Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Ocenění AKC ČR

Kříž sv.
Vavřince
Zlatá medaile
M.D.Rettigové
Stříbrná medaile
M.D.Rettigové
Bronzová medaile
M.D.Rettigové
Schválená
pravidla
  |   Kdo jsme

Berzsiová Pavlína 8.2.1997
Burda Milan 8.2.1997
Florder Jaroslav 8.2.1997
Peterka Jaroslav 8.2.1997
Prášek Rudolf 8.2.1997
Přichystalová Blažena 8.2.1997
Šmíd Václav, PaedDr. 8.2.1997
SOU potravinářské, Brno 5.3.1998
Cáska Jaromír 30.1.1999
Daněk Milan 30.1.1999
Doležal Zdeněk 30.1.1999
Eichner Jiří 30.1.1999
Kubelka Jan 30.1.1999
Runštuk Jaroslav 30.1.1999
Řešátko Jaroslav 30.1.1999
Škůrek František 30.1.1999
Vylítová Eva 30.1.1999
Arnold Libor 17.2.2001
Buchal František 17.2.2001
Croitor František 17.2.2001
Hospodářská Blanka 17.2.2001
Kladívko Milan 17.2.2001
Král Jiří 17.2.2001
Picka Vladimír 17.2.2001
Pítra Oldřich 17.2.2001
Pítrová Miroslava, Bc. 17.2.2001
Uchytil Jakub 17.2.2001
Václavek Jaroslav 17.2.2001
ZSŠ a COP, Frenštát p.Radhoštěm 12.4.2003
HŠ a SOU, Pelhřimov 12.4.2003
SOŠ a SOU gastronomie, Teplice 12.4.2003
SOU spol.stra. a OU, Ostrava Hrabůvka 12.4.2003
Fiala Jaroslav, Ing. 12.4.2003
Jakubec Dušan 12.4.2003
David Radek 12.4.2003
Karásková Jarmila 12.4.2003
Šitinová Václavka 12.4.2003
Mareš Pavel 12.4.2003
Urbanová Helena, Ing. 12.4.2003
Palounek Bohumil 19.3.2005
Míček Josef 19.3.2005
Jirková Pavlína 19.3.2005
Horáčková Marie 19.3.2005
Podloucký František 19.3.2005
Holý Václav 19.3.2005
Procházka Luděk 19.3.2005
Reitmayer Miroslav 19.3.2005
Michálek Jan 19.3.2005
Husák Miroslav 19.3.2005
Lukeš Karel 19.3.2005
S.V.G. spol. s r.o., Strakonice 19.3.2005
SOŠ a SOU, Kroměříž 19.3.2005
HŠ Bohemie, Chrudim 19.3.2005
SOU, Hradec Králové 19.3.2005
SOU potravinářské, Klatovy 19.3.2005
ISŠ cestovního ruchu a VOŠ, České B. 19.3.2005
SOU gastronomie U Krbu, Praha 19.3.2005
Bil Luděk 28.3.2009
Buchalová Jarmila 28.3.2009
Douša Ladislav 28.3.2009
Ende Lukáš 28.3.2009
Grog Jiří 28.3.2009
Gühlová Marta 28.3.2009
Hasenöhrlová Ilona, Mgr. 28.3.2009
Havel Martin 28.3.2009
Horký Jan 28.3.2009
Husár Štefan 28.3.2009
Janurová Jarmila 28.3.2009
Krepčík Lukáš 28.3.2009
Olah Antonín 28.3.2009
Opitzová Milena, Bc. 28.3.2009
Paluska Lukáš 28.3.2009
Dašek Josef 28.3.2009
Procházková Helena 28.3.2009
Repš Milan 28.3.2009
Rychtr Josef 28.3.2009
Sapík Pavel 28.3.2009
Sedláček Jakub 28.3.2009
Sejval Roman, Ing. 28.3.2009
Sigmund Milan 28.3.2009
Sirný Zdeněk 28.3.2009
Skočilas Jaromír 28.3.2009
Slezák Martin 28.3.2009
Svatek Martin 28.3.2009
Šůs Ladislav 28.3.2009
Žídek Josef 28.3.2009
HŠ U Borského parku, Plzeň 28.3.2009
SOU strav. a služeb, Karlovy Vary 28.3.2009
SŠ Pohoda, Litoměřiče 28.3.2009
SŠ potravinářská, Smiřice 28.3.2009
SŠ hot.a podnikání SČMSD, Hronov 28.3.2009
SŠ služeb, obch.a gastron., Hradec K. 28.3.2009
SŠ obchodu a služeb, Ústí n. Labem 28.3.2009
SŠ holenictví a gastr., Frenštát p.Rad. 28.3.2009
Holel Imperial, Karlovy Vary 28.3.2009
Braun Vladimír 12.2.2011
Dufková Anna, Mgr. 12.2.2011
Levý Eduard, Ing. 12.2.2011
Gábor Mikuláš 12.2.2011
Hanousek Miloš 12.2.2011
Hromádková Marta 12.2.2011
Kačírek Josef 12.2.2011
Konopka Tomáš 12.2.2011
Makusi Michal 12.2.2011
Mazač Jiří 12.2.2011
Nováková Olga 12.2.2011
Patejdl Václav 12.2.2011
Svoboda Marek, Bc. 12.2.2011
Uhlíř František 12.2.2011
Vojtěch Petr 12.2.2011
OU Hradec Králové 12.2.2011
SOŠ a SOU, Nové Město nad Metují 12.2.2011
SŠ hot.a spol.strav., Teplice n.Metují 12.2.2011
Darmopil Dan 23.2.2013
Procházka Miroslav, Ing. 23.2.2013
Zukal Stanislav 23.2.2013
Permedlová Pavlína 23.2.2013
Drápal Karel 23.2.2013
Hamrák Tomáš 23.2.2013
Špaček Rudolf 23.2.2013
Hortim International, spol. s r.o. 23.2.2013
Šmerda Václav ml. 23.2.2013
SŠ, ZŠ, MŠ Hradec Králové 23.2.2013
LHŠ a SOU Pardubice 23.2.2013
SOŠ a SOU Polička 23.2.2013
Krofta Tomáš 23.2.2013
Krofta Vladimír 23.2.2013
Sadílek Jaromír, Ing. 23.2.2013
Hojda Norbert 23.2.2013
Soukromá hot.škola Bukaschool Most 23.2.2013
Klopfštoková Pavlína 23.2.2013
Kabátová Marie 23.2.2013
Sedláčková Eva 23.2.2013
Radová Anna 23.2.2013
Peroutková Jiřina 23.2.2013
Pokorný Jiří 23.2.2013
Hotelová škola Mariánské Lázně 23.2.2013
Kotlán Radek 23.2.2013
Forman Václav Ing. 18.10.2014
Brázda Lubomír 21.3.2015
Havlík Martin 21.3.2015
Horníková Mária, Bc. 21.3.2015
Jansová Zdena 21.3.2015
Skála Lukáš 21.3.2015
Střední škola gastronomie Nová Paka 21.3.2015
Ťulpa Roman 21.3.2015
Vyhnis Vladimíř, JUDr. 21.3.2015
Heřmánek Jan 7.1.2017
Klimeš Petr 7.1.2017
Minář Pavel 7.1.2017
Opavová Lenka 7.1.2017
Popp Tomáš 7.1.2017
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek – Místek, p.o. 7.1.2017
Trsek Rudolf 7.1.2017
Uher Lukáš 7.1.2017
Vránová Petra, Bc. 7.1.2017
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Hostouň 7.1.2017

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Ostrava Hrabůvka ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk