Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka východní Čechy

Předseda

Václav Šmerda
e-mail:vychodnicechy@akc.cz
telefon:734 701 831

Články - pobočka východní Čechy

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Bednář Jan Týniště nad Orlicí
Beneš Vít Horní Paseka
Biberle Zdeněk Jevíčko
Bíško Tomáš Hlinsko
Bortník Pavel Praha 9 - Letňany
Brázda Lubomír Polička
Brož David Havlíčkův Brod
Burgetová Denisa Radvanice
Christophová Martina Nové Město nad Metují
Císař Daniel Okrouhlice
Croitor František Hradec Králové
Doležalová Věra Pardubice
Domov důchodchů Albrechtice nad Olicí Albrechtice nad Orlicí
Domov pro seniory Sloupnice - 1 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 2 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 3 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 4 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 5 Horní Sloupnice
Domov pro seniory Sloupnice - 6 Horní Sloupnice
Dostálová Drahomíra, Mgr. Pardubice
Dršková Žaneta Havlíčkův Brod
Ende Lukáš Petrovice
Groh Jiří Rovensko pod Troskami
Hajšman Jaroslav Špindlerův Mlýn
Hartová Klára Doksy
Havlíček Martin Stříbrné hory
Hebká Eliška Stará Paka
Hladný Jan Hradec Králové
Hubálek Pavel Kostelec nad Orlicí
Jansová Zdeňka Police nad Metují
Janurová Jarmila Pardubice
Ježek Jiří Otovice
Kačírek Josef Kuks
Karásková Jarmila Pardubice 6
Kielová Zuzana Chrudim
Kopecká Jitka Pardubice
Kopřiva Jan Chrudim
Kos Karel Hradec Králové
Krajniaková Eliška Radvanice
Kupsova Marie Litoměřice
Lněnička Petr Osík
Lot Jiří Žamberk
Lukášová Veronika Nedakonice
Matějka Jiří Hradec Králové
Myška Petr Praha 8
Navrátil Ivo Zábřeh
Nečas David Staré Město u Moravské Třebové
Nedvěd Dominik Červený Kostelec
Němeček Petr Náchod
Nobst Tomáš Chotěboř
Pátek Vladimír Pardubice
Pertlová Hana Chotěboř
Pokorná Kateřina Doksy
Pošepná Jana Červený Kostelec
Rezek Tomáš Hradec Králové
Rohlíček Josef Železnice
Runštuk Jaroslav Hradec Králové
Rybka František Ústí nad Orlicí
Široký Vojtěch Praha 9 - Střížkov
Šitinová Václavka Bohuslavice nad Metují
Skácelová Lucie Jevíčko
Šmerda Václav Svitavy - Lány
Šmerda Václav Přezletice
Šmerdová Květa Svitavy - Lány
Štorek Jaroslav Žamberk
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim Chrudim
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice
Střední škola gastronomie a služeb Teplice nad Metují
Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
Svobodová Lucie Svitavy
Tobolka Tomáš Jičín
Tojnar Josef Pardubice
Ťulpa Roman Bludov
Urbanová Helena, Ing. Hradec Králové
Vaigl Vladimír Valašské Meziříčí
Vašíčková Eva Hořiněves
Vlasatý Jan Stříbro
Voženílek Petr Sezemice
Vrána Jakub Česká Lípa
Žďárská Alena Hořice v Podkrkonoší
Zvoníček Lukáš Hořice

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST