Globus Grilmánie 2009 Soutěž

Červenec

25Červenec Workshop Fotografování jídel aneb "Jedlá krása" Seminář, pobočka pražská a středočeská

Srpen

15Srpen Vavřinecké melounování Akce, pobočka pražská a středočeská
15Srpen Oslavy sv. Vavřince - soutěž Gatro Vavřinec Soutěž, pobočka pražská a středočeská
15Srpen Oslavy sv. Vavřince 2009 - Kladno Akce, pobočka pražská a středočeská
22Srpen Dostihové dopoledne Akce

Září

9Září „ROADSHOW“ Akce
12Září Mistrovství České republiky ve vaření kotlíkových gulášů Soutěž, pobočka Severní Morava a Slezsko
14Září DRINKTEC Mnichov Akce
19Září Ryby a mořské plody v netradičních kombinacích Seminář, pobočka Šumava
23Září Golf a golfová turistika Seminář
24Září 1. regionální kolo soutěže Gastro Junior Brno - Nowaco Cup 2010 Soutěž, pobočka východní Čechy
24Září GASTRO JUNIOR - NOWACO CUP 2010 Soutěž, pobočka východní Čechy a pobočka Severní Morava a Slezsko
24Září Pozvánka na 1. regionální kolo Gastro Junior - Nowaco Cup 2010 Soutěž, pobočka východní Čechy

Říjen

8Říjen Slavnostní dorty v moderním pojetí Seminář, pobočka Severní Čechy
14Říjen „ROADSHOW“ Akce
15Říjen GASTRO PARDUBICE 2009 Soutěž
15Říjen GASTRO KROMĚŘÍŽ 2009 Seminář, Centrála AKC ČR
27Říjen Vánoční cukroví Seminář
31Říjen Kuchař roku 2009-2010 Soutěž, Centrála AKC ČR

Listopad

2Listopad HACCP zdarma Seminář
7Listopad Japonské cukroví WAGASHI Seminář
9Listopad Veletrh WTM Londýn Akce
14Listopad Český kapr 2009 Soutěž, pobočka Šumava
14Listopad 4. ročník soutěže Český kapr Soutěž, pobočka Šumava
18Listopad Gastro festival Ostrava 2009 Gastro festival Ostrava 2009 (774 KB|pdf)Akce, pobočka Severní Morava a Slezsko
21Listopad Czech Curving Cup 2009 Soutěž, pobočka Severní Morava a Slezsko
23Listopad Český knedlík Soutěž

Prosinec

10Prosinec Moderní álakartová kuchyně Seminář, pobočka Severní Čechy
11Prosinec Lázeňský pohárek 2009 Soutěž, pobočka Karlovy Vary
11Prosinec XI. ročník Lázeňský pohárek Soutěž, pobočka Karlovy Vary

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST