Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Seznam členů AKC ČR

Pobočka: Jméno:
   
Jméno/název Město Pobočka
23. mateřská škola Plzeň, Topolová 3, příspěvková organizace Plzeň pobočka Šumava
AHOL - SŠ gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava - Vítkovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola s.r.o. Plzeň pobočka Šumava
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Al-Bakkarová Samíra Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Aldorf Václav Sadská pobočka pražská a středočeská
Arvajovic Peter Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Avrat Tomáš Olomouc pobočka Brno
Babica Tomáš Vřesina pobočka Severní Morava a Slezsko
Bačovský Emil Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Barák Robert Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Bartoš Jiří Davle - Sloup pobočka pražská a středočeská
Bauerová Věra Libochovice pobočka Severní Čechy
Bečvářová Drahomíra Strakonice pobočka Šumava
Bednář Jan Týniště nad Orlicí pobočka východní Čechy
Bendl Marek Železná Ruda pobočka Šumava
Beneš Vít Horní Paseka pobočka východní Čechy
Beránek Zdeněk Praha 8 - Libeň pobočka pražská a středočeská
Berzsiová Pavlína Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Bezděka Stanislav, Ing. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Biberle Zdeněk Jevíčko pobočka východní Čechy
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou pobočka pražská a středočeská
Bil Luděk Rožnov pod Radhoštěm pobočka Brno
Bíško Tomáš Hlinsko pobočka východní Čechy
Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Bláha František Lhenice pobočka pražská a středočeská
Blažko Filip Nejdek pobočka Karlovy Vary
Bočkai Milan Žatec pobočka Severní Čechy
Bolard Václav Česká Lípa pobočka pražská a středočeská
Bortník Pavel Praha 9 - Letňany pobočka východní Čechy
Bradová Jitka Osek nad Bečvou pobočka Severní Morava a Slezsko
Braunerová Tereza Korycany pobočka pražská a středočeská
Brázda Lubomír Polička pobočka východní Čechy
Březina Jakub Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Brincko Gabriel Vraňany, okr. Mělník pobočka Severní Čechy
Broučková Kateřina Horní Dunajovice pobočka Brno
Brož David Havlíčkův Brod pobočka východní Čechy
Buchal František Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Buchalová Jarmila Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Bukovský Miroslav Brno - Žabovřesky pobočka Brno
Burgetová Denisa Radvanice pobočka východní Čechy
Buriánová Hana Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Buršová Barbora Litoměřice pobočka Severní Čechy
Čadil Bohuslav Měchenice pobočka pražská a středočeská
Cardová Jana Praha 4 Modřany pobočka Severní Morava a Slezsko
Čech Jakub Praha 11 pobočka pražská a středočeská
Centrální školní jídelna Lovosice - 2 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice - 3 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice -1 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Třebíč Třebíč pobočka Brno
Centrum sociální pomoci Vodňany - 1 Vodňany pobočka Šumava
Centrum sociální pomoci Vodňany - 2 Vodňany pobočka Šumava
Centrum sociální pomoci Vodňany - 3 Vodňany pobočka Šumava
CERIA s.r.o. Brno pobočka Brno
Černohorský Martin Velké Popovice pobočka pražská a středočeská
Černý Jaroslav Mělník pobočka pražská a středočeská
Černý Jiří Nová Paka pobočka pražská a středočeská
Černý Michal Kuřim pobočka Brno
Christophová Martina Nové Město nad Metují pobočka východní Čechy
Císař Daniel Okrouhlice pobočka východní Čechy
CRISPO s.r.o. Pchery pobočka pražská a středočeská
Croitor František Hradec Králové pobočka východní Čechy
Daníček Radek Praha 10 - Záběhlice pobočka pražská a středočeská
David Radek Psáry - Dolní Jirčany pobočka Karlovy Vary
Davídek V. Moravské Budějovice pobočka pražská a středočeská
Dernerová Eliška Brno - Obřany pobočka Brno
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina Volyně Volyně pobočka Šumava
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Dlouhá Eva Turnov pobočka pražská a středočeská
Doksanská Jana Praha 8 - Střížkov pobočka pražská a středočeská
Doležalová Věra Pardubice pobočka východní Čechy
Domov důchodchů Albrechtice nad Olicí Albrechtice nad Orlicí pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 1 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 2 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 3 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 4 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 5 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 6 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace Sokolnice pobočka Brno
Dorník Petr Děčín pobočka Severní Čechy
Dostálová Drahomíra, Mgr. Pardubice pobočka východní Čechy
Douša L. Praha 6 - Řepy pobočka pražská a středočeská
Douša Přemysl Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Drahotuská Miroslava Zlín pobočka Brno
Drápal Karel Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Drexlerová Ilona Tuchlovice pobočka Šumava
Dršková Žaneta Havlíčkův Brod pobočka východní Čechy
Dubovská Jaroslava Doubravčice pobočka pražská a středočeská
Dubovský Julius Doubravčice pobočka pražská a středočeská
Ďurica Jan Brantice pobočka Severní Morava a Slezsko
Dušák Radek Mariánské Lázně pobočka Šumava
Dychusová Petra Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Eichner Jiří Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Ende Lukáš Petrovice pobočka východní Čechy
Fakultní nemocnice Olomouc Olomouc pobočka Severní Čechy
Falatašová Jana Teplice pobočka Severní Čechy
Farář Jan Praha 5 - Zbraslav pobočka Šumava
Fiala Luboš Domažlice pobočka Šumava
Fialová Andriana Domažlice pobočka Šumava
Fialová Petra Horní Loděnice pobočka Severní Morava a Slezsko
Fléglová Helena Tábor pobočka pražská a středočeská
Floreán Ladislav Bratislava 5 - Slovensko pobočka Severní Morava a Slezsko
Forman Václav, Ing. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Formánek Petr Prusy-Boškůvky pobočka Severní Morava a Slezsko
Fouček Martin Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Furch Dominik Lomnice u Sokolova pobočka Karlovy Vary
Fusek Josef Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
GASTROTECHNO GROUP s.r.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Germeková Světlana Strančice pobočka pražská a středočeská
Göbelová Edita Libina pobočka Severní Morava a Slezsko
Groh Jiří Rovensko pod Troskami pobočka východní Čechy
Guričanová Marie Osečná pobočka Severní Čechy
Habanec Milan Praha 11 pobočka pražská a středočeská
Hafinec Milan Rajnochovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hájek Jan, Mgr. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Hajšman Jaroslav Špindlerův Mlýn pobočka východní Čechy
Hampl Patrik Borovany pobočka Šumava
Hamr Jiří Netolice pobočka pražská a středočeská
Hanáková Gabriela Kroměříž pobočka Brno
Hartová Klára Doksy pobočka východní Čechy
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk pobočka pražská a středočeská
Hašek Stanislav Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Havel Jan Praha 5 - Stodůlky pobočka pražská a středočeská
Havelka Michal Jičín pobočka pražská a středočeská
Havlíček Martin Stříbrné Hory pobočka pražská a středočeská
Havlíček Martin Stříbrné hory pobočka východní Čechy
Havlík Martin, Ing. Měcholupy u Blovic pobočka Šumava
Havlová A. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hebká Eliška Stará Paka pobočka východní Čechy
Hejný Pavel Miličín pobočka pražská a středočeská
Heřmánek Jan Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Hermannová M. Rousínov pobočka Brno
Hladný Jan Hradec Králové pobočka východní Čechy
Hlavatý Jindřich Milovice pobočka pražská a středočeská
Hlůžek Jan Praha 6 - Ruzyně pobočka pražská a středočeská
Hofmann Bohemia - partner gastronomie s.r.o. Sokolov pobočka Karlovy Vary
Horák Jan Mšené Lázně pobočka Severní Čechy
Horáková Petra Bučovice pobočka Brno
Horký Jan České Budějovice pobočka Šumava
Horníček M. Humpolec pobočka pražská a středočeská
Horníková Maria, Bc. Slapy pobočka pražská a středočeská
Hotel Prosper Čeladná pobočka Severní Morava a Slezsko
Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm pobočka Severní Morava a Slezsko
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 Plzeň pobočka Šumava
Hotelová škola, Praha 10, Vršovická Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hovorková Jaroslava Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Hradečný Stanislav Hranice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrdý Tomáš Brno pobočka Severní Morava a Slezsko
Hromádková M. Stará Boleslav pobočka pražská a středočeská
Hu Eva Praha 5 Zbraslav pobočka pražská a středočeská
Hubačová Jana Praha 3 pobočka pražská a středočeská
Hubálek Pavel Kostelec nad Orlicí pobočka východní Čechy
Hůňa Štěpán Praha 4 - Chodov pobočka pražská a středočeská
IN CATERING s.r.o. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a JŠ Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p.o. Slavkov u Brna pobočka Brno
Integrovaná střední škola, Jesenice Jesenice pobočka Šumava
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206 Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Integrovaná střední škola, Rakovník Rakovník pobočka Šumava
Integrovaná stření škola Hodonín, p.o. Hodonín pobočka Brno
InterGast a.s. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jabali Jan Trhové Sviny pobočka Brno
Jahn Jakub Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Jakubíková Soňa Březová pobočka pražská a středočeská
Janeček Jiří Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Janík Pavel Kvasice pobočka Brno
Janovac M. Rusava pobočka Severní Morava a Slezsko
Janská Jaroslava Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Jansová Zdeňka Police nad Metují pobočka východní Čechy
Janurová Jarmila Pardubice pobočka východní Čechy
Jarý F. Louny pobočka pražská a středočeská
Jeřábek Robert Česká ves pobočka Severní Morava a Slezsko
Ježek Jiří Otovice pobočka východní Čechy
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích České Budějovice pobočka Šumava
Jindrák Pavel Milevsko pobočka Šumava
Juránková Lenka Písečná pobočka Brno
Juráš Ondřej Bystré pobočka pražská a středočeská
Jůzek Robert Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Kačírek Josef Kuks pobočka východní Čechy
Kajaba Radim Zlaté Hory pobočka Severní Morava a Slezsko
Kalendová M. Praha 4 - Modřany pobočka pražská a středočeská
Kalina David Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kalousková J. Brno - Bystre pobočka Brno
Karas Petr Praha 4 pobočka Šumava
Karásková Jarmila Pardubice 6 pobočka východní Čechy
Kasan Milan Jablonec nad Nisou pobočka Severní Čechy
Kemr Michal Kladno pobočka pražská a středočeská
Kielová Zuzana Chrudim pobočka východní Čechy
Kirpalová Alena Lány pobočka pražská a středočeská
Klain Daniel Slaný pobočka pražská a středočeská
Klar Filip Bohuňovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Klát Oldřich Jeseník pobočka Brno
Klegová H. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Klimeš Petr Brno pobočka Brno
Klopfštoková Pavlína Děčín 6 pobočka Severní Čechy
Kniplová V. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Knoblochová Kateřina Loučeň pobočka pražská a středočeská
Kočárek Viktor Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Kočířová Eva Uherské Hradiště pobočka Brno
Kohout Martin Slavomil Praha 3 - Žižkov pobočka pražská a středočeská
Kojić Marek Most pobočka Severní Čechy
Kollárová Radka Stará Ves nad Ondřejnicí pobočka Severní Morava a Slezsko
Konečná Jarmila Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Kopáčková Kristýna Třemešná u Krnova pobočka Severní Morava a Slezsko
Kopal František Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kopal Miloš Praha 15 pobočka pražská a středočeská
Kopecká Jitka Pardubice pobočka východní Čechy
Kopřiva Jan Chrudim pobočka východní Čechy
Kos K. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Kotouček Pavel Velké Meziříčí pobočka Brno
Koudelka Vladimír Dobrá Voda u Č.Budějovic pobočka Šumava
Krajíčková Květa Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Krajniaková Eliška Radvanice pobočka východní Čechy
Král Michael Mirotice pobočka Šumava
Králíčková Gabriela Praha 5 pobočka Šumava
Křivohlavý Jiří Praha 15 - Horní Měcholupy pobočka pražská a středočeská
Kuba Miloš Všestary - Menčice pobočka pražská a středočeská
Kubec Martin Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Kubec Miroslav, Bc. Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Kučera Michal Havlíčkův Brod pobočka pražská a středočeská
Kučerová Marie Bzenec pobočka Brno
Kučová Veronika, Bc. Zlín pobočka Brno
Kulturní kavárna Železářství U Šulců s.r.o. Blatná pobočka Šumava
Kupsova Marie Litoměřice pobočka východní Čechy
Kyncl R., Bc. Brno pobočka Brno
Landa Lubomír Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Lásková K. Bzenec pobočka Brno
Laštovka J. Slapy pobočka pražská a středočeská
Lázně Luhačovice a.s. Luhačovice pobočka Brno
Lázně Teplice v Čechách a.s. Teplice pobočka Severní Čechy
Lehmann Lukáš Český Těšín, Svibice pobočka Severní Morava a Slezsko
Levý Eduard Ing. Blatná pobočka Šumava
Lněnička Petr Osík pobočka východní Čechy
Lot J. Žamberk pobočka východní Čechy
Louda Milan Sokolov pobočka Karlovy Vary
Ludvík Alexandr Břeclav 6 pobočka Brno
Ludvíková Daniela Červený Újezd pobočka pražská a středočeská
Lukášová Veronika Nedakonice pobočka východní Čechy
Lužná Světlana Přemyslovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Majerová L. Praha 4-Chodov pobočka pražská a středočeská
Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Malár Radovan Milovice pobočka pražská a středočeská
Maléřová Libuše Bzenec pobočka Brno
Marcaníková Věra Kolín pobočka pražská a středočeská
Maříková Ivanka Klatovy pobočka Šumava
Marková J. Brno pobočka Brno
Martínková H. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Matějíček Jiří Bílovice pobočka Brno
Matějka Jiří Hradec Králové pobočka východní Čechy
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, p.o. Jihlava pobočka Brno
Matýšková Radka Ketkovice pobočka pražská a středočeská
Maurer Patrik Libušín pobočka pražská a středočeská
Michalcová Jaroslava Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Minář Pavel Želeč pobočka Šumava
Minařík Jan Louny pobočka pražská a středočeská
Minářová Z. Hostěradice - Chlupice pobočka Severní Morava a Slezsko
Mizerovský František Roblin - Praha Západ pobočka pražská a středočeská
Moravská střední škola s.r.o. Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Motlová Marie Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Murínová Magdalena Praha 5 - Zbraslav pobočka pražská a středočeská
Mušinský Luboš Loděnice pobočka pražská a středočeská
Myška Petr Praha 8 pobočka východní Čechy
Napravil Jiří Praha 10 pobočka pražská a středočeská
NASLADKO.CZ Praha 6 Suchdol pobočka pražská a středočeská
Navrátil Ivo Zábřeh pobočka východní Čechy
Nečas David Staré Město u Moravské Třebové pobočka východní Čechy
Nedvěd Dominik Červený Kostelec pobočka východní Čechy
Nektar Natura s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Nemcová O. Brno pobočka Brno
Němeček Petr Náchod pobočka východní Čechy
Nesládek Martin Nový Bor pobočka Brno
Neufusová Hana Teplice pobočka Severní Čechy
Niewdana Ryszard Nýdek pobočka Severní Morava a Slezsko
Nobst Tomáš Chotěboř pobočka východní Čechy
Novák Jakub Benátky nad Jizerou II pobočka pražská a středočeská
Nováková Alena, Bc. Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Novotný Břetislav Zlín pobočka Brno
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod pobočka Brno
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola Třebíč Třebíč pobočka Brno
Očovan Kristian Bítauchov pobočka pražská a středočeská
Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Plzeň pobočka Šumava
Ondráček Vlastislav Želetava pobočka Brno
Ontek Peter Bouzov pobočka Severní Morava a Slezsko
Opatrný M. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Opavová Lenka Děčín 1 pobočka Severní Čechy
OU a PŠ, Brno, Lomená 44 Brno pobočka Brno
Palička Vladimír Milovice pobočka pražská a středočeská
Pálka Daniel Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pálka Radek Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pálková Vanda Brno pobočka Brno
Palounek Bohumil Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Paluska Lukáš Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Papíková D. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Paprstkářová Marie, Bc. Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Pátek V. Pardubice pobočka východní Čechy
Paukner Martin Sedlice u Blatné pobočka Šumava
Pavlíčková Zuzana Lipová - lázně pobočka pražská a středočeská
Pavlík Petr Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pelíšek Václav Krnov pobočka pražská a středočeská
Permedlová Pavlína Brno pobočka Brno
Peroutková Anna Davle pobočka pražská a středočeská
Peroutková Jiřina, Ing., Bc. Sušice pobočka Šumava
Pertl Ladislav Teplice pobočka Severní Čechy
Pertlová Hana Chotěboř pobočka východní Čechy
Pertlová J. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pešička Miroslav Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Petříčková Martina Kralupy n Vltavou pobočka pražská a středočeská
Petřík Jindřich České Budějovice pobočka Šumava
Petržela Vojtěch Svitavy pobočka pražská a středočeská
Picka Vladimír Pelhřimov pobočka Šumava
Pítra Oldřich Sušice pobočka Šumava
Pítrová Miroslava, Bc Sušice pobočka Šumava
Plainer Vladimír Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Podloucký F. Sušice pobočka Šumava
Pokorná Kateřina Doksy pobočka východní Čechy
Polenová H. Horažďovice pobočka Šumava
Popp Tomáš Plzeň pobočka Šumava
Pošepná J. Červený Kostelec pobočka východní Čechy
Pospíšilová M. Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Přepechalová Veronika Hrotovice pobočka Brno
Příhodová Vladimíra Bečov nad Teplou pobočka Karlovy Vary
Procházka Luděk Benešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Prokeš F. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Provázek Pavel Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Pštros Václav Praha 10 - Vršovice pobočka pražská a středočeská
Pudil Martin Sedlčany pobočka Šumava
Pupíková Anna Olomouc pobočka Brno
Pýcha Jan Průhonice pobočka pražská a středočeská
Rajtora Jaroslav Říčany pobočka pražská a středočeská
RATIONAL International AG, odštěpný závod Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Regata Čechy a.s. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Rejhonová Věra, Bc. Uhlířské Janovice pobočka pražská a středočeská
Rezek Tomáš Hradec Králové pobočka východní Čechy
Řihák Jaroslav Bílovice nad Svitavou pobočka Brno
Řiháková Martina Brno pobočka Brno
Rjasnyj Vladyslav Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Roháčová Iva Kačice pobočka pražská a středočeská
Rohlíček Josef Železnice pobočka východní Čechy
Rubín V. Svádov pobočka Severní Čechy
Růna Martin Praha-6 Ruzyně pobočka pražská a středočeská
Runštuk Jaroslav Hradec Králové pobočka východní Čechy
Ruprecht Filip České Budějovice pobočka pražská a středočeská
Růžička V. Rakovník pobočka Severní Čechy
Rybářová Kateřina Králův Dvůr pobočka pražská a středočeská
Rybka František Ústí nad Orlicí pobočka východní Čechy
Ryšánek Marek Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Salajová Jaroslava Moravskoslezský Kočov pobočka Severní Morava a Slezsko
Samková Veronika Krnov pobočka Severní Morava a Slezsko
Šandor David Branky pobočka Severní Morava a Slezsko
Schrodrová Světlana Stehelčeves pobočka pražská a středočeská
Šedivá M. Brno pobočka Brno
Sedláček Ondřej Blatná pobočka Šumava
Sedláčková Eva Janovice nad Úhlavou pobočka Šumava
Sedláčková H. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Sedláčková Lucie Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Sedlář M. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Sekula Josef Jeseník pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 1 Praha 10 Michle pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 2 Praha 10 Michle pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 3 Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 4 Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 5 Telč pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 6 Telč pobočka pražská a středočeská
Shumlyas Taras Mělník pobočka pražská a středočeská
Síba Milan Praha 13 pobočka pražská a středočeská
Šíma Martin Chyše pobočka Šumava
Šipula Petr Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Široký Vojtěch Praha 9 - Střížkov pobočka východní Čechy
Šitinová V. Bohuslavice nad Metují pobočka východní Čechy
Skácelová Lucie Jevíčko pobočka východní Čechy
Skála Lukáš Praha 8 - Kobylisy pobočka Karlovy Vary
Skálová E. Praha 4-Bráník pobočka pražská a středočeská
Sklenář Robert Liberec - Starý Harcov pobočka pražská a středočeská
Skočilas Jaromír Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Školní jídelna Jablunkov, Lesní 190, p.o. Jablunkov pobočka Severní Morava a Slezsko
Sláma Lukáš Boskovice pobočka Brno
Slavík Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Slavíková Růžena Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Šlechta Rastislav Liberec 13 pobočka pražská a středočeská
Smekalová Hana Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Šmerda Václav Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmerda V. Přezletice pobočka východní Čechy
Šmerdová K. Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmíd Václav, PaedDr. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Smitalová Božena Litovel pobočka Brno
Smolák Miroslav, Bc. Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Sochová Renata Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šolc Martin Sněžné pobočka Brno
Solution Factory s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Šormová Eva Sázava pobočka pražská a středočeská
SOŠ a SOU Horšovský Týn Horšovský Týn pobočka Šumava
SOŠ a SOU služeb Velký Újezd, s.r.o. Velký Újezd pobočka Severní Morava a Slezsko
Soukromá hotelová škola Bukaschool Most pobočka Severní Čechy
Soustružníková Blažena Praha 4 - Háje pobočka pražská a středočeská
SPV Grandhotel Pupp Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
SŠ hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o. Šilheřovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Štaimarová Hana Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Staněk Martin Zlonín pobočka pražská a středočeská
Staňková P. Děčín pobočka Severní Čechy
Starý Petr Plzeň pobočka Šumava
Stejskalová Jaroslava Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Stejskalova Nikola Krnov pobočka Severní Morava a Slezsko
Stochanyn Andriy Praha 8 - Dolní Chabry pobočka pražská a středočeská
Štorek Jaroslav Žamberk pobočka východní Čechy
Straková Marie Pozořice pobočka Brno
Středa Jiří Trutnov pobočka pražská a středočeská
Středisko praktického vyučování hotelu InterContinental s.r.o. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Střední a Základní škola Vimperk Vimperk pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou Brodce pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice pobočka Šumava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, p.o. Česká Lípa 6 pobočka Severní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim Chrudim pobočka východní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek Písek pobočka Šumava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim Vlašim pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, p.o. Velká Bíteš pobočka Brno
Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Vsetín pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Litovel Litovel pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť Třešť pobočka Brno
Střední odborné učiliště , Domažlice Domažlice pobočka Šumava
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec Žatec pobočka Severní Čechy
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola s.r.o. Brno pobočka Brno
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav pobočka pražská a středočeská
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice pobočka východní Čechy
Střední škola Bohumín, příspěvková organizace Bohumín pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace Brno pobočka Brno
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník pobočka pražská a středočeská
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník pobočka Brno
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín Zlín pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Teplice nad Metují pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace Liberec pobočka Severní Čechy
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Bzenec pobočka Brno
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, p.o. Frýdek - Místek pobočka Brno
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, p.o. Opava pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Kroměříž pobočka Brno
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou pobočka východní Čechy
Střední škola obchodní a služeb SČMSD, s.r.o. Žďár nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, p.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice, p.o. Litoměřice pobočka Severní Čechy
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola společného stravování, Ostrava- Hrabůvka, p.o. Ostrava - Hrabůvka pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov pobočka Severní Čechy
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy Klatovy pobočka Šumava
Střední škola živnostenská Sokolov, p.o. Sokolov pobočka Karlovy Vary
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace Brno pobočka Brno
Štropová A. Beroun 2 pobočka pražská a středočeská
Štrychová D. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Stuparič Vladislav Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Suchánek J. Brno pobočka Brno
Suchánek Michal Krabčice – Rovné pobočka pražská a středočeská
Sulanská Silvie Mnichovice pobočka Karlovy Vary
Svárovský Karel Plavy pobočka Severní Čechy
Svatek Martin Košice pobočka Šumava
Švec Vladimír Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švecová Z. Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Svobodová Lucie Svitavy pobočka východní Čechy
Svobodová Soňa, PhDr. Brno pobočka Brno
Svobodová Věra Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Szymanik Miloslav Český Těšín pobočka Severní Morava a Slezsko
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Tobolka Tomáš Jičín pobočka východní Čechy
Tojnar Josef Pardubice pobočka východní Čechy
Toman Josef Lechovice pobočka Brno
Tomášek Milan Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Tomková Marta Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Trsek R. Praha 8 - Kobylisy pobočka pražská a středočeská
Trumpešová J. Brno pobočka Brno
Ťulpa R. Bludov pobočka východní Čechy
Tůnová Markéta Bzenec pobočka Brno
Týle L. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Uher Lukáš Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Urbanová Eliška Brno pobočka Brno
Urbanová Helena, Ing. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Vačkář Ladislav Strakonice pobočka Šumava
Václavek Jaroslav Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Vaigl Vladimír Valašské Meziříčí pobočka východní Čechy
Válek Dalibor Brno pobočka Brno
Váňa Jaroslav Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vaňková Jana Bystřice pod Hostýnem pobočka Brno
Vašíčková Eva Hořiněves pobočka východní Čechy
Vašinová Jana Litenčice pobočka Brno
Vaverka Arnošt Újezd u Brna pobočka Brno
Vavříková Blanka Strážnice pobočka Brno
Vedral J. Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Velšmíd Lukáš Rýmařov pobočka Severní Morava a Slezsko
Veselský Pavel Rakovník pobočka pražská a středočeská
Větrovec Karel Horažďovice pobočka Šumava
Viktorýn Petr Čeladná pobočka Severní Morava a Slezsko
Vimrová P. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Vinš Jiří Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Vitana a.s. Byšice pobočka pražská a středočeská
Vítková Barbora Bělá pod Bezdězem pobočka pražská a středočeská
Vlasatý Jan Stříbro pobočka východní Čechy
Vocásek Rostislav Turnov pobočka pražská a středočeská
Vodičková Zdenka Zlín pobočka Brno
Vokal Jakub Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vokal Václav Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Voloscuk Petr Jihlava pobočka Brno
Voříšek Pavel Praha 10 Strašnice pobočka pražská a středočeská
Votava Miroslav Průhonice pobočka pražská a středočeská
Votíková J. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Voženílek Petr Sezemice pobočka východní Čechy
Vrána Jakub Česká Lípa pobočka východní Čechy
Vrána R. Spálov pobočka Severní Morava a Slezsko
Vránová Petra Dřevohostice pobočka Brno
Vrbovský Lukáš Praha 3 pobočka Severní Čechy
Vrzalová K. Praha 4-Podolí pobočka pražská a středočeská
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ŠJ Hostouň pobočka Šumava
Vyhnis Vladimír Praha 4 pobočka Šumava
Vylítová Eva Praha 2 Nové Město pobočka pražská a středočeská
Zábojník Martin Louny pobočka Severní Čechy
Záhora Michal Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 2 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 3 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 4 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 5 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola Brno, Kneslova 28, p.o. Brno pobočka Brno
Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, p.o. - 1 Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, p.o. - 2 Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614 Sokolov pobočka Karlovy Vary
Záleský Pavel Praha 4 - Podolí pobočka pražská a středočeská
Zařízení školního stravování Opava, p.o. Opava pobočka Severní Morava a Slezsko
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Žďárská Alena Hořice v Podkrkonoší pobočka východní Čechy
Zelenka Jaroslav Nymburk pobočka pražská a středočeská
Zíma Jiří Slaný pobočka pražská a středočeská
Zirm Stanislav Vrchlabí pobočka pražská a středočeská
Žižka Jan Praha 18 - Letňany pobočka pražská a středočeská
Zoulová Eva Klecany pobočka pražská a středočeská
ZŠ J.A.Komenského, Blatná, okr. Strakonice - 1 Blatná pobočka Šumava
Zvára Martin Vlašim pobočka pražská a středočeská
Zvoneček Bylany Český Brod pobočka pražská a středočeská
Zvoníček Lukáš Hořice pobočka východní Čechy
Žydek Jindřich Ing. Zvíkov pobočka Šumava

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST