Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Závěrečná tisková zpráva Gastro Kroměříž 2017

Přílohy ke stažení aktualizováno: 23.03.2017  |  Zpět na seznam

Soubory ke stažení



Střední škola hotelová a služeb Kroměříž hostila ve dnech  16.  a 17. března 2017 celkem 87 studentů a jejich doprovody, kteří se účastnili 6. ročníku gastronomické soutěže s mezinárodní účastí Gastro Kroměříž 2017. Tato soutěž má nastaven vysoký kredit, který je garantován Asociací cukrářů ČR, Asociací číšníků ČR a dále Asociací hotelů a restaurací ČR.


Čtvrteční 1. den soutěže byl ve znamení soutěže našich mladých kuchařů – studentů do 19 let věku.  Odborná komise  v letošním roce stanovila téma – během 45 minut zpracovat a připravit moderní pokrm,  jehož základem bylo 600 gramů kachních prsou.


Páteční den soutěže byl náročnější v tom, že kromě kuchařů seniorů se stejným úkolem jako junioři startovali i nadějní cukráři. Juniorským  cukrářským úkolem bylo pódiové vystoupení, kde v limitu 50 minut museli soutěžící připravit 6 kusů cupcakes s tématikou „Black & White“. Jak u kuchařů tak i zde u cukrářů rozhoduje nejen vzhled, ale i chuť, pracnost, hygiena.. Úkolem seniorských cukrářů bylo přivézt již hotový dort na téma „Black & White“ o hmotnosti do 5 kg a degustační vzorek.


Mistrovství servisu kávy byla věnována soutěž baristů, kteří museli připravit 2x espresso, 2x cappucino a 2x Latte machiato. Mladí sommeliéři prošli nejdříve vědomostním testem a dále  provedli dle rozlosování servis vína a komunikaci s hostem.


Mezinárodní účastníci z Itálie, Portugalska, Polska a Slovenska navázali s našimi studenti další nová partnerství, jazyková bariéra oproti loňskému roku byla opět menší a o to nám právě šlo.


A nyní důležitá výsledková listina:


Kategorie Kuchař junior


1.      Špaček Petr                 HŠ Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí


2.      Polák Daniel               Střední škola gastronomie a služeb Liberec


3.      Pekařová Tereza        Integrovaná střední škola Moravská Třebová          


4.       


Kategorie Kuchař senior


1.      Schober Marek          Hotel Aviva, Rakousko


2.      Gajdoš Daniel             Stredná odborná škola Nitra


3.      Bednářová Marcela   SŠ gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek – Místek


 


Kategorie Cukrář junior


1.      Jurčeková Kateřina     Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec


2.      Kancírová Viktorie       Střední škola Brno, Charbulova        


3.      Šimečková Kristýna    SŠ hotelová, průmyslová a zdravotnická Uherské Hradiště


 


Kategorie Cukrář senior


1.      Jarošová Leona           Střední škola Brno, Charbulova


2.      Bc. Kučová Veronika  Střední škola hotelová a služeb Kroměříž


3.      Brablec Břetisllav       Modrý ráj, Prostějov


 


Kategorie Barista


1.      Kulich David               Střední škola hotelová a služeb Kroměříž


2.      Kršová Alžběta            Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí


3.      Mantovanelli Sara      Itálie, Bardolino


 


Kategorie Sommelier


1.      Hrazdilová Anna         Střední škola Brno, Charbulova


2.      Coufal Tomáš             Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec


3.      Dindo Mateo              Itálie, Bardolino


Zprávu zpracovala: Ing. Eva Kočířová,zástupce ředitele pro odborný výcvik, SŠHS Kroměříž


 

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Ostrava Hrabůvka ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk