Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka Šumava

Předseda

Miroslava Pítrová
e-mail:sumava@akc.cz
telefon:606 488 819

Akce - pobočka Šumava

18Listopad Český kapr 2021

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka Šumava

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
23. mateřská škola Plzeň, Topolová 3, příspěvková organizace Plzeň
Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola s.r.o. Plzeň
Bečvářová Drahomíra Strakonice
Bendl Marek Železná Ruda
Centrum sociální pomoci Vodňany Vodňany
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina Volyně Volyně
Domov Důchodců Horní Planá Horní Planá
Drexlerová Ilona Tuchlovice
Farář Jan Praha 5 - Zbraslav
Fiala Luboš Domažlice
Havlík Martin, Ing. Měcholupy u Blovic
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 Plzeň
Integrovaná střední škola, Jesenice Jesenice
Integrovaná střední škola, Rakovník Rakovník
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích České Budějovice
Jindrák Pavel Milevsko
Koudelka Vladimír Dobrá Voda u Č.Budějovic
Král Michael Mirotice
Králíčková Gabriela Praha 5
Kulturní kavárna Železářství U Šulců s.r.o. Blatná
Levý Eduard Ing. Blatná
Maříková Ivanka Klatovy
Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Plzeň
Paukner Martin Sedlice u Blatné
Peroutková Jiřina, Ing., Bc. Sušice
Pešičková Anna České Budějovice
Petřík Jindřich České Budějovice
Picka Vladimír Pelhřimov
Pítra Oldřich Sušice
Pítrová Miroslava, Bc Sušice
Podloucký František Sušice
Polenová Hana Horažďovice
Popp Tomáš Plzeň
Sedláčková Eva Janovice nad Úhlavou
Šimek Jiří Nýrsko
SOŠ a SOU Horšovský Týn Horšovský Týn
Starý Petr Plzeň
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek Písek
Střední odborné učiliště , Domažlice Domažlice
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy Klatovy
Svatek Martin Košice
Tolarová Irena Plzeň
Vačkář Ladislav Strakonice
Větrovec Karel Horažďovice
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ŠJ Hostouň
Vyhnis Vladimír Praha 4
Žydek Jindřich Ing. Zvíkov

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

Orkla Premiu Gastro

Partneři AKC ČR

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Česká unie cestovního ruchu Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nektar natura Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST