Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Seznam členů AKC ČR

Pobočka: Jméno:
   
Jméno/název Město Pobočka
Adamová M. Neveklov pobočka pražská a středočeská
AHOL - SŠ gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava - Vítkovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Al-Bakkarová S. Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Aldorf V. Sadská pobočka pražská a středočeská
Almeco s.r.o. Úvaly pobočka pražská a středočeská
Almiro hospitality, P.Gut Praha 1 pobočka Severní Morava a Slezsko
ARDO Mochov, s. r. o. Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. Praha 9 - Kyje pobočka pražská a středočeská
Avrat T. Olomouc pobočka Brno
Barák R. Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Baráková H. Protivanov pobočka Brno
Barry Callebaut Czech Republic s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Bauerová V. Libochovice pobočka Severní Čechy
Bečvář P. Světice - Praha východ pobočka pražská a středočeská
Bečvařík P. Plzeň pobočka Šumava
Bečvářová D. Strakonice pobočka Šumava
Bednář J. Týniště nad Orlicí pobočka východní Čechy
Bednářová M. Fryčovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Běhounková P. Habartov pobočka pražská a středočeská
Bendl M. Železná Ruda pobočka Šumava
Beránek L., Ing. Kořenov pobočka pražská a středočeská
Bernad M. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Berzsiová P. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Bezděka S., Ing. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou pobočka pražská a středočeská
Bil L. Rožnov pod Radhoštěm pobočka Brno
Bíško T. Hlinsko pobočka východní Čechy
Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Bláha F. Lhenice pobočka pražská a středočeská
Bláha M. Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Blažka S. Cerekvička - Rosice pobočka Brno
Blažko F. Nejdek pobočka pražská a středočeská
Bobrušková Š. Praha 8 Libeň pobočka pražská a středočeská
Bohemia – Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o. Chrudim pobočka východní Čechy
Boráňová J. Luhačovice pobočka Brno
Bouchner V. Plzeň pobočka Karlovy Vary
Bouša T. Čečelice pobočka pražská a středočeská
Brablec B. Prostějov pobočka Brno
Braunerová T. Korycany pobočka pražská a středočeská
Brázda L. Polička pobočka východní Čechy
Brázdová A. Praha 10 Zahradní město pobočka pražská a středočeská
Březina J. Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Briguny D. Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
Brom M. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
BROSE CZ, Kopřivnice - 1 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 10 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 2 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 3 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 4 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 5 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 6 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 7 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 8 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 9 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
Buchal F. Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Buchalová J. Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Bučkó M. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Bukovský M. Brno - Žabovřesky pobočka Brno
Bušta M. Suchdol nad Lužnicí pobočka pražská a středočeská
Čadil B. Měchenice pobočka pražská a středočeská
Čech M. Rudná pobočka pražská a středočeská
Čechan V. Opava-Vávrovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Centrální školní jídelna Lovosice - 2 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice - 3 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice -1 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Třebíč Třebíč pobočka Brno
Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze - SPV Jeseník Jeseník pobočka Brno
Černohorský M. Velké Popovice pobočka pražská a středočeská
Černý J. Mikulov pobočka Brno
Černý J. Mělník pobočka pražská a středočeská
Černý J. Nová Paka pobočka pražská a středočeská
Černý M. Kuřim pobočka Brno
CESK a.s. Brno pobočka Brno
Charvát M. Kaňovice pobočka Brno
Chovaník F. Považská Bystrica, SLOVENSKO pobočka Severní Morava a Slezsko
Cichy R. Staré Město pobočka Severní Morava a Slezsko
Cirkva D. Černikov pobočka východní Čechy
Čížek L. Vrchlabí pobočka východní Čechy
Čmuhařová T. Milovice pobočka pražská a středočeská
CRISPO s.r.o. Pchery pobočka pražská a středočeská
Croitor F. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Daníček R. Praha 10 - Záběhlice pobočka pražská a středočeská
David R. Psáry - Dolní Jirčany pobočka Karlovy Vary
Davídek V. Moravské Budějovice pobočka pražská a středočeská
Demel T. Libhošť pobočka Severní Morava a Slezsko
Derner J. Brno - Obřany pobočka Brno
Dernerová E. Brno - Obřany pobočka Brno
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Dlabajová J. Zlín pobočka Brno
Dlouhá E. Turnov pobočka pražská a středočeská
Doboš S. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Dobřický R. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Doksanská J. Praha 8 - Střížkov pobočka pražská a středočeská
Doležal J. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 1 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 2 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 3 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 4 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 5 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 6 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Dortisimo.cz Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Dostálová D., Mgr. Pardubice pobočka východní Čechy
Douša P. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Drahotuská M. Zlín pobočka Brno
Drápal K. Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Drexlerová I. Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Duben J. Radvanice v Čechách pobočka východní Čechy
Dubovská J. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Dubovský J. Praha 4-Lhotka pobočka pražská a středočeská
Dufek J. Brno pobočka Brno
Dušák R. Mariánské Lázně pobočka Šumava
Dvořák J. Veleň pobočka pražská a středočeská
Dzámová N. Angelika Domažlice pobočka Šumava
Eichner J. Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Fabiánová A. Čkyně pobočka pražská a středočeská
Farář J. Praha 5 - Zbraslav pobočka Šumava
Fiala J., Ing. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Fiala L. Domažlice pobočka Šumava
Floreán L. Bratislava 5 - Slovensko pobočka Severní Morava a Slezsko
FOMI Praha 3 pobočka pražská a středočeská
Forman V., Ing. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Formánek P. Prusy-Boškůvky pobočka Severní Morava a Slezsko
Fouček M. Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Frgal L. Přeštice pobočka Šumava
Furch D. Lomnice u Sokolova pobočka Karlovy Vary
Fushtei M. Vasyljovič Praha 7 pobočka pražská a středočeská
GASTROTECHNO GROUP s.r.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Géczy R. Žatec pobočka Brno
Germeková S. Strančice pobočka pražská a středočeská
Göbelová E. Libina pobočka Severní Morava a Slezsko
GOLIS, spol. s r.o. Moravská Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Groh J. Rovensko pod Troskami pobočka východní Čechy
Guričanová M. Osečná pobočka Severní Čechy
Hadrbolec R. Ostrava - Hrabůvka pobočka Severní Morava a Slezsko
Hafinec M. Rajnochovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hájek J., Mgr. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Hájková M. Ústěk pobočka Severní Čechy
Hajšman J. Špindlerův Mlýn pobočka východní Čechy
Hamr J. Netolice pobočka pražská a středočeská
Hanáková G. Kroměříž pobočka Brno
Hanková L. Velké Kunetice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hanzel P. Ostrava - Poruba pobočka Severní Morava a Slezsko
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk pobočka pražská a středočeská
Hašek S. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Havel J. Praha 5 - Stodůlky pobočka pražská a středočeská
Havel M. Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Havlík M. Měcholupy u Blovic pobočka Šumava
Havlová A. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hayek R. Lipová lázně pobočka Brno
Hebká E. Stará Paka pobočka východní Čechy
Hejný P. Miličín pobočka pražská a středočeská
Heřmánek J. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Hermannová M. Rousínov pobočka Brno
Hladík Z., Ing. Praha 5-Hlubočepy pobočka pražská a středočeská
Hladný J. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Hlůžek J. Praha 6 - Ruzyně pobočka pražská a středočeská
Hofmann Bohemia - partner gastronomie s.r.o. Sokolov pobočka Karlovy Vary
Holub J. Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
Holý J. Janov nad Nisou pobočka pražská a středočeská
Homolka L. Jihlava pobočka Brno
Homolková M. Vrbčany pobočka pražská a středočeská
Hora P. Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Hořáková K. Nedašov pobočka Brno
Horníček M. Humpolec pobočka pražská a středočeská
Horníková M., Bc. Slapy pobočka pražská a středočeská
Hotel Slavia, Jiří Dřínovský Svitavy pobočka východní Čechy
Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm pobočka Severní Morava a Slezsko
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 Plzeň pobočka Šumava
Hotelová škola, Praha 10, Vršovická Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hrabánková K. Morkovice Slížany pobočka Severní Morava a Slezsko
Hradecká N. Kostelec nad Černými lesy pobočka pražská a středočeská
Hradečný S. Hranice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrazdilová J. Osek nad Bečvou pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrdý T. Brno pobočka Severní Morava a Slezsko
Hromádková M. Stará Boleslav pobočka pražská a středočeská
Hroudová K. Český Brod pobočka pražská a středočeská
Hůňa Š. Praha 4 - Chodov pobočka pražská a středočeská
Indrová P. Přerov pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a JŠ Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p.o. Slavkov u Brna pobočka Brno
Integrovaná střední škola, Jesenice Jesenice pobočka Šumava
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Integrovaná střední škola, Rakovník Rakovník pobočka Šumava
Integrovaná stření škola Hodonín, p.o. Hodonín pobočka Brno
InterGast a.s. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jabali J. Trhové Sviny pobočka Brno
Janeček J. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Janík P. Otrokovice pobočka Brno
Janovac M. Rusava pobočka Severní Morava a Slezsko
Jansová Z. Police nad Metují pobočka východní Čechy
Janurová J. Pardubice pobočka východní Čechy
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích České Budějovice pobočka Šumava
Jindrák P. Milevsko pobočka Šumava
Jiřík O. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jirkalová E. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Jiskra P. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Juránková L. Písečná pobočka Brno
Jůzek R. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Kačírek J. České Meziříčí pobočka východní Čechy
Kadeřávek J. Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kadlec J. Chrudim pobočka východní Čechy
Kalabza J. Nepomuk pobočka Šumava
Kalenda T. Kolín V pobočka pražská a středočeská
Kalendová M. Praha 4 - Modřany pobočka pražská a středočeská
Kalina D. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kalousková J. Brno - Bystre pobočka Brno
Kamody J. Plzeň - Slovany pobočka Šumava
Kappiová N. Milovice pobočka pražská a středočeská
Karas P. Praha 4 pobočka Šumava
Karásková J. Pardubice 6 pobočka východní Čechy
Karatuev A. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kasan M. Jablonec nad Nisou pobočka Severní Čechy
Kerberová N. Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
Kielová Z. Chrudim pobočka východní Čechy
Kirpalová A. Lány pobočka pražská a středočeská
Kladívková R. Nejdek pobočka Karlovy Vary
Klát O. Jeseník pobočka Brno
Klečka V. Praha 10 - Benice pobočka pražská a středočeská
Klegová H. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Klimeczek P. Cédrick Brno - Veveří pobočka Severní Morava a Slezsko
Klimeš P. Brno pobočka Brno
Klopfštoková P. Děčín 6 pobočka Severní Čechy
Kniplová V. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Knob F. Kroměříž pobočka Šumava
Knotková L. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Kočárek V. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Kočířová E. Uherské Hradiště pobočka Brno
Kohout M. Slavomil Praha 8 - Libeň pobočka pražská a středočeská
Kohout V. Plzeň 5-Křimice pobočka Šumava
Kolář J. Sušice pobočka Šumava
Kolek J. Kolín pobočka pražská a středočeská
Kollárová R. Stará Ves nad Ondřejnicí pobočka Severní Morava a Slezsko
Konečná J. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Konopka T. Stochov pobočka Karlovy Vary
Kopal F. Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kopal M. Praha 15 pobočka pražská a středočeská
Kopřiva M. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Korčák M. Mikulov pobočka Brno
Korsová I. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kos K. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Kotlán R. Karlovy Vary - Nová Role pobočka Karlovy Vary
Koudelka V. Dobrá Voda u Č.Budějovic pobočka Šumava
Kourek T. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kozma P. Protivín pobočka pražská a středočeská
Krajíčková K. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Král D. Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Král J. Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Král M. Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
Králíčková G. Praha 5 pobočka Šumava
Křenek V. Klobouky v Čechách pobočka pražská a středočeská
Kreuzer D. Přeštice pobočka pražská a středočeská
Křivka Z. Sebranice u Litomyšle pobočka východní Čechy
Křivková A. Rostoklaty pobočka pražská a středočeská
Křivohlavý J. Praha 15 - Horní Měcholupy pobočka pražská a středočeská
Krušina M. Polička pobočka východní Čechy
Kuba M. Všestary - Menčice pobočka pražská a středočeská
Kubec M., Bc. Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Kubíček Z. Hrob pobočka Severní Čechy
Kučerová M. Bzenec pobočka Brno
Kučová V., Bc. Zlín pobočka Brno
Kudela J. Klecany pobočka pražská a středočeská
Kulíšková K. Dětřichov pobočka východní Čechy
Kuřátko J. Pardubice pobočka východní Čechy
Kurz H. Jan Praha 15 - Hostivař pobočka pražská a středočeská
Kvasnička L. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kyncl R., Bc. Brno pobočka Brno
Labská SOŠ a SOU Pardubice s.r.o. Pardubice pobočka východní Čechy
Lanc J. Chotěšov pobočka Šumava
Landa L. Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Lásková K. Bzenec pobočka Brno
Laštovka J. Slapy pobočka pražská a středočeská
Latka R. Železná Ruda pobočka Šumava
Lázně Luhačovice a.s. Luhačovice pobočka Brno
Lázně Teplice v Čechách a.s. Teplice pobočka Severní Čechy
Leczo M. Olomouc - Droždín pobočka Severní Morava a Slezsko
Levý E. Ing. Blatná pobočka Šumava
Lněnička P. Osík pobočka východní Čechy
Lochmanová P. Brandýs nad Labem pobočka pražská a středočeská
Lodr M. Bolevec pobočka Šumava
Lot J. Žamberk pobočka východní Čechy
Ludvík A. Břeclav 6 pobočka Brno
Ludvíková D. Červený Újezd pobočka pražská a středočeská
Lukeš K. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Macháček V. Kroměříž pobočka Severní Morava a Slezsko
Maixnerová A. Ruda nad Moravou pobočka Severní Morava a Slezsko
Majerová L. Praha 4-Chodov pobočka pražská a středočeská
Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Makusi M. Praha 9-Letňany pobočka pražská a středočeská
Malé Versailles Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Maléřová L. Bzenec pobočka Brno
Málková V. Potěhy pobočka pražská a středočeská
Malůšková E. Mělník pobočka pražská a středočeská
Manínský M. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Marek J. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Maříková I. Klatovy pobočka Šumava
Marková J. Brno pobočka Brno
Martínková H. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Martínková K. Náchod pobočka Severní Čechy
Mašata J. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Matěj M. Klatovy pobočka Šumava
Matějíček J. Bílovice pobočka Brno
Matiaska P. Vejprnice pobočka Šumava
Matoušek P. Rychnov nad Kněžnou pobočka Brno
Matula J. Březová pobočka pražská a středočeská
Matulová A. Příbor pobočka Severní Morava a Slezsko
Matušková V. Uherský Ostroh pobočka Brno
Matušková V. Praha 7-Troja pobočka pražská a středočeská
Matyunina Y. Moldava pobočka Severní Čechy
Mazáč J. Praha 2 - Vinohrady pobočka pražská a středočeská
Michalcová J. Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Míčková A. Dolní Lhota pobočka Severní Morava a Slezsko
Mikulová K. Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Milt V. Plzeň pobočka Šumava
Minářová Z. Hostěradice - Chlupice pobočka Severní Morava a Slezsko
Miňovský J. Vejprnice pobočka Šumava
Mizerovský F. Roblin - Praha Západ pobočka pražská a středočeská
Motlová M. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Moudříková P. Slavičín pobočka Brno
Mrázek M. Orlová pobočka Severní Morava a Slezsko
Müller D. Strančice pobočka pražská a středočeská
Murínová M. Praha 5 - Zbraslav pobočka pražská a středočeská
Myška P. Praha 8 pobočka východní Čechy
Myslivcová L. Kasejovice pobočka Šumava
Napravil J. Praha 3 pobočka pražská a středočeská
NASLADKO.CZ Praha 6 Suchdol pobočka pražská a středočeská
Navrátil I. Zábřeh pobočka východní Čechy
Nečas D. Staré Město u Moravské Třebové pobočka východní Čechy
Nedbalová L. Mšené Lázně pobočka Severní Čechy
Nektar Natura s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Nemcová O. Brno pobočka Brno
Němcová T. Klapý pobočka Severní Čechy
Němeček P. Náchod pobočka východní Čechy
Németová V. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Nesládek M. Nový Bor pobočka Brno
Neubert V. Úvaly pobočka pražská a středočeská
Neufusová H. Teplice pobočka Severní Čechy
Niklová R., Ing., SOŠ a SOU Horky nad Jizerou Brodce pobočka pražská a středočeská
Novák J. Úvaly pobočka pražská a středočeská
Novák J. Králův Dvůr pobočka pražská a středočeská
Novák V. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Novák V. Koštice nad Ohří pobočka Severní Čechy
Nováková A., Bc. Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Novotný B. Zlín pobočka Brno
Novotný M. Třebestovice pobočka pražská a středočeská
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod pobočka Brno
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola Třebíč Třebíč pobočka Brno
Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Plzeň pobočka Šumava
Ontek P. Bouzov pobočka Severní Morava a Slezsko
Opatrný M. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Opavová L. Děčín 1 pobočka Severní Čechy
Pačandová K. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Padevět P. Knovíz pobočka pražská a středočeská
Pálka R. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Pálková V. Brno pobočka Brno
Palounek B. Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Paluska L. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Palusková A. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Papíková D. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Paprstkářová M., Bc. Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Pátek V. Pardubice pobočka východní Čechy
Paukner M. Sedlice u Blatné pobočka Šumava
Pavlíčková A. Kladno pobočka pražská a středočeská
Pavlíčková Z. Lipová - lázně pobočka pražská a středočeská
Pavlidis P. Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Pavlík P. Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pavlovec L. Brno - Jehnice pobočka Brno
Pechlátová A. Brodce nad Jizerou pobočka pražská a středočeská
Pelíšek V. Krnov pobočka pražská a středočeská
Permedlová P. Brno pobočka Brno
Perrin A. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Pertlová H. Chotěboř pobočka Severní Čechy
Pertlová J. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pěta F. Brno pobočka Brno
Petrák K. Nový Bor pobočka Severní Čechy
Petřík J. České Budějovice pobočka Šumava
Petržela V. Svitavy pobočka pražská a středočeská
Pikner K. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Pítra O. Sušice pobočka Šumava
Pítrová M., Bc Sušice pobočka Šumava
Podloucký F. Sušice pobočka Šumava
Polenová H. Horažďovice pobočka Šumava
Polerecký L. Bělčice pobočka Šumava
Polívka K. Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pomikálek M. Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí pobočka východní Čechy
Popp T. Plzeň pobočka Šumava
Pošepná J. Červený Kostelec pobočka východní Čechy
Pospíšilová M. Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Prant J. Kamenický Šenov pobočka Severní Čechy
Přepechalová V. Hrotovice pobočka Brno
Příhodová V. Bečov nad Teplou pobočka Karlovy Vary
Prkno J. Doubravčice pobočka pražská a středočeská
Procházka L. Benešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Progast spol. s r.o. Hustopeče u Brna pobočka východní Čechy
Prokeš F. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Provázek P. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Pučanová K. DiS. Mikulov pobočka Brno
Pupíková A. Olomouc pobočka Brno
Puratos CZ Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pýcha J. Průhonice pobočka pražská a středočeská
Radil M. Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Rataj B. Děčín 3 pobočka Severní Čechy
RATIONAL International AG, odštěpný závod Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Regata Čechy a.s. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Rejhonová V., Bc. Uhlířské Janovice pobočka pražská a středočeská
Rigo Z. Nový Jičín pobočka Severní Morava a Slezsko
Řihák J. Bílovice nad Svitavou pobočka Brno
Řiháková M. Brno pobočka Brno
Říhová B. Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Rishko Y. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Roháčová I. Kačice pobočka pražská a středočeská
Roubíčková V. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Rubešová Z. Seč 1 pobočka východní Čechy
Runštuk J. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Růžička V. Rakovník pobočka Severní Čechy
Ryasnyy V. Praha 6 - Řepy pobočka pražská a středočeská
Šafář K. Včelná pobočka Šumava
Samek M. Litomyšl pobočka východní Čechy
Ščerba K. Žinkovy pobočka Šumava
Šebek P. Jirny pobočka pražská a středočeská
Šedivá M. Brno pobočka Brno
Sedláček J. Vratimov pobočka Severní Morava a Slezsko
Sedláček M. Rožnov pod Radhoštěm pobočka Severní Morava a Slezsko
Sedláčková H. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Sedláčková J. Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Sedlář M. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Sedlaříková Z. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Sejval R. Ing. Louny pobočka Severní Čechy
Sekanina D. Smečno, okr. Kladno pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 1 Praha 10 Michle pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 2 Praha 10 Michle pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 3 Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 4 Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 5 Telč pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 6 Telč pobočka pražská a středočeská
Šestáková B. Znojmo pobočka Brno
Shejbal P. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Šimeček M. Mšeno okr. Mělník pobočka pražská a středočeská
Šimon V. Ústěk pobočka Severní Čechy
Šipula P. Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Šitinová V. Bohuslavice nad Metují pobočka východní Čechy
Škabrada J. Praha 6 pobočka Severní Čechy
Skála J. Zlín pobočka Severní Morava a Slezsko
Skála L. Praha 8 - Kobylisy pobočka Karlovy Vary
Skálová E. Praha 4-Bráník pobočka pražská a středočeská
Sklenář R. Liberec - Starý Harcov pobočka pražská a středočeská
Skočilas J. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Školní jídelna Frýdlant, okres Liberec, p.o., Školní 692 Frýdlant pobočka východní Čechy
Školní jídelna Jablunkov, Lesní 190, p.o. Jablunkov pobočka Severní Morava a Slezsko
Školní jídelna RK Rychnov nad Kněžnou pobočka východní Čechy
Škutchanová E. Rychnovek pobočka východní Čechy
Slavík P. Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Slavík V. Nebužely pobočka pražská a středočeská
Slavíková R. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Smekalová H. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Šmerda V. Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmerdová K. Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmíd M. Plzeň pobočka Šumava
Šmíd V., PaedDr. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Smítková S. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Smolák M., Bc. Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Smolíková P. Kolín II pobočka pražská a středočeská
Sochová R. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 1 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 2 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 3 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 4 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 5 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 6 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Šolc M. Sněžné pobočka Brno
Solution Factory s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Šormová E. Sázava pobočka pražská a středočeská
SOŠ a SOU služeb Velký Újezd, s.r.o. Velký Újezd pobočka Severní Morava a Slezsko
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o. Znojmo pobočka Brno
Soukromá hotelová škola Bukaschool Most pobočka Severní Čechy
Soustružníková B. Praha 4 - Háje pobočka pražská a středočeská
Špaček R. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šplíchal R. Hřiměždice pobočka pražská a středočeská
SPV Grandhotel Pupp Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šrámková A. Brno pobočka Brno
Srbecká K. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Štaimarová H. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Staňková P. Děčín pobočka Severní Čechy
Starý L. Úžice pobočka pražská a středočeská
Šťástková B. Horní Počaply pobočka pražská a středočeská
Steiner M. Prešov, SLOVENSKO pobočka Severní Morava a Slezsko
Stejskalová J. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Štěpánková K. Praha 6 - Bubeneč pobočka pražská a středočeská
Stoček L. Liberec XI pobočka Severní Čechy
Stránská M. Černá Voda pobočka Brno
Středa J. Trutnov pobočka pražská a středočeská
Středisko praktického vyučování hotelu InterContinental s.r.o. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou Brodce pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov pobočka východní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice pobočka Šumava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, p.o. Česká Lípa 6 pobočka Severní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek Písek pobočka Šumava
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Třešť Třešť pobočka Brno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim Vlašim pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, p.o. Velká Bíteš pobočka Brno
Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Vsetín pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Litovel Litovel pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Prostějov Prostějov pobočka Brno
Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec Žatec pobočka Severní Čechy
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4 - Písnice pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav pobočka pražská a středočeská
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník pobočka pražská a středočeská
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Přerov pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Liberec pobočka Severní Čechy
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Bzenec pobočka Brno
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, p.o. Frýdek - Místek pobočka Brno
Střední škola hotelnictví a gastronomie International s.r.o. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, p.o. Opava pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují pobočka východní Čechy
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Kroměříž pobočka Brno
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, p.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice pobočka Severní Čechy
Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno Brno pobočka Brno
Střední škola potravinářská, Smiřice Smiřice pobočka východní Čechy
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola společného stravování, Ostrava- Hrabůvka, p.o. Ostrava - Hrabůvka pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy Klatovy pobočka Šumava
Střední škola živnostenská a Základní škola Planá Planá pobočka Šumava
Štropová A. Beroun 2 pobočka pražská a středočeská
Štrosová D. Dolní Bousov pobočka pražská a středočeská
Štrychová D. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Studený M. Morkovice Slížany pobočka Severní Morava a Slezsko
Stuparič V. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Suchánek J. Brno pobočka Brno
Suchánek M. Krabčice – Rovné pobočka pražská a středočeská
Švancer J. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švapík V. Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Svárovský K. Plavy pobočka Severní Čechy
Švec V. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švecová Z. Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Švestková K. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Svoboda J. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Svoboda J. Krhová pobočka východní Čechy
Svoboda M. Bc. Pchery pobočka Severní Čechy
Svobodová P. Poříčany pobočka pražská a středočeská
Svobodová R. Travčice pobočka Severní Čechy
Svobodová S., PhDr. Brno pobočka Brno
Svobodová V. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Svoreň P. Karviná - Ráj pobočka Severní Morava a Slezsko
Sýkora M. Kutná Hora pobočka východní Čechy
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Tichý R. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Tojnar J. Pardubice pobočka východní Čechy
Toman J. Lechovice pobočka Brno
Tomášek M. Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Tomková M. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Triskalová S. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Trnka D. Krupá pobočka pražská a středočeská
Trnková I. Šlapanice u Brna pobočka Brno
Trsek R. Praha 8 - Kobylisy pobočka pražská a středočeská
Trumpešová J. Brno pobočka Brno
Ťulpa R. Bludov pobočka východní Čechy
Tůnová M. Bzenec pobočka Brno
Tursunov K. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Uher L. Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Uher T. Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Uhlíř L. Žamberk pobočka východní Čechy
Urbanová D. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Urbanová E. Brno pobočka Brno
Vačkář L. Strakonice pobočka Šumava
Václavek J. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Vaigl V. Valašské Meziříčí pobočka východní Čechy
Válek D. Brno pobočka Brno
Váňa J. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vaňková J. Bystřice pod Hostýnem pobočka Brno
Vašinová J. Litenčice pobočka Brno
Vaverka A. Újezd u Brna pobočka Brno
Vávra F. Uherské Hradiště pobočka Brno
Vavříková B. Strážnice pobočka Brno
Vendlig P. Opatov pobočka pražská a středočeská
Veselík M. Přibyslav pobočka východní Čechy
Veselský P. Rakovník pobočka pražská a středočeská
Veselý J. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Větrovec K. Horažďovice pobočka Šumava
Vinš J. Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Vitana a.s. Byšice pobočka pražská a středočeská
Vlasák J. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vlčková A. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Vlčková J. Ivanovice na Hané pobočka Severní Morava a Slezsko
Vodičková Z. Zlín pobočka Brno
Vodrášková P. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Vokal J. Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vokal V. Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vondrák M. Divišov pobočka pražská a středočeská
Vosecká I. Tatce pobočka pražská a středočeská
Vostalová E. Třebíč pobočka Brno
Votíková J. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Voženílek P. Sezemice pobočka východní Čechy
Vránová P. Dřevohostice pobočka Brno
Vrbovský L., DREAM FOOD Praha 4 - Chodov pobočka Severní Čechy
Vrtílek M. Dolní Loučky pobočka Brno
Vrzalová K. Praha 4-Podolí pobočka pražská a středočeská
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ŠJ Hostouň pobočka Šumava
Vyhnis V. Praha 4 pobočka Šumava
Vylítová E. Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Weymannová J. Stod pobočka Šumava
Wolf L. Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Zábojník M. Louny pobočka Severní Čechy
Zahálková B. Hradec nad Svitavou pobočka východní Čechy
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 1 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 2 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 3 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 4 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 5 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 6 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola Český Brod, Žitomířská 885 Český Brod pobočka pražská a středočeská
Základní škola Úvaly - 1 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Základní škola Úvaly - 2 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Základní škola Úvaly - 3 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Záleský P. Praha 4 - Podolí pobočka pražská a středočeská
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Žďárská A. Hořice v Podkrkonoší pobočka východní Čechy
Zdeněk P. Hradištko pod Medníkem pobočka pražská a středočeská
Zelenka J. Nymburk pobočka pražská a středočeská
Zeman J. Louny pobočka Severní Čechy
Zikmundová K. Merklín pobočka Šumava
Zirm S. Vrchlabí pobočka pražská a středočeská
Žižka J. Praha 18 - Letňany pobočka pražská a středočeská
Zoulová E. Klecany pobočka pražská a středočeská
Zrzavá M. Žďár nad Sázavou pobočka Brno
Zvára M. Vlašim pobočka pražská a středočeská
Zvěřina R. Kostelec u Jihlavy pobočka pražská a středočeská
Zvoníček L. Hořice pobočka východní Čechy
Žydek J. Ing. Zvíkov pobočka Šumava

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk