Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Nabídka pro členy AKC ČR – sleva 15% na nákup produktů značky WÜSTHOF

19.11.2015  |  Centrála AKC ČR

Pro členy AKC přinášíme časově neomezenou nabídku zvýhodněného nákupu nožů, nožířských produktů a příslušenství značky WÜSTHOF.

WÜSTHOF vyrábí své vysoce kvalitní nožířské produkty více jak 200 let v oblasti Solingenu v Německu a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců. V současné době má Wüsthof v nabídce více než 350 nožů, spolu s tím krájecí desky, bloky s noži, kuchyňské náčiní a nůžky nesoucí slavné logo s trojzubcem - symbol formy, funkce a nekompromisní kvality.

Wüsthof nože jsou oblíbenými nástroji  mezi nejvýznamnějšími kuchaři i domácími nadšenci, což je důvod, proč Wüsthof je oficiálním partnerem Německé asociace kuchařů a dodavatelem německého Národního tým kuchařů, stejně jako i další mezinárodních kulinářských týmů včetně českého národního týmu kuchařů.

Novinkou roku 2015 je řada PRO® určená speciálně pro gastro provozy. Tato řada nožů PRO® byla vyvinuta ve spolupráci s kuchaři. Výsledkem jsou nože, které vyhovují vysokým požadavkům profesionálů ve svém oboru jako jsou kuchaři, řezníci, cukráři a další. Ergonomická rukojeť snižuje únavu z dlouhodobé práce s nožem. Rukojeť má jádro z tvrdého plastu pro lepší vyvážení nože. Povrch rukojeti je potažen příjemně měkkým neklouzavým materiálem. Nože PRO® jsou hygienicky nezávadné – testováno a certifikováno NSF. Jsou k dispozici i v barvách odpovídajících HACCP = Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP)

Členům AKC tak nabízíme slevu 15% na nákup vše výrobků WÜSTHOF nabízených na e-shopu www.wusthof.cz. Při objednávce stačí zadat slevový kód AKC2016 a sleva bude automaticky odečtena z hodnoty objednaného zboží (netýká se ceny dopravy a doběrečného).

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Ostrava Hrabůvka ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk