Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka pražská a středočeská

Předseda

Jiří Středa
e-mail:praha@akc.cz
telefon:724 420 588

Akce - pobočka pražská a středočeská

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka pražská a středočeská

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Adamová Michaela Neveklov
Al-Bakkarová Samíra Praha 6 Břevnov
Aldorf Václav Sadská
Almeco s.r.o. Úvaly
ARDO Mochov, s. r. o. Praha 9 - Horní Počernice
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. Praha 9 - Kyje
Barák Robert Praha 9 - Čakovice
Barry Callebaut Czech Republic s.r.o. Praha 4
Bečvář Patrik Světice - Praha východ
Běhounková Pavlína Habartov
Belák Ján Praha 4
Beránek Ludvík, Ing. Kořenov
Berzsiová Pavlína Praha 6
Bezděka Stanislav, Ing. Praha 9
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou
Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Praha 7
Bláha František Lhenice
Bobrušková Šárka Praha 8 Libeň
Bouša Tomáš Čečelice
Braunerová Tereza Korycany
Brázdová Anna Praha 10 Zahradní město
Brom Matěj Praha 10
Buchal František Praha 9 - Čakovice
Buchalová Jarmila Praha 9 - Čakovice
Buchwaldek Pavel Praha 9
Bučkó Michal Praha 8
Bušta Michal Suchdol nad Lužnicí
Čadil Bohuslav Měchenice
Čech Martin Rudná
Černohorský Martin Velké Popovice
Černý Jaroslav Mělník
Černý Jiří Nová Paka
Chytka Dominik Meziboří
Čmuhařová Tereza Milovice
CRISPO s.r.o. Pchery
Daníček Radek Praha 10 - Záběhlice
Davídek Václav Moravské Budějovice
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5
Dlouhá Eva Turnov
Doboš Stanislav Praha 9
Dobřický Radek Praha 9
Doksanská Jana Praha 8 - Střížkov
Dortisimo.cz Praha 9
Douša Přemysl Praha 8
Drexlerová Ilona Tuchlovice
Dubovská Jaroslava Praha 4
Dubovský Julius Praha 4-Lhotka
Eichner Jiří Praha 2
Eliáš Dominik Stařeč
Fabiánová Adéla Čkyně
Fiala Jaroslav, Ing. Praha 5
Fléglová Helena Tábor
FOMI Praha 3
Fushtei Marian Vasyljovič Praha 7
Germeková Světlana Strančice
Hamr Jiří Netolice
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk
Hašek Stanislav Praha 6
Havel Jan Praha 5 - Stodůlky
Havel Martin Praha 10 - Uhřiněves
Havlová Anna Praha 10
Hejný Pavel Miličín
Hladík Zdeněk, Ing. Praha 5-Hlubočepy
Hlavatý Vojtěch Kostelec nad Labem
Hluchý Tomáš Ledeč nad Sázavou
Hlůžek Jan Praha 6 - Ruzyně
Holub Josef Praha 9 - Horní Počernice
Holý Jakub Janov nad Nisou
Homolková Martina Vrbčany
Hora Petr Praha 6 Břevnov
Horníček Miloslav Humpolec
Horníková Maria, Bc. Slapy
Hotelová škola, Praha 10, Vršovická Praha 10
Hradecká Nikola Kostelec nad Černými lesy
Hromádková Marta Stará Boleslav
Hroudová Karolína Český Brod
Hůňa Štěpán Praha 4 - Chodov
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav Mladá Boleslav
InterGast a.s. Praha 10
Janeček Jiří Praha 4
Jiřík Ondřej Praha 10
Jirkalová Eliška Praha 4
Jiskra Petr Praha 10
Juráš Ondřej Bystré
Jůzek Robert Praha 1
Kadeřávek Jakub Čelákovice
Kalenda Tomáš Kolín V
Kalendová Marta Praha 4 - Modřany
Kalina David Praha 5
Kappiová Nikola Milovice
Karatuev Alexandr Praha 9
Kirpalová Alena Lány
Klečka Václav Praha 10 - Benice
Klegová Hana Praha 4
Kniplová Vlasta Praha 10
Kočárek Viktor Praha 4
Kohout Martin Slavomil Praha 8 - Libeň
Kolek Josef Kolín 5
Kopal František Čelákovice
Kopal Miloš Praha 15
Kopřiva Miroslav Praha 6
Korsová Ivana Praha 9
Kourek Tomáš Praha 9
Kozma Petr Protivín
Král David Praha 9-Klánovice
Král Jiří Praha 9-Klánovice
Křenek Václav Klobouky v Čechách
Kreuzer David Přeštice
Křivková Andrea Rostoklaty
Křivohlavý Jiří Praha 15 - Horní Měcholupy
Kříž Jan Tábor
Krulich Michal Kladno Rozdělov
Kuba Miloš Všestary - Menčice
Kubec Miroslav, Bc. Mníšek pod Brdy
Kubrt Michael Choťánky
Kudela Jakub Klecany
Kurz Hubert Jan Praha 15 - Hostivař
Kvasnička Lukáš Praha 5
Landa Lubomír Mladá Boleslav
Laštovka Jiří Slapy
Lexa Patrik Praha 10
Lizanets Halyna Zájezd, okres Kladno
Lochmanová Pavlína Brandýs nad Labem
Ludvíková Daniela Červený Újezd
Lukeš Karel Praha 8
Majerová Ludmila Praha 4-Chodov
Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Praha 5
Makusi Michal Praha 9-Letňany
Málková Věra Potěhy
Malůšková Eva Mělník
Martínková Helena Praha 4
Matula Jakub Březová
Matušková Věra Praha 7-Troja
Matýšková Radka Ketkovice
Mazáč Jiří Praha 2 - Vinohrady
Mikulová Karolína Mladá Boleslav
Minařík Jan Louny
Mizerovský František Roblin - Praha Západ
Motlová Marie Praha 7
Müller Dušan Strančice
Murínová Magdalena Praha 5 - Zbraslav
Mušinský Luboš Loděnice
Napravil Jiří Praha 3
NASLADKO.CZ Praha 6 Suchdol
Nektar Natura s.r.o. Praha 4
Németová Viktorie Praha 9
Neubert Vojtěch Úvaly
Niklová Romana, Ing., SOŠ a SOU Horky nad Jizerou Brodce
Novák Jakub Úvaly
Novák Jiří Králův Dvůr
Novák Vojtěch Praha 10
Nováková Alena, Bc. Mladá Boleslav
Novotný Matěj Třebestovice
Opatrný Miloš Praha 6
Pačandová Klára Praha 5
Padevět Petr Knovíz
Pálka Radek Praha 8
Pálková Nela Ledeč nad Sázavou
Papíková Daniela Praha 10
Pavlas Petr Kamenický Šenov
Pavlíčková Alena Kladno
Pavlíčková Zuzana Lipová - lázně
Pavlík Petr Kutná Hora
Pechlátová Alena Brodce nad Jizerou
Pelíšek Václav Krnov
Perrin Angelo Praha 5
Pertlová Jana Praha 8
Petržela Vojtěch Svitavy
Pikner Kryštof Praha 9
Polívka Karel Kutná Hora
Pospíšilová Milada Praha 10 - Uhřiněves
Prchal Ondřej Ledeč nad Sázavou
Prkno Jakub Doubravčice
Pštros Václav Praha 10 - Vršovice
Puratos CZ Praha 8
Pýcha Jan Průhonice
RATIONAL International AG, odštěpný závod Praha 6
Regata Čechy a.s. Praha 6
Rejhonová Věra, Bc. Uhlířské Janovice
Říhová Barbora Lysá nad Labem
Rishko Yan Praha 9
Roháčová Iva Kačice
Roubíčková Věra Praha 7
Ruprecht Filip České Budějovice
Ryasnyy Vladyslav Praha 6 - Řepy
Šebek Petr Jirny
Sedláčková Hana Praha 6
Sedláčková Jitka Praha 2
Sedlář Michal Praha 7
Sekanina Daniel Smečno, okr. Kladno
Senior Home s.r.o. - 1 Praha 10 Michle
Senior Home s.r.o. - 2 Praha 10 Michle
Senior Home s.r.o. - 3 Tuchlovice
Senior Home s.r.o. - 4 Tuchlovice
Senior Home s.r.o. - 5 Telč
Senior Home s.r.o. - 6 Telč
Shejbal Pavel Praha 6
Šimeček Martin Mšeno okr. Mělník
Skálová Eva Praha 4-Bráník
Sklenář Robert Liberec - Starý Harcov
Slavík Václav Nebužely
Slavíková Růžena Praha 4
Šlechta Rastislav Liberec 13
Smekalová Hana Praha 1
Šmíd Václav, PaedDr. Praha 8
Smítková Simona Praha 9
Smolák Miroslav, Bc. Lysá nad Labem
Smolíková Pavlína Kolín II
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 1 Světlá nad Sázavou
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 2 Světlá nad Sázavou
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 3 Světlá nad Sázavou
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 4 Světlá nad Sázavou
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 5 Světlá nad Sázavou
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 6 Světlá nad Sázavou
Solution Factory s.r.o. Říčany
Šormová Eva Sázava
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9 - Čakovice
Soustružníková Blažena Praha 4 - Háje
Šplíchal Radek Hřiměždice
Šplíchalová Jana Předměřice nad Jizerou
Srbecká Květuše Praha 1
Štaimarová Hana Praha 9
Staněk Martin Zlonín
Starý Lukáš, Hotel Sýkora Křivoklát
Šťástková Barbora Horní Počaply
Stejskalová Jaroslava Praha 4
Štěpánková Kateřina Praha 6 - Bubeneč
Středa Jiří Trutnov
Středisko praktického vyučování hotelu InterContinental s.r.o. Praha 1
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou Brodce
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim Vlašim
Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o. Říčany
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4 - Písnice
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník
Střední škola hotelnictví a gastronomie International s.r.o. Praha 6
Střední škola služeb a řemesel Stochov Stochov
Štropová Alena Beroun 2
Štrosová Denisa Dolní Bousov
Štrychová Denisa Praha 5
Stuparič Vladislav Praha 8
Suchánek Michal Krabčice – Rovné
Švancer Josef Praha 4
Švapík Vojtěch Mladá Boleslav
Švec Vladimír Praha 4
Švestková Kateřina Praha 8
Svobodová Pavla Poříčany
Svobodová Věra Praha 6
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5
Tomášek Milan Sedlčany
Tomková Marta Praha 6
Triskalová Soňa Praha 4
Trnka David Krupá
Trsek Rudolf Praha 8 - Kobylisy
Tursunov Kirill Praha 9
Uher Jaroslav Lužná u Rakovníka
Urbanová Dagmar Praha 10
Valko Daniel Benešov
Váňa Jaroslav Praha 10
Vendlig Pavel Opatov
Veselský Pavel Rakovník
Veselý Jaroslav Praha 5
Vinecký Pavel Praha 9 Prosek
Vitana a.s. Byšice
Vlasák Jakub Praha 10
Vlčková Anna Praha 9
Vodrášková Pavlína Praha 9
Vokal Jakub Pchery - Humny
Vokal Václav Pchery - Humny
Vondrák Matěj Divišov
Voříšek Pavel Praha 10 Strašnice
Vosecká Iveta Tatce
Votíková Jana Praha 10
Vrzalová Květa Praha 4-Podolí
Vylítová Eva Praha 2
Základní škola Český Brod, Žitomířská 885 Český Brod
Základní škola Úvaly - 1 Úvaly
Základní škola Úvaly - 2 Úvaly
Základní škola Úvaly - 3 Úvaly
Záleský Pavel Praha 4 - Podolí
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10
Zdeněk Petr Hradištko pod Medníkem
Zelenka Jaroslav Nymburk
Zirm Stanislav Vrchlabí
Žižka Jan Praha 18 - Letňany
Zoulová Eva Klecany
Zvára Martin Vlašim
Zvěřina Roman Kostelec u Jihlavy

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. DRANA CATERING PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk