Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Ocenění AKC ČR

Kříž sv.
Vavřince
Zlatá medaile
M.D.Rettigové
Stříbrná medaile
M.D.Rettigové
Bronzová medaile
M.D.Rettigové
Schválená
pravidla
  |   Kdo jsme

Douša Ladislav 8.2.1997
Chmelová Markéta 8.2.1997
Kubec Miroslav,  Bc. 8.2.1997
Peterka Pavel 8.2.1997
Slezák Martin 8.2.1997
SOU a HŠ, Hronov 8.2.1997
SOU a HŠ Internacional 8.2.1997
SOU veřejného stravování, Pelhřimov 8.2.1997
Šmerda Václav 8.2.1997
Albl Jiří 30.1.1999
Arnold Libor 30.1.1999
Buchal František 30.1.1999
Croitor František 30.1.1999
Hanousek Jan 30.1.1999
Hora Petr 30.1.1999
Hospodářská Blanka 30.1.1999
Hvězda Drahoš 30.1.1999
Kladívko Milan 30.1.1999
Král Jiří 30.1.1999
Mareš Pavel 30.1.1999
Martens Miroslav 30.1.1999
Míček Josef 30.1.1999
Picka Vladimír 30.1.1999
Picková Veronika 30.1.1999
Pítrová Miroslava, Bc. 30.1.1999
Stádník Petr 30.1.1999
Uchytil Jakub 30.1.1999
Václavek Jaroslav 30.1.1999
Zbrojová Eva 30.1.1999
ISŠ, České Budějovice 30.1.1999
SOU obchodu, Hradec Králové 30.1.1999
SOU, Kroměříž 30.1.1999
HŠ, Mariánské Lázně 30.1.1999
Multisystém plus Ústí nad Labem 30.1.1999
S.V.G. Strakonice 30.1.1999
ISŠ, Teplice v Čechách 30.1.1999
SOU, Ústí nad Labem 30.1.1999
Beranová Kateřina 17.2.2001
Brendl David 17.2.2001
David Radek 17.2.2001
Eberlová Magdalena 17.2.2001
Fiala Jaroslav, Ing. 17.2.2001
Gábor Mikuláš 17.2.2001
Gühlová Marta 17.2.2001
Hasenöhrlová Ilona 17.2.2001
Jakubec Dušan 17.2.2001
Jirková Pavlína 17.2.2001
Karásková Jarmila 17.2.2001
Pítrová Adéla 17.2.2001
Procházková Helena 17.2.2001
Šitinová Václavka 17.2.2001
Urbanová Helena, Ing. 17.2.2001
HŠ Chrudim 17.2.2001
SOU potravinářské,  Klatovy 17.2.2001
SOU gastronomie U Krbu, Praha 17.2.2001
ISŠ  a COP, Frenštát pod Radhoštěm 17.2.2001
HŠ a OA, Turnov 12.4.2003
SOU stravování a služeb, Karlovy Vary 12.4.2003
SOU Adolpha Kolpinga, Žďár n.Sázavou 12.4.2003
SOU, Mariánské Lázně 12.4.2003
HŠ a VOŠ hotel.a turismu, Poděbrady 12.4.2003
Buchalová Jarmila 12.4.2003
Groh Jiří 12.4.2003
Hajný Petr 12.4.2003
Holý Václav 12.4.2003
Horáčková Marie 12.4.2003
Horký Jan 12.4.2003
Husár Štefan 12.4.2003
Krofta Vladimír 12.4.2003
Kubešová Marie 12.4.2003
Michálek Jan 12.4.2003
Opitzová Milena 12.4.2003
Pítra Oldřich 12.4.2003
Podloucký František 12.4.2003
Procházka Luděk 12.4.2003
Reitmayer Miroslav 12.4.2003
Sapík Jaroslav 12.4.2003
Sulanská Silvie 12.4.2003
Škuthanová Emilie 12.4.2003
Uhlíř František 12.4.2003
Uhlíř Jan 12.4.2003
Havlíček Patrik 12.4.2003
Kvasnička Jan 12.4.2003
Rychter Josef 12.4.2003
Husák Miroslav 12.4.2003
Sapík Pavel 12.4.2003
Dufková Anna, Mgr. 19.3.2005
Braun Vladimír 19.3.2005
Krepčík Lukáš 19.3.2005
Sigmund Milan 19.3.2005
Skočilas Jaromír 19.3.2005
Egr Vladimír 19.3.2005
Kytka Vladimír 19.3.2005
Palounková Věra 19.3.2005
Dašek Josef 19.3.2005
Hubálek Pavel 19.3.2005
Vašátko Jaroslav 19.3.2005
Kopecká Lenka 19.3.2005
Ende Lukáš 19.3.2005
Repš Milan 19.3.2005
Janurová Jarmila 19.3.2005
Pauer Antonín 19.3.2005
Sirný Zdeněk 19.3.2005
Vorlová Marcela 19.3.2005
Slepičková Jaroslava 19.3.2005
Havel Martin 19.3.2005
Šůs Ladislav 19.3.2005
Roubal Petr 19.3.2005
Svatek Martin 19.3.2005
Pešíčková Anna 19.3.2005
Olah Antonín 19.3.2005
Bil Luděk 19.3.2005
Gletníková Marie 19.3.2005
Gasior Miroslav 19.3.2005
Sedláček Jakub 19.3.2005
Kumpf Václav 19.3.2005
Darmopil Dan 19.3.2005
Žídek Josef 19.3.2005
Soukromé SOU, OU a učiliště, Litoměřice 19.3.2005
SOU potravinářské,  Smiřice 19.3.2005
HŠ a SOU gastronomie, Plzeň 19.3.2005
firma Hortim, Karlovy Vary 27.1.2007
Sejval Roman, Ing. 27.1.2007
Albrechtová Zuzana, Ing. 28.3.2009
Babušíková Pavla 28.3.2009
Bajerová Jana 28.3.2009
Čihák Michal 28.3.2009
Hamrák Tomáš 28.3.2009
Hojda Norbert 28.3.2009
Horníková Maria, Bc. 28.3.2009
Husák Josef 28.3.2009
Jiruška Karel 28.3.2009
Kačírek Josef 28.3.2009
Klopfštoková Pavlína 28.3.2009
Knap Jan 28.3.2009
Konopka Tomáš 28.3.2009
Krofta Tomáš 28.3.2009
Kučerová Marie 28.3.2009
Levý Eduard, Ing. 28.3.2009
Liška Josef  28.3.2009
Nový Petr 28.3.2009
Peroutková Jiřina 28.3.2009
Pokorný Jiří 28.3.2009
Sadílek Jaromír, Ing. 28.3.2009
Skála Lukáš 28.3.2009
Slezáková Věra 28.3.2009
Svoboda Marek, Bc. 28.3.2009
Špaček Rudolf 28.3.2009
OA, SOŠ gastronomie a SOU, Chomutov 28.3.2009
OU, Hradec Králové 28.3.2009
SHŠ Bukaschool, Most 28.3.2009
SOŠ a SOU, Nové Město nad Metují 28.3.2009
SOŠ a SOU, Sušice 28.3.2009
SŠ gastronomie a služeb, Frýdek - Místek 28.3.2009
SŠ gastronomie a služeb, Přerov 28.3.2009
SŠ služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf 28.3.2009
SŠ, ZŠ a MŠ Hradec Králové 28.3.2009
SŠ hotel.a spol.stravování, Teplice n.Metují 28.3.2009
Cipra Radim 12.2.2011
Gáborová Anna 12.2.2011
Havel Jan 12.2.2011
Havlík Martin 12.2.2011
Jansová Zdena 12.2.2011
Kabátová Marie 12.2.2011
Kalousková Jana 12.2.2011
Klát Oldřich 12.2.2011
Kotlán Radek 12.2.2011
Křížek Lubomír 12.2.2011
Laštovka Jiří 12.2.2011
Marková Jana 12.2.2011
Otavová Lenka 12.2.2011
Pelant Jan 12.2.2011
Pospíšil Jiří 12.2.2011
Pospíšilová Milada 12.2.2011
Procházka Miroslav 12.2.2011
Přeček Petr 12.2.2011
Radová Anna 12.2.2011
Urban Otto, Mgr. 12.2.2011
Sedláčková Eva 12.2.2011
Smyček Robert 12.2.2011
Truncová Magdalena 12.2.2011
LHŠ  a SOU, Pardubice 12.2.2011
SŠ gastronomie a služeb, Nová Paka 12.2.2011
SOŠ a SOU, Polička 12.2.2011
Maděra František 12.2.2011
Hrbková Marie 12.2.2011
Zukal Stanislav 14.4.2011
Drápal Karel 12.2.2011
Hotelová škola Světlá OA 23.2.2013
Klimeš Petr 23.2.2013
Staňková Marie 23.2.2013
Forman Václav, Ing. 23.2.2013
Mertová Monika 23.2.2013
Němeček Petr 23.2.2013
Brázda Luboš 23.2.2013
Ťulpa Roman 23.2.2013
Pardubická výstavní a veletržní s.r.o. 23.2.2013
SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 23.2.2013
SŠ řemesel, obchodu a služeb Žamberk 23.2.2013
Zvára Martin 23.2.2013
Pípal Jan 23.2.2013
Heřmánek Jan 23.2.2013
Uher Lukáš 23.2.2013
Bečvářová Drahomíra 23.2.2013
Rubášová Marcela 23.2.2013
Matějková Růžena 23.2.2013
Vahnis Vladimír, JUDr. 23.2.2013
Střední škola Rokycany 23.2.2013
Střední odborné učiliště  Domažlice 23.2.2013
Výchovný ústav Hostouň 23.2.2013
Coufalík Ivan 23.2.2013
Kratochvíl Josef 23.2.2013
Vránová Petra Bc.  18.10.2014
Škvorová Renata 18.10.2014
Jakeš Jan 18.10.2014
Paprstkářová Marie Bc. 18.10.2014
Bečvář Patrik 21.3.2015
Boráňová Jitka 21.3.2015
GTH catering a.s. 21.3.2015
Indrová Pavla 21.3.2015
Jiskra Martin 21.3.2015
Klár Jaroslav 21.3.2015
Kudlík Martin 21.3.2015
Lot Jiří 21.3.2015
Minář Pavel 21.3.2015
Popp Tomáš 21.3.2015
Pudil Martin 21.3.2015
Stuparičová Helena 21.3.2015
SPV Grandhotelu Pupp 21.3.2015
Tojnar Josef 21.3.2015
Vlásek Petr 21.3.2015
Vrána Radek 21.3.2015
Vyhnisová Věra, Ing. 21.3.2015
AHOL – Střední odborná škola, s. r. o. 7.1.2017
Bortník Pavel 7.1.2017
Černý Michal 7.1.2017
Dernerová Eliška 7.1.2017
Honzajk Jaroslav 7.1.2017
Janeček Jiří 7.1.2017
Kubíček Zdeněk 7.1.2017
Matušková Věra, Ing.,  Uherský Ostroh 7.1.2017
Pátek Vladimír 7.1.2017
Pechlátová Alena 7.1.2017
Řihák Jaroslav 7.1.2017
Stibora Petr  7.1.2017
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník 7.1.2017
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, p.o.  7.1.2017
Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. 7.1.2017
Střední škola řemesel a služeb Děčín, p.o. 7.1.2017
Svobodová Soňa, PhDr. 7.1.2017
Švancer Josef 7.1.2017
Vedral Jakub 7.1.2017

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Ostrava Hrabůvka ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk