Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Nabídky partnerů

Přijetí významného právního partnera

Fórum cestovního ruchu , 14.05.2020

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

máme radost vám oznámit, že Fórum cestovního ruchu přivítalo mezi sebe nového partnera a tím tak potvrdilo spolupráci s Holubová advokáti s.r.o., specialistou na cestovní ruch, a to dosud zvláště pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, průvodce cestovního ruchu, horské průvodce a horské vůdce, provozovatele sportovních zařízení, rekreačních a zábavních parků a pro poskytovatele dalších specializovaných a jedinečných cestovních, sportovních a zábavních služeb.

FCR využívalo odborných znalostí advokátní kanceláře již v minulosti, a to například i při pořádání odborných konferencí pro členy a jejich členskou základnu v rámci prvních vln zavádění Elektronické evidence tržeb, ale i při přípravě odborných stanovisek. Jsme proto rádi, že renomovaná advokátní kancelář oslovila FCR, největší nezávislé sdružení v cestovním ruchu v České republice, s nabídkou potvrzení spolupráce zvláště v této složité situaci, ve které se prakticky ze dne na den ocitl cestovní ruch a která nemá obdoby.

Advokátní kancelář Holubová advokáti v čele s jednatelkou Klárou Dvořákovou a jednatelem Štěpánem Holubem se stala novým partnerem Fóra cestovního ruchu,z.s.

Pevně věříme, že se naše vzájemná prospěšná kooperace posílí. Jsme si vědomi aktuální problematiky v cestovním ruchu a jsme rádi, že se FCR může při svých stanoviscích a rozborech opřít o tak silného partnera v oblasti právních služeb v cestovním ruchu.

Již nyní Holubová advokáti představují na svém webu https://holubova.cz/cs/  a sociálních sítích řadu rad pro poskytovatele služeb v cestovním ruchu s ohledem na dopady COVID-19, včetně rozborů některých nových legislativních opatření. Některé tyto výstupy naleznete i na FB profilu Fóra cestovního ruchu! Děkujeme vám za jeho podporu.

Využít je můžete i vy! Netrapte se sami s aktuální problematikou! Využijte odborníky.

Obrátit se můžete na info@holubova.cz nebo na tel. +420 224 914 050

FB @holubovaadvokati, LinkedIn @Holubova advokati sro a Twitter @HolubovaLawFirm

S čím nyní mohou pomoci? Pomohou vymyslet argumentaci pro Vaši komunikaci se zákazníky a obchodními partnery v úhradových sporech. Vysvětlí Vám, zda a jak použít na Vaši situaci právní předpisy a podpůrné programy přijaté v době mimořádného stavu. Převezmou komunikaci s klienty, partnery, advokáty, správními úřady a soudy, se kterou si nevíte rady. Zastupují také ve sporech o náhradu škody se státem a poskytuji poradenství v souvislosti s prevencí insolvence podnikatelů v cestovním ruchu. Ale těší se hlavně na to, až Vám pomůžou koncepčně a přípravou smluvních podkladů vytvářet nové podnikatelské záměry v cestovním ruchu.

S pozdravem,

Viliam Sivek

Předseda Fóra cestovního ruchu,z.s.

Fórum cestovního ruchu ČR, z.s.

Lípová 15

120 44 Praha 2 

 

 

RATIONAL iCombi Classic. Nový konvektomat pro kuchaře–experty ve svém řemeslu.

RATIONAL , 14.05.2020

RATIONAL iCombi Classic. Nový konvektomat pro kuchaře–experty ve svém řemeslu. 

Robustní, výkonný a efektivní – tak se prezentuje nový konvektomat iCombi Classic od RATIONAL. Pro všechny zkušené kuchaře, kteří chtějí cenově dostupný konvektomat, dokazuje iCombi Classic svou špičkovou kvalitou vaření, že za to stojí. Možnost naprogramování až 100 vlastních varných procesů pro snadno reprodukovatelné výsledky, maximální výkon odvlhčování pro křupavé krustičky a šťavnatost zevnitř a také více ventilátorů pro lepší distribuci horkého vzduchu charakterizuje iCombi Classic. Jednou ze základních funkcí je také automatické odvápňování. Nový model je dokonce šetrný k životnímu prostředí díky bezfosfátovým čistícím tabletám. Volitelná rozhraní LAN nebo Wi-Fi zajišťují rychlou a snadnou integraci do aplikace ConnectedCooking, digitálního řešení od společnosti RATIONAL.

“iCombi Classic se rychle stane nepostradatelným pomocníkem v profesionálních kuchyních díky jeho výkonu," říká Vladan Jesenský, jednatel společnosti RATIONAL Czech Republic s.r.o. Pro své snadné použití iCombi Classic zajišťuje, že uživatelé rychle dosáhnou požadovaných výsledků. Centrální otočné kolečko s možností potvrzení stiskem, barevný displej a intuitivní symboly na uživatelském rozhraní zajišťují plynulý a bezchybný provoz. Toto je podpořeno jednoduchým naprogramováním individuálních varných procesů. ClimaPlus, měřící a kontrolní centrum v iCombi Classic, je zodpovědné za dosažení požadovaného výsledku. iCombi Classic s odvlhčovací kapacitou až 105 litrů za vteřinu, výkonným generátorem páry, nastavením vlhkosti po 10%, až třemi ventilátory a s optimálními rozměry varné komory vytváří perfektní klima ve varné komoře v případě plného naplnění a i pro rovnoměrnost výsledku napříč všemi zásuvy.

Vladan Jesenský potvrzuje, že iCombi Classic trvale dokazuje těchto výsledků: "S o 10% menší spotřebou energie a vody v porovnání s předchozím modelem CombiMaster® Plus je “zeleným” pomocníkem v kuchyni".

Skutečnost, že iCombi Classic patří do zcela nové generace zařízení od společnosti RATIONAL, je prokázána jeho vylepšenými možnostmi připojení do sítě. Volitelná rozhraní LAN nebo Wi-Fi zajišťují rychlou a snadnou integraci do aplikace ConnectedCooking, digitálního řešení od společnosti RATIONAL. Skvěle se hodí v případě centrálního tvroby a správy individuálních varných procesů či centrální správě údajů HACCP.

Konvektomat iCombi Pro je nyní k dostání u specializovaných dealerů v nejrůznějších velikostech, od kompaktního XS 6-2/3 až po 20-2/1. RATIONAL bude představovat výkon nových konvektomatů formou online webinářů jako součást MORE Tour 2020. Regisitrace je možná na stránkách rational-online.com. Brzy budou znovu dostupná také živá vaření. Termíny a lokace najdete včas předem na rational-online.com.

Kontakt:

RATIONAL Czech Republic s.r.o.

Aneta Balgová

Marketing a zákaznický servis

Evropská 859/115

160 00 Praha 6

Česká republika

a.balgova@rational-online.com

rational-online.com


facebook http://facebook.com/RATIONAL.AG
twitter     
http://twitter.com/RATIONAL_AG
Youtube 
http://www.youtube.com/user/RATIONALAG

 

 

Český systém kvality služeb

Český systém kvality služeb , 07.11.2018

Pracujete ve službách cestovního ruchu? Chcete se neustále zlepšovat? Pak je nejvyšší čas zapojit se do Českého systému kvality služeb.

Kdo se rozhodne do systému začlenit a projde úspěšnou certifikací, získá značku „Q“. Ta je poznávacím znamením pro koncového zákazníka. Napovídá mu, že se setkává s profesionálním přístupem a permanentní snahou zkvalitňovat poskytované služby.

Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Funkci realizátora a tzv. Specializovaného pracoviště plní od ledna 2016 agentura CzechTourism. Na realizaci se zároveň podílí profesní asociace

PROČ se zapojit? 

Získáte náskok před konkurencí. Cílevědomé řízení kvality navíc snižuje náklady a riziko vzniku stresových situací.

Každoročně pořádáme pro pracovníky certifikovaných organizací odborné vzdělávací kurzy (nejen pro vyškolené Trenéry kvality, ale i pro ostatní). Jedná se např. o školení zaměřená na sociální sítě, řešení stížností nebo psychologii reklamy.

Všechna školení jsou pro vás zdarma! Sledujte aktuality na www.csks.cz.

JAK získat certifikát?

Absolvujete dvoudenní školení a získáte kvalifikaci tzv. Trenéra kvality. Nabyté vědomosti vám umožní zpracovat požadovanou elektronickou dokumentaci, kterou předložíte k posouzení Hodnotitelskému centru, a následuje rozhodnutí o udělení certifikátu. Termíny vypsaných školení ČSKS pro rok 2020 průběžně zveřejňujeme na webu ČSKS – sledujte aktuality.

KDE je značka Q vidět?

Aby se značka „Q“ rozšířila do povědomí veřejnosti, realizuje ČSKS propagační aktivity. Využívá v nich mimo jiné originální animované spoty. Sledujte náš Facebookový profil a budete mít přehled o nově certifikovaných subjektech, ale i dalších zajímavostech ze světa kvality a ČSKS.

Základ je ale u vás. Získejte certifikát Českého systému kvality služeb a chlubte se se značkou „Q“ v rámci svých marketingových aktivit.

Bližší informace k získání certifikátu jsou dostupné na www.csks.cz.

Podívejte se také na web pro koncové klienty www.sluzbyQ.cz.

KONTAKT

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism
Specializované pracoviště ČSKS
Vinohradská 46
120 41 Praha 2
www.csks.cz
info@csks.cz

Chytré lékárničky CZ

Chytré lékárničky , 26.03.2018

Naše společnost je dodavatelem Lékárniček a stanic první pomoci značky CEDERROTH, které jsou švédským výrobkem, který garantuje kvalitu, a precizní zpracování. Všechny produkty obsahují jednoduchý obrázkový návod, díky kterému je jakákoliv aplikace přípravku nebo částí lékárničky vhodná pro všechny uživatelé (jak pro cizince, tak pro jakéhokoliv zaměstnance v provozu či zákazníka, který neovládá podrobně aplikaci první pomoci), kdy odpadá stres s používáním a správným použitím. Tyto lékárničky již mají v České republice kladné reference v různých odvětvích (průmyslová výroba, auto motive, hotely, restaurace, školy, domácnosti) a všichni tito zákazníci uvádějí nejen již zmíněné klady produktů, ale kvitují také služby společnosti Chytré lékárničky CZ, která hlídá expiraci produktů, doplňuje již použité náplně dle chybějících artiklů, ale také realizuje školení těchto produktů především tam, kde je častá úrazovost a velký pohyb zaměstnanců.

Výhradní zastoupení v ČR

Jakub a Lenka Sedláčková

 

Tel.: +420 604 387 933, +420 603 571 360

E-mail: info@chytrelekarnicky.cz

Adresa: Frýdecká 1237, 739 32 Vratimov

Česká republika

www.chytrelekarnicky.cz 

 

Bezpečné „nářezáky“, které můžete umýt v myčce

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. , 22.02.2018

Kvalitní nářezový stroj patří k základům každé kuchyně. Kuchaři při výběru preferují stroj, co něco vydrží a snadno se čistí. Zároveň je důležitá i bezpečnost, aby mohli na „nářezák“ pustit i učně nebo pomocnou sílu. I přes to, že se koupě nářezového stroje tolik neřeší, existují na trhu kvalitní „držáky“, které vydrží víc než učni ve Vaší kuchyni.

Jednou z méně známých značek na českém trhu, která má za sebou již dlouhou historii, je německá Bizerba. Mnoho kuchařů je po generace přesvědčeno, že se jedná o kvalitní stroje i díky „vychytávkám“ jako je úspora energie, snadná údržba a hlavně bezpečnost. V nabídce společnosti jsou manuální, poloautomatické a automatické nářezové stroje. Mezi manuálními verzemi mají své nezastupitelné místo gravitační i vertikální nářezové stroje a novinkou v sortimentu jsou i manuální nářezové stroje v retro stylu. Manuální „nářezáky“ si kuchaři nejvíce vychvalují, protože jsou téměř bezúdržbové a bytelné.  

Manuální retro nářezové stroje mají svou nezastupitelnou pozici při krájení sušených šunek. Kromě toho se jedná o designové stroje, které zaujmou na první pohled. Společnost Bizerba nabízí pro objednávky do 15. 4. 2018 speciální ceny na vybrané typy retro nářezových strojů.

Pokud máte zájem o předvedení nářezových strojů, kontaktujte společnost Bizerba Czech & Slovakia a domluvte se na předvedení.  Jedině tak poznáte, co znamená správný říz!

 

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o., Kamenická 5, 170 00 Praha 7, T: 233 381 573, E: obchod@bizerba.com 

 

Sealed Air Diversey Care SURE - přírodní řada pro bezpečné a účinné čištění

Diversey , 07.10.2016

V Sealed Air Diversey Care dbáme na skvělé výsledky čištění a celkovou hygienu ve všech provozech.  Prostřednictvím řady SURE přinášíme řešení šetrné k zaměstnancům, klientům a životnímu prostředí.

       Obsahuje složky rostlinného původu z obnovitelných zdrojů, 100% odbouratelné – profesionální výsledky čištění s důrazem na ochranu lidí a životního prostředí.

       Obnovitelné přísady na rostlinné bázi odvozeny z vedlejších produktů zemědělsko-potravinářského průmyslu, které pocházejí z cukrové řepy, kukuřice, slámové otruby, pšeničné otruby a kokosu.

       Bez parfemace, umělých barviv, kvarterních sloučenin, chloru, fosfátu nebo oxidačních sloučenin.

       Splňuje každodenní požadavky na čištění kuchyní, povrchů či osobní hygienu.

       Dosáhnete skvělých výsledků čištění. Zároveň chráníte Váš personál i hosty.

       Nejnižší možná klasifikace nebezpečnosti.

 

 

Pro více informací o této řadě klikněte na naše webové stránky SURE.

Chcete mít vlastní restauraci? Staňte se partnery JLV

JLV, a.s. , 19.09.2016

Největší poskytovatel služeb pro zákazníky na cestě – společnost JLV, vypisuje výběrové řízení na obchodní partnery pro zajištění služeb v jídelních vozech. Společnost JLV je výhradním dodavatelem gastronomických služeb v jídelních vozech a bistrovozech Českých drah. Převážná část mezinárodních spojů Euro City, Inter City je úspěšně provozována již čtvrtým rokem systémem franchisingu. Tento systém je postaven na silné provozní, obchodní a marketingové podpoře franchisora (JLV) a úzké vazbě franchisanta (obchodní partner). Tento systém je celosvětově vyzkoušeným obchodním modelem, který zajišťuje všem zúčastněným stranám, včetně zákazníků odpovídající benefity.

Více o zajímavé nabídce zde:
http://www.jidelnivozy.cz/informace-pro-zajemce-o-frenchising/

Navštivte náš e-shop

Hasap , 23.06.2016

Navštivte náš e-shop, kde nabízíme doplňkový sortiment k našim poradenským službám. Jedná se zejména o SW (systémy HACCP, monitoring, teplot), teploměry a měřidla do skladů a do kuchyně (vpichové teploměry, teploměr na gril, vlhkoměry apod.), nástroj pro označování produktů (ESAX), ochranné pomůcky, testovací sady pro zjištění čistoty povrchů… Aktuálně poskytujeme slevu z nákupu 5 % po zadání hesla AKC2016. Sleva je platná do 31.8.2016.

 

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST