Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka pražská a středočeská

Předseda

Jiří Středa
e-mail:praha@akc.cz
telefon:724 420 588

Členové

Jméno Příjmení Město
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická Praha 4
Al-Bakkarová Samíra Praha 6 Břevnov
Aldorf Václav Sadská
Bartoš Jiří Davle - Sloup
Belák Ján Praha 4
Beránek Zdeněk Praha 8 - Libeň
Berzsiová Pavlína Praha 6
Bezděka Stanislav, Ing. Praha 9
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou
Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Praha 7
Bláha František Lhenice
Braunerová Tereza Korycany
Buchal František Praha 9 - Čakovice
Buchalová Jarmila Praha 9 - Čakovice
Buriánová Hana Praha 9
Čadil Bohuslav Měchenice
Černohorský Martin Velké Popovice
Černý Jaroslav Mělník
Černý Jiří Nová Paka
Daníček Radek Praha 10 - Záběhlice
Davídek Václav Moravské Budějovice
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5
Dlouhá Eva Turnov
Doksanská Jana Praha 8 - Střížkov
Douša Ladislav Praha 6 - Řepy
Douša Přemysl Praha 8
Dubovská Jaroslava Doubravčice
Dubovský Julius Doubravčice
Eichner Jiří Praha 2
Fléglová Helena Tábor
Habanec Milan Praha 11
Hamr Jiří Netolice
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk
Hašek Stanislav Praha 6
Havel Jan Praha 5 - Stodůlky
Havlíček Martin Stříbrné Hory
Havlová Anna Praha 10
Hejný Pavel Miličín
Hladík Zdeněk, Ing. Praha 5-Hlubočepy
Hlavatý Jindřich Milovice
Hluchý Tomáš Ledeč nad Sázavou
Hlůžek Jan Praha 6 - Ruzyně
Horníček Miloslav Humpolec
Horníková Maria, Bc. Slapy
Hotelová škola, Praha 10, Vršovická Praha 10
Hovorková Jaroslava Praha 4
Hromádková Marta Stará Boleslav
Hu Eva Praha 5 Zbraslav
Hubačová Jana Praha 3
Hůňa Štěpán Praha 4 - Chodov
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206 Mladá Boleslav
InterGast a.s. Praha 10
Jakubíková Soňa Březová
Janeček Jiří Praha 4
Janská Jaroslava Sedlčany
Jarý Filip Louny
Juráš Ondřej Bystré
Jůzek Robert Praha 1
Kalendová Marta Praha 4 - Modřany
Kalina David Praha 5
Kalousková Jana Brno - Bystre
Kirpalová Alena Lány
Kočárek Viktor Praha 4
Kohout Martin Slavomil Praha 3 - Žižkov
Kopal František Čelákovice
Kopal Miloš Praha 15
Krajíčková Květa Praha 7
Křivohlavý Jiří Praha 15 - Horní Měcholupy
Kuba Miloš Všestary - Menčice
Kubec Martin Mníšek pod Brdy
Kubec Miroslav, Bc. Mníšek pod Brdy
Kučera Michal Havlíčkův Brod
Landa Lubomír Mladá Boleslav
Laštovka Jiří Slapy
Ludvíková Daniela Červený Újezd
Majerová Ludmila Praha 4-Chodov
Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Praha 5
Malár Radovan Milovice
Marcaníková Věra Kolín
Martínková Helena Praha 4
Matýšková Radka Ketkovice
Medková Jana Praha 10 - Záběhlice
Minařík Jan Louny
Mizerovský František Roblin - Praha Západ
Motlová Marie Praha 7
Murínová Magdalena Praha 5 - Zbraslav
Napravil Jiří Praha 10
NASLADKO.CZ Praha 6 Suchdol
Nektar Natura s.r.o. Praha 4
Nováková Alena, Bc. Mladá Boleslav
Novotný Matěj Praha 9 Klánovice
Novotný Pavel Bříza
Opatrný Miloš Praha 6
Ovcharuk Yurii Praha 5
Palička Vladimír Milovice
Papíková Daniela Praha 10
Pavlíčková Zuzana Lipová - lázně
Pavlík Petr Kutná Hora
Pelíšek Václav Krnov
Peroutková Anna Davle
Pertlová Jana Praha 8
Pešička Miroslav Sedlčany
Plainer Vladimír Mníšek pod Brdy
Pýcha Jan Průhonice
Rajtora Jaroslav Říčany
RATIONAL International AG, odštěpný závod Praha 6
Regata Čechy a.s. Praha 6
Rejhonová Věra, Bc. Uhlířské Janovice
Roháčová Iva Kačice
Růna Martin Praha-6 Ruzyně
Rybářová Kateřina Králův Dvůr
Sedláčková Lucie Praha 2
Sedlář Michal Praha 7
Sekula Josef Jeseník
Senior Home s.r.o. - 1 Praha 10 Michle
Senior Home s.r.o. - 2 Praha 10 Michle
Senior Home s.r.o. - 3 Tuchlovice
Senior Home s.r.o. - 4 Tuchlovice
Senior Home s.r.o. - 5 Telč
Senior Home s.r.o. - 6 Telč
Sklenář Robert Liberec - Starý Harcov
Skoumal Michal Karlštejn
Slavíková Růžena Praha 4
Šlechta Rastislav Liberec 13
Smekalová Hana Praha 1
Šmíd Václav, PaedDr. Praha 8
Smolák Miroslav, Bc. Lysá nad Labem
Solution Factory s.r.o. Říčany
Šormová Eva Sázava
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9 - Čakovice
Soustružníková Blažena Praha 4 - Háje
Štaimarová Hana Praha 9
Staněk Martin Zlonín
Starý Lukáš, Hotel Sýkora Křivoklát
Stejskalová Jaroslava Praha 4
Stochanyn Andriy Praha 8 - Dolní Chabry
Středa Jiří Trutnov
Středisko praktického vyučování Golden Prague Hotel managed by Fairmont s.r.o. Praha 1
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1
Střední a Základní škola Vimperk Vimperk
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou Brodce
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim Vlašim
Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o. Říčany
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník
Střední škola obchodní a služeb SČMSD, s.r.o. Žďár nad Sázavou
Štropová Alena Beroun 2
Štrychová Denisa Praha 5
Stuparič Vladislav Praha 8
Suchánek Michal Krabčice – Rovné
Švec Vladimír Praha 4
Svobodová Věra Praha 6
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5
Tomášek Milan Sedlčany
Tomek Josef Kralupy nad Vltavou
Tomková Marta Praha 6
Trsek Rudolf Praha 8 - Kobylisy
Váňa Jaroslav Praha 10
Varcl Ladislav Špindlerův Mlýn
Veselský Pavel Rakovník
Vimrová Pavla Praha 4
Vitana a.s. Byšice
Vocásek Rostislav Turnov
Vokal Jakub Pchery - Humny
Vokal Václav Pchery - Humny
Voříšek Pavel Praha 10 Strašnice
Votava Miroslav Průhonice
Votíková Jana Praha 10
Vrzalová Květa Praha 4-Podolí
Vylítová Eva Praha 2 Nové Město
Záhora Michal Sedlčany
Záleský Pavel Praha 4 - Podolí
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10
Zelenka Jaroslav Nymburk
Zíma Jiří Slaný
Zoulová Eva Klecany
Zvoneček Bylany Český Brod

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Česká unie cestovního ruchu Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST