Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Úspěchy na kuchařské olympiádě IKA 2008 Erfurt

Přílohy ke stažení Související články a fotogalerie     05.11.2008  |  Centrála AKC ČR

Související články

Seniorský národní tým
Juniorský národní tým
Regionální tým Praha
Culinary Nestlé team
Fotogalerie

Soubory ke stažení

Juniorský národní tým - 1x bronz, 1x stříbro Dušan Jakubec, manažer týmu Martin Slezák, kapitán týmu Věra Slezáková, trenér týmu Jan Souček František Maděra Lukáš Otáhal Ondřej Koubek Ondřej Koráb Tomáš Chovaneček Jitka Fousková Kamila Hájková David Rhein Michal Jaňour Čeněk Pekař Petr Lindr Juniorský národní tým AKC ČR děkuje za podporu při přípravě na olympiádu IKA Erfurt  2008: - agentuře Czech Tourism - SOU gastronomie U Krbu - SOU a SOŠ SČMSD Praha, s.r.o., Praha 9-Klánovice - WOW Café - firmě Elektrolux - firmě FOMI - firmě Blanco - firmě G.Benedikt Karlovy Vary - firmě Ylia s.r.o., Ing. Vodrážkové za zapůjčení přístroje Thermomix - firmě Práh s.r.o. a paní Findejsové - firmě Victoria AG Art - panu Henrikovi - Martinu Berkovi a panu Hruškovi Seniorský národní tým -  2x bronz, 2x stříbro Jan Michálek, manažer týmu Jiří Král – kapitán týmu, Francouzská a Plzeňská rest.v Obecním domě v Praze Krofta Tomáš – Francouzská a Plzeňská rest.v Obecním domě v Praze Martin Svatek – Orea Hotels – Hotel Dvořák, Tábor Josef Dufek – Hotel Vinum Coeli, Dolní Kounice Ladislav Douša –  Hotel Holiday Inn, Praha Miroslav Husák - Hotel International Brno Lukáš Skála - Hotel InterContinental, Praha Jan Horký – Hotel InterContinental, Praha Pavel Sapík- Restaurace Terasa U Zlaté studny, Praha Marie Kučerová – SOU Bzenec nebo HŠ Bzenec Ing. Jindřich Žydek Národní tým AKC ČR děkuje za podporu při přípravě na olympiádu IKA Erfurt 2008: - firmě Nestlé Professional - firmě Blanco - Restaurantu U Koně, Klokočná - Orea hotels, Hotelu Tábor - Grandhotelu Zvon, České Budějovice - Best Western Premium Hotelu International, Brno - Věře Králové, DiS – nutriční terapeutce - firmě Unilever   Nowaco team: bronz Bc. Marek Svoboda - kapitán týmu Lukáš Krepčík Milan Sigmund Pavlína Klopfštoková Radek Příhonský Romáš Mohyla Kuchařský tým Makro: bronz Stanislav Zukal – šéfkuchař Makro Cash&Carry Vojto Artz – šéfkuchař Metro (Bratislava) Luboš Brázda – destinační kapitán Makro Cash&Carry Věra Slezáková – chef de pätisserie, Gourmet Tower Vladislav Stuparič - mistr kuchař, profesionální food stylista a majitel Atelier Culinari Lukáš Vácha – šéfkuchař Pállfy palác Jiří Eberl - šéfkuchař Pállfy palác – restaurace U malířů Culinary Nestlé team: bronz Štefan Kiss Tomáš Konopka Miloš Kopal Jaroslav Václavek Tomáš Hamrák Milan Kladívko Norbert Hojda Rudolf Špaček Luděk PROCHÁZKA   Carslbad Plaza team: bronz Lukáš Paluska  - kapitán Jaroslav Václavek Jiří Tarackezy  Helena Procházková ¨ Věra Šebestová   Regionální tým Praha - diplom Jan Davídek - kapitán Vít Klimeš - manažer Michal Kosina Tomáš Kněž Marek Neuman David Beran Andrea Beranová Milan Macháček Miroslav Brož Ondřej Kuracina Martin Štangl Alena Kirpalová Radek Roubíček Rudolf Budínský   Jednotlivci Jana Dostálová (21 let), žákyně 3. ročníku Střední škola gastronomie a služeb,  Nová Paka  - zlato v cukrářské artistice (D2) Luděk Procházka - Carvingové studio, Benešov - zlato Radek David - Café La Veranda, Praha - zlato Pavel Minář - Orea Hotel Dvořák, Tábor - stříbro Martin Havel - Hotel Park Holiday, Praha - Benice, bronz Jaroslav Václavek - jako člen Carls Plaza Team - bronz Radek Vach  - Top Hotel Praha, kompozice ze zeleniny a melounů - bronz Zbyněk Ženíšek -  Top Hotel Praha, kompozice ze zeleniny a melounů - bronz Ende Lukáš - MŠ, ZŠ, SŠ Hradec Králové - stříbro Markéta Suchá - diplom Anna Strnadlová (kategorie D1) – Rouské – bronz Martina Kopecká (kategorie D1) – Vysoké Mýto - bronz Josef Kuchař (kategorie D1) – Bzenec-bronz Miloš Turek (kategorie D1) – Praha – bronz Marián Ledvoň (kategorie D1) – hotel Odra Ostravice – diplom David Beran (kategorie D1) – Praha – diplom Ondřej Michal (kategorie D1) – SOU Ústí n.Labem- diplom Marie Horáčková (kategorie D2) – bronz….pobočka Mariánské Lázně Jan Hajný – Golem – zlato ...napsali nám o účasti na olympiádě Dobrý den, reagujeme na Vaší výzvu o zaslání podkladů o účasti na olympiádě v Erfurtu. Já, Radek Vach a kolega Zbyněk Ženíšek jsme soutěžili za TOP HOTEL Praha v kategorii D1. Radek Vach získal bronzovou medaili za kompozici ze zeleniny a melounů na počest Českého panovníka KARLA IV, kterou si již odzkoušel na Gastru Hradec 2008 a zde ji vystavoval již rozšířenou o několik prvků. Zbyněk Ženíšek vystavoval kompozici na počest Českého malíře Alfonse Muchy, rovněž vyrobenou ze zeleniny a melounů a získal též bronzovou medaili. Oba jsme vystavovali 20.10. Přejeme pěkný den a nashledanou. Radek Vach, Zbyněk Ženíšek Všem, kteří se zúčastnili celosvětového klání na olympiádě IKA Erfurt 2008 děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme!!! Za Asociaci kuchařů a cukrářů ČR Ing. Zuzana Albrechtová, manažer AKC ČR

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

Orkla Premiu Gastro

Partneři AKC ČR

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Česká unie cestovního ruchu Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nektar natura Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST