Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka východní Čechy

Předseda

Václav Šmerda
e-mail:vychodnicechy@akc.cz
telefon:734 701 831

Akce - pobočka východní Čechy

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka východní Čechy

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Bednář Jan Týniště nad Orlicí
Bíško Tomáš Hlinsko
Bohemia – Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o. Chrudim
Brázda Lubomír Polička
Cirkva David Černikov
Čížek Lukáš Vrchlabí
Croitor František Hradec Králové
Domov pro seniory Sloupnice - 1 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 2 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 3 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 4 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 5 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 6 Horní Sloupnice
Dostálová Drahomíra, Mgr. Pardubice
Duben Jakub Radvanice v Čechách
Groh Jiří Rovensko pod Troskami
Hajšman Jaroslav Špindlerův Mlýn
Hebká Eliška Stará Paka
Hladný Jan Hradec Králové
Hotel Slavia, Jiří Dřínovský Svitavy
Jansová Zdeňka Police nad Metují
Janurová Jarmila Pardubice
Kačírek Josef Kuks
Kadlec Jiří Chrudim
Karásková Jarmila Pardubice 6
Kielová Zuzana Chrudim
Kos Karel Hradec Králové
Krušina Miroslav Polička
Kuřátko Jiří Pardubice
Labská SOŠ a SOU Pardubice s.r.o. Pardubice
Lněnička Petr Osík
Lot Jiří Žamberk
Mateřská škola, Třesovice - 1 Třesovice
Mateřská škola, Třesovice - 2 Třesovice
Myška Petr Praha 8
Navrátil Ivo Zábřeh
Nečas David Staré Město u Moravské Třebové
Němeček Petr Náchod
Pátek Vladimír Pardubice
Pomikálek Martin Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí
Pošepná Jana Červený Kostelec
Progast spol. s r.o. Hustopeče u Brna
Rubešová Zdeňka Seč 1
Runštuk Jaroslav Hradec Králové
Rybka František Ústí nad Orlicí
Samek Martin Litomyšl
Šitinová Václavka Bohuslavice nad Metují
Školní jídelna RK Rychnov nad Kněžnou
Škutchanová Emilie Rychnovek
Šmerda Václav Svitavy - Lány
Šmerdová Květa Svitavy - Lány
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice
Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
Střední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk
Střední škola potravinářská, Smiřice Smiřice
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
Svoboda Jindřich Krhová
Sýkora Martin Kutná Hora
Tojnar Josef Pardubice
Ťulpa Roman Bludov
Uhlíř Lukáš Žamberk
Vaigl Vladimír Valašské Meziříčí
Veselík Michal Přibyslav
Voženílek Petr Sezemice
Zahálková Božena Hradec nad Svitavou
Žďárská Alena Hořice v Podkrkonoší
Zvoníček Lukáš Hořice

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. DRANA CATERING PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk