Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Nejlepší kuchař roku 2019 ve společném stravování

Záštitu nad soutěží převzali:

Ministr zdravotnictví České republiky, Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA.

Radní hlavního města Prahy, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D et Ph.D

Zpět Přílohy ke stažení Související články a fotogalerie Online přihláška

Související články

Fotogalerie
Všechny fotografie ze soutěže

Soubory ke stažení

On-line přihláška

Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Telefon:
E-mail:
Kategorie (prosím vyberte jednu z možností):
Název podniku, pokud vysílá soutěžícího:
Název pokrmu:
Příloha

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři (zejména jméno, příjmení, telefon a e-mailová adresa) zájmovým spolkem Asociace kuchařů a cukrářů ČR z.s. (dále jen „AKC ČR“), se sídlem U Krbu 521/45, Praha - 10, 108 00 (dále jen „správce“) pro účely uvedené níže.

Souhlasím s pořizováním fotodokumentace a videodokumentace ze semináře/ soutěže/akce za účelem umístění mé fotografie v digitální podobě v databázi AKC ČR z.s. na portále www stránek AKC ČR z.s. a to po dobu 10 let.

Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to ode dne udělení souhlasu po dobu 10 let.

Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §11, 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl seznámen, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení, kterými se rozumí nabídka akcí a seminářů z webových stránek www.akc.cz. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Souhlasím dále s tím, že mohu být správcem kontaktován s nabídkou pořádání akcí a seminářů prostřednictvím telefonu a elektronických prostředků např. e-mailu nebo SMS zpráv ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní sdělení správcem nadále zasílány, maximálně však po dobu 10 let.

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.

Prosím, je nutné zakliknout spam ochranu, jinak formulář nebude odeslán:

27.08.2019 - 29.08.2019, MAKRO Akademie, Jeremiášova 1249/7, Praha-Stodůlky

Ročník: 2. ročníkPobočka:

Nejlepší racionální pokrm

Smyslem soutěže je ukázat, že ve společném stravování lze i s limitovanou stravovací jednotkou uvařit pokrmy, které jsou chutné, odpovídají současným trendům na stravování, jsou dobře stravitelné, s dostatkem vlákniny. Jsou vhodné pro osoby, které nepotřebují přísné dietní omezení, ale např. z důvodu snížené pohyblivosti pro ně není vhodná běžná strava, jedná se o tzv. dietu č. 3.

Téma soutěže:

CHUTNĚ, ZDRAVĚ A SEZÓNNĚ
(v hlavní roli krůtí maso)

Soutěž je určena:

 • Kuchařkám a kuchařům z nemocnic, sociálních zařízení, lázeňských léčeben i firem, které zajišťují přípravu stravy pro pacienty či klienty sociálních služeb.
 • Kuchařkám a kuchařům, kteří chtějí představit svůj racionální pokrm.

Informace a podmínky účasti v soutěži:

 1. Pokrmem se rozumí hlavní pokrm v obědovém menu.
 2. On-line přihlášku naleznete na adrese www.akc.cz
 3. Receptový list naleznete v přílohách ke stažení, na vyžádání pošleme mailem nebo poštou.
 4. Do 10. 6. 2019 poslat mailem na sekretariát AKC (tajemnice@akc.cz) nebo doporučenou poštou na adresu AKC (Asociace kuchařů a cukrářů ČR, U Krbu 521/45, 108 00 Praha 10) správně vyplněnou přihlášku, receptový list a foto pokrmu (foto není nutnou podmínkou).
 5. Pokrm má být chutný, zdravý a sezónní.
 6. Pokrm musí být nanormován na 10 porcí.
 7. Váha jedné porce odpovídá danému provozu, který se se přihlašuje do soutěže.
 8. Povinnou surovinou je krůtí maso, na jednu porci maximálně 150 g čisté váhy (kuchyňsky upravené, bez kostí, šlach, vnitřního tuku). Nadarmo se neříká, že krůta má devatero druhů masa. Neváhejte tedy přijít do soutěže s pokrmem připraveným i z jiné části krůty, než jsou krůtí prsa. Povoleny jsou i krůtí droby, fantazii se meze nekladou.
 9. Sezónními surovinami se rozumí suroviny, které se sklízejí od 1. 7. do 30. 10. v regionu ČR.
 10. Pořizovací cena za potraviny na přípravu jedné porce nesmí překročit 40,- Kč.
 11. Do soutěže se přihlašují jednotlivci.
 12. Finále soutěže se bude konat 27. srpna 2019 pro soutěžící, kteří se umístí v korespondenční soutěži na prvních deseti místech.

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

Orkla Premiu Gastro

Partneři AKC ČR

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Česká unie cestovního ruchu Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nektar natura Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST