Souhlasím
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Pracovní příležitosti

Nabídka Poptávka Ostatní Vložit inzerát

Nabídka Počet inzerátů: 9

Kuchařka VIP akce Podáno: 19.06.2018, region: Jihočeský kraj

Hledám špičkovou salátku a špičkového kuchaře na VIP zahradní párty 24. a 25. 8. do Nových Dražejovic. Cena 220,-/ hodinu.
Kontakt:
Petr Skarda, tel: 705226945
skarda.p@email.cz

AUREOLE GROUP přijme Junior Sous chef/ parťák a Kuchaře na pozici Sushi master/ studená kuchyně Podáno: 18.06.2018, region: Praha

Junior Sous chef/ parťák
Požadavky: zkušenosti s moderní gastronomií, vedením kolektivu, zájem o obor, samostatnost, flexibilita, chuť učit se nové.

Kuchaře na pozici Sushi master/ studená kuchyně
Požadavky: zájem o obor, samostatnost, flexibilita, chuť učit se nové.

Nabízíme: moderní prostředí, profesní a finanční růst, zázemí stabilní společnosti
Profesní životopis zasílejte na: kralkupo@gmail.com
www.aureole.cz

Nabízíme pracovní uplatnění kuchařům i po vyučení, kteří by měli zájem pracovat ve vysokoškolské menze. Podáno: 13.06.2018, region: Celá ČR

Požadujeme:
Spolehlivost
Dobrý zdravotní stav
Ochotu učit se novým věcem
Samostatnost
Vyučení v oboru kuchař, praxe výhodou, možno hned po vyučení
Pozitivní přístup
Odolnost vůči stresu
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
Pravidelná pracovní doba
Odpovídající pracovní podmínky
Práce v příjemném pracovním prostředí
Práce na dobu neurčitou
Možnost ubytování v Praze
Pravidelné odměny
Pravidelná školení v oboru ve spolupráci s AKC ČR

Případní zájemci se mohou hlásit u mě. Nástup po prázdninách od září.
Kontakt: Ing. Václav Vokal, 770 155 690, vaclav.vokal@kam.cuni.cz

SOKOLOVNA PRŮHONICE příjme Kuchaře/Kuchařku Podáno: 10.06.2018, region: Středočeský kraj

Náplň práce
- příprava, výroba a servis pokrmů

Požadujeme
- vyučení v oboru
- pozitivní, samostatný a odpovědný přístup k práci
- loajalitu a odpovědnost za výsledky své práce

Nabízíme
- Práci na HPP
- odpovídající platové ohodnocení
- atraktivní pracovní prostředí, mladý kolektiv
- příspěvek na stravování a možnost využití sportovního zázemí

Profesní životopis zasílejte na: premysl.dousa@imoba.cz
www.sokolovnapruhonice.cz

Restaurace Konvice s.r.o. - Kuchař/ka - Možnost ubytování Podáno: 23.05.2018, region: Celá ČR

Název pozice:
Kuchař/ka - Možnost ubytování
Popis:

Co vás čeká
-příprava hotovek a minutek (teplá kuchyně - hlavně klasická česká)
-výdej jídel
-objednávání a skladování surovin
-samostatná práce
-krátký/dlouhý týden (možnost domluvy)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
-vyučený kuchař (praxe výhodou, ale není nutná)
-schopnost práce v kolektivu

Výhodou bude, pokud budete umět
-schopnost organizovat podřízené-pomocníky v kuchyni
-vlastní iniciativa (nápady co zlepšit)

Co vám můžeme nabídnout
-kuchyň je čerstvě po rekonstrukci
-možnost ubytování za výhodnou cenu
-možnost postupu na pozici šéfkuchaře
-možnost vlastní iniciativy (kreativity) - např. rozšíření jídelního lístku vlastními jídly
-stravování v pracovní době zdarma
-finanční bonus v případě spokojenosti zaměstnavatele

Kontakt: hotelkonvice@quick.cz
Web: www.konvicekrumlov.cz

Kuchař v Café Lounge Podáno: 22.05.2018, region: Praha

Do týmu šéfkuchaře Michala Černého(Café Lounge, www.cafe-lounge.cz) hledáme šikovného profesionála, který má chuť stát se členem mladého týmu a společně budovat špičkovou kuchyni. Hledáme člověka, který nemusí být nutně příliš zkušený, ale pracuje s radostí, je spolehlivý, umí zachovat chladnou hlavu, sleduje současné trendy v gastronomii a respektuje práci ostatních. Nabízíme špičkové zázemí, příjemný kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, směnný provoz, práci pro stabilní společnost a zábavu. Pokud se vám líbí, co děláme, CV posílejte na karolina@cafe-lounge.cz

Hledáme kuchaře/ky, pomocné kuchaře/ky, obsluhující personál Podáno: 17.05.2018, region: Celá ČR

Hledáme pro naše provozovny v Žihli a obci Paseky v Orlických horách kuchaře/ky, pomocné kuchaře/ky, obsluhující personál.

Pokud vás naše hledání zaujalo, kontaktujte nás na:
Hana Zemanová
Hana.zemanova@triload.cz
TRILOAD Invest, s.r.o.
Tel: 606 610 503

Kuchař Podáno: 30.04.2018, region: Praha

Hledám kuchaře do 5-ti hvězdičkového hotelu na Malé straně, hlavní pracovní poměr nebo i brigádně, nástup možný ihned.
Kontakt: František Mizerovský,
f.mizerovsky@seznam.cz
tel: 602 334 251

Nově vznikající sportovně relaxační areál přijme šéfkuchaře a další personál kuchyně Podáno: 26.04.2018, region: Plzeňský kraj

Do nově vznikajícího sportovně relaxačního areálu v Žihli hledáme šéfa kuchyně a další kuchaře/ky, pomocné kuchaře/ky a pomocné síly.

Vyučení v oboru je pro nás výhodou, nadšení pro gastronomii podmínkou. Pro vedoucí pozici uvítáme předešlou zkušenost na podobné pozici.

Nabízíme pracovní uplatnění a poctivý přístup pro zaměstnance z okolí, ale postaráme se i o zájemce, kteří budou potřebovat pro výkon práce zajistit ubytování.

Možnost profesního rozvoje vám umíme zajistit v našich dalších provozech a vaše zkušenosti rozšíříme také při součinnosti na rekonstrukci kuchyně a výstavbě nové restaurace s vlastním pivovarem právě v areálu Žihle.

Pojďte s námi vytvořit příjemný areál plný kvalitních služeb pro klienty i místní obyvatelstvo!

Pokud vás naše myšlenka zaujala, kontaktujte nás na:

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana

Partneři AKC ČR

Diversey Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Robot Coupe SOU U Krbu

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova PURENA Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek Šmakoun SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Ostrava Hrabůvka ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk