Souhlasím
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Pracovní příležitosti

Nabídka Poptávka Ostatní Vložit inzerát

Nabídka Počet inzerátů: 10

Café Charlotte v Železné Rudě PŘIJME CUKRÁŘKU! Podáno: 13.07.2018, region: Celá ČR

Nabízíme práci ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, dlouhodobou pracovní jistotu a práci s kvalitními produkty. Požadujeme ideálně praxi v cukrářské, eventuelně potravinářské výrobě, spolehlivost a zájem o tento obor. Vyučení v oboru cukrář výhodou, ale není podmínkou – vše, co potřebujete, vás naučíme. Ubytování poskytneme zdarma.Více info na tel.: 725 835 555.
Těšíme se na Vás!

Šéfcukrář pro CrossCafe original Podáno: 04.07.2018, region: Plzeňský kraj

ŠÉFCUKRÁŘ
Sladká práce pro mistra cukráře, kterému nechybí organizační schopnosti, kreativita a zručnost.
Statisíce lidí po celé České republice miluje dorty z CrossCafe! A teď je tu příležitost, stát se jejich autorem a zlepšovat tak den hostům našich kaváren!
Koho hledáme:
Kreativního, praktického a cukrářsky zručného profesionála
Nadšence perfektně zorientovaného v aktuálních trendech světové cukrařiny
Odborníka se vzděláním a praxí v potravinářství / gastronomii
Znalost pekařského oboru výhodou
Kontakt: Holá Petra, 608 994 065, hola@crosscafe.cz

Kuchař 33let,12let praxe Podáno: 02.07.2018, region: Jihočeský kraj

Dobrý den, hledám práci na HPP jako šéfkuchař, případně jako kuchař. Mám praxi 12 let, zkušenosti s českou, francouzskou, italskou a okrajově asijskou kuchyní. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na tel. 776 559 140 , případně na e-mailu. Nástup možný od 1.8.2018.
Životopis je na vyžádání na sekretariátu AKC - sekretariat@akc.cz

Marián Kadlec, mariankadlec@gmail.com

Kuchařka VIP akce Podáno: 19.06.2018, region: Jihočeský kraj

Hledám špičkovou salátku a špičkového kuchaře na VIP zahradní párty 24. a 25. 8. do Nových Dražejovic. Cena 220,-/ hodinu.
Kontakt:
Petr Skarda, tel: 705226945
skarda.p@email.cz

AUREOLE GROUP přijme Junior Sous chef/ parťák a Kuchaře na pozici Sushi master/ studená kuchyně Podáno: 18.06.2018, region: Praha

Junior Sous chef/ parťák
Požadavky: zkušenosti s moderní gastronomií, vedením kolektivu, zájem o obor, samostatnost, flexibilita, chuť učit se nové.

Kuchaře na pozici Sushi master/ studená kuchyně
Požadavky: zájem o obor, samostatnost, flexibilita, chuť učit se nové.

Nabízíme: moderní prostředí, profesní a finanční růst, zázemí stabilní společnosti
Profesní životopis zasílejte na: kralkupo@gmail.com
www.aureole.cz

Nabízíme pracovní uplatnění kuchařům i po vyučení, kteří by měli zájem pracovat ve vysokoškolské menze. Podáno: 13.06.2018, region: Celá ČR

Požadujeme:
Spolehlivost
Dobrý zdravotní stav
Ochotu učit se novým věcem
Samostatnost
Vyučení v oboru kuchař, praxe výhodou, možno hned po vyučení
Pozitivní přístup
Odolnost vůči stresu
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
Pravidelná pracovní doba
Odpovídající pracovní podmínky
Práce v příjemném pracovním prostředí
Práce na dobu neurčitou
Možnost ubytování v Praze
Pravidelné odměny
Pravidelná školení v oboru ve spolupráci s AKC ČR

Případní zájemci se mohou hlásit u mě. Nástup po prázdninách od září.
Kontakt: Ing. Václav Vokal, 770 155 690, vaclav.vokal@kam.cuni.cz

SOKOLOVNA PRŮHONICE příjme Kuchaře/Kuchařku Podáno: 10.06.2018, region: Středočeský kraj

Náplň práce
- příprava, výroba a servis pokrmů

Požadujeme
- vyučení v oboru
- pozitivní, samostatný a odpovědný přístup k práci
- loajalitu a odpovědnost za výsledky své práce

Nabízíme
- Práci na HPP
- odpovídající platové ohodnocení
- atraktivní pracovní prostředí, mladý kolektiv
- příspěvek na stravování a možnost využití sportovního zázemí

Profesní životopis zasílejte na: premysl.dousa@imoba.cz
www.sokolovnapruhonice.cz

Restaurace Konvice s.r.o. - Kuchař/ka - Možnost ubytování Podáno: 23.05.2018, region: Celá ČR

Název pozice:
Kuchař/ka - Možnost ubytování
Popis:

Co vás čeká
-příprava hotovek a minutek (teplá kuchyně - hlavně klasická česká)
-výdej jídel
-objednávání a skladování surovin
-samostatná práce
-krátký/dlouhý týden (možnost domluvy)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
-vyučený kuchař (praxe výhodou, ale není nutná)
-schopnost práce v kolektivu

Výhodou bude, pokud budete umět
-schopnost organizovat podřízené-pomocníky v kuchyni
-vlastní iniciativa (nápady co zlepšit)

Co vám můžeme nabídnout
-kuchyň je čerstvě po rekonstrukci
-možnost ubytování za výhodnou cenu
-možnost postupu na pozici šéfkuchaře
-možnost vlastní iniciativy (kreativity) - např. rozšíření jídelního lístku vlastními jídly
-stravování v pracovní době zdarma
-finanční bonus v případě spokojenosti zaměstnavatele

Kontakt: hotelkonvice@quick.cz
Web: www.konvicekrumlov.cz

Kuchař v Café Lounge Podáno: 22.05.2018, region: Praha

Do týmu šéfkuchaře Michala Černého(Café Lounge, www.cafe-lounge.cz) hledáme šikovného profesionála, který má chuť stát se členem mladého týmu a společně budovat špičkovou kuchyni. Hledáme člověka, který nemusí být nutně příliš zkušený, ale pracuje s radostí, je spolehlivý, umí zachovat chladnou hlavu, sleduje současné trendy v gastronomii a respektuje práci ostatních. Nabízíme špičkové zázemí, příjemný kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, směnný provoz, práci pro stabilní společnost a zábavu. Pokud se vám líbí, co děláme, CV posílejte na karolina@cafe-lounge.cz

Hledáme kuchaře/ky, pomocné kuchaře/ky, obsluhující personál Podáno: 17.05.2018, region: Celá ČR

Hledáme pro naše provozovny v Žihli a obci Paseky v Orlických horách kuchaře/ky, pomocné kuchaře/ky, obsluhující personál.

Pokud vás naše hledání zaujalo, kontaktujte nás na:
Hana Zemanová
Hana.zemanova@triload.cz
TRILOAD Invest, s.r.o.
Tel: 606 610 503

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe Triload

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Ostrava Hrabůvka ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk