Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka Severní Čechy

Předseda

Jan Heřmánek
e-mail:severnicechy@akc.cz
telefon:603 263 615

Články - pobočka Severní Čechy

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Bauerová Věra Libochovice
Beránek Robert Libochovice
Beránek Tomáš Louny
Bernát Luděk Ústí nad Labem
Bláha František Lhenice
Bočkai Milan Žatec
Brincko Gabriel Vraňany, okr. Mělník
Centrální školní jídelna Lovosice Lovosice
CRISPO s.r.o. Pchery
Fráterová Vendula Bílina
GASTROTECHNO GROUP s.r.o. Ústí nad Labem
Guričanová Marie Osečná
Havlů Vít Kralupy nad Vltavou
Heřmánek Jan Ústí nad Labem
Honzajk Jaroslav Roudnice nad Labem
Horák Jan Mšené Lázně
Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice Teplice
Jarý Filip Louny
Juráš Ondřej Bystré
Karvánková Lucie Teplice
Kasan Milan Jablonec nad Nisou
Klazar Tomáš Teplice - Hudcov
Klopfštoková Pavlína Děčín 6
Konečná Jarmila Ústí nad Labem
Konečný Petr Rakovník
Krepčík Lukáš Dubí 1
Kubíček Zdeněk Hrob
Lázně Teplice v Čechách a.s. Teplice
Linc Jakub Dubí
Michalcová Jaroslava Roudnice nad Labem
Neufusová Hana Teplice
Opavová Lenka Děčín 1
Palounek Bohumil Česká Lípa
Pertl Ladislav Teplice
Petržela Vojtěch Svitavy
Pichlík Vít Březno u Chomutova
Prokeš František Ústí nad Labem
Rösslerová Jana Novosedlice
Rubín Vladimír Svádov
Rumler Roman Teplice
Ryšánek Marek Ústí nad Labem
Schönfeld Petr Teplice
Sejval Roman Ing. Louny
Škabrada Jiří Praha 6
Skočilas Jaromír Ústí nad Labem
Soukromá hotelová škola Bukaschool, s.r.o. Most
Staňková Pavla Děčín
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec Žatec
Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace Liberec
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, p.o. Ústí nad Labem
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice, p.o. Litoměřice
Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov
Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, p.o. Česká Lípa 6
Svárovský Karel Plavy
Svoboda Marek Bc. Pchery
Uher Lukáš Děčín 32
Uher Tomáš Děčín 32
Vácha Jakub Teplice
Vinš Jiří Česká Lípa
Vrbovský Lukáš Praha 3
Zábojník Martin Louny

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

Orkla Premiu Gastro

Partneři AKC ČR

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Česká unie cestovního ruchu Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nektar natura Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST