Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka Brno

Předseda

Eliška Dernerová
e-mail:brno@akc.cz, akcbrno2015@atlas.cz
telefon:602 585 214

Akce - pobočka Brno

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka Brno

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Avrat Tomáš Olomouc
Baráková Hana Protivanov
Bil Luděk Rožnov pod Radhoštěm
Boráňová Jitka Luhačovice
Broučková Kateřina Horní Dunajovice
Bukovský Miroslav Brno - Žabovřesky
Centrální školní jídelna Třebíč Třebíč
Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze - SPV Jeseník Jeseník
CERIA s.r.o. Brno
Černý Michal Kuřim
Derner Jakub Brno - Obřany
Dernerová Eliška Brno - Obřany
Drahotuská Miroslava Zlín
Fouček Martin Jaroměřice nad Rokytkou
Hanáková Gabriela Kroměříž
Hermannová Monika Rousínov
Horáková Petra Bučovice
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p.o. Slavkov u Brna
Integrovaná stření škola Hodonín, p.o. Hodonín
Jabali Jan Trhové Sviny
Janík Pavel Otrokovice
Juránková Lenka Písečná
Kalousková Jana Brno - Bystre
Klát Oldřich Jeseník
Klimeš Petr Brno
Kočířová Eva Uherské Hradiště
Kotouček Pavel Velké Meziříčí
Kučerová Marie Bzenec
Kučová Veronika, Bc. Zlín
Kyncl Roman, Bc. Brno
Lásková Kristýna Bzenec
Lázně Luhačovice a.s. Luhačovice
Ludvík Alexandr Břeclav 6
Maléřová Libuše Bzenec
Marková Jana Brno
Matějíček Jiří Bílovice
Matušková Věra Uherský Ostroh
Nemcová Olga Brno
Nesládek Martin Nový Bor
Novotný Břetislav Zlín
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola Třebíč Třebíč
Ondráček Vlastislav Želetava
OU a PŠ, Brno, Lomená 44 Brno
Pálková Vanda Brno
Pavlovec Lukáš Brno - Jehnice
Permedlová Pavlína Brno
Pěta František Brno
Přepechalová Veronika Hrotovice
Pupíková Anna Olomouc
Řihák Jaroslav Bílovice nad Svitavou
Řiháková Martina Brno
Rybárik Ján Brno
Šedivá Marie Brno
Sláma Lukáš Boskovice
Smitalová Božena Litovel
Šolc Martin Sněžné
Šrámková Anežka Brno
Straková Marie Pozořice
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Třešť Třešť
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, p.o. Velká Bíteš
Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola s.r.o. Brno
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace Brno
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník
Střední škola gastronomie a služeb Přerov
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Bzenec
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, p.o. Frýdek - Místek
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Kroměříž
Suchánek Jan Brno
Svobodová Soňa, PhDr. Brno
Toman Josef Lechovice
Trumpešová Jana Brno
Tůnová Markéta Bzenec
Urbanová Eliška Brno
Válek Dalibor Brno
Vaňková Jana Bystřice pod Hostýnem
Vašinová Jana Litenčice
Vaverka Arnošt Újezd u Brna
Vavříková Blanka Strážnice
Vodičková Zdenka Zlín
Vránová Petra Dřevohostice
Vrtílek Milan Dolní Loučky
Zrzavá Markéta Žďár nad Sázavou

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING HAPPY FISH Mirel Vratimov Mirel Vratimov PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Unilever